Čo jedávajú muži na večeru?

26. okt 2020

co doma jedavate na večeru, teda hlavne muži? Lebo môj sa sťažuje ze nevarim teple večere. Odkedy chodi syn do škôlky tak varim mozno dva x za týždeň kedze kazdy ma teply obed mimo domu. Podla mna je suchá vecera bežná vec alebo parky , vajcia.

olivka84
26. okt 2020

Ja prosím pekne navarím ale muž príde domov a vytiahne si chleba rožky salám... Strašne ma tým vytáča.

caroline_
26. okt 2020

Môj manžel odomňa vyžaduje teplé večere.Ak sa stane že máme "len" pečivo s nátierkou a zeleninou tak frfle :D

caroline_
26. okt 2020

@caroline_ ale kvoli sebe by som určite nevarila, mne by stacilo ovocie,jogurt alebo nieco male...

lila1988
30. okt 2020

My mávame teple večere. Keďže mužovi varim obed, aj má fyzicky vydaj, potrebuje sa dobre najesť aj na veceru. Väčšinou sa snažím striedat, aby mal raz za dva dni aj sladke(palacinky, parené buchty, osie hniezda) a aby varene jedlo bolo aj na 2-3x.

sisaka
31. okt 2020

Parky, chlieb, jogurt, to sú skôr tak na olovrant a nie na večeru, možno pre niekoho, kto sedí cely deň v kancelárii to stačí, mojmu muzovi určite nie, ale keby nebolo navarené, tak sa nesťažuje a uvarí si sám... jedla ako natierky, praženica a pod. nepovažujem za robenie večere, to volám dnes som nevarila, zoberte si všetci, čo chladnička dá.

kvetinka75
24. sep 2021

väčšinou suché večere, obedy sú v práci. Ak mu to tak vadí, nech si navarí niečo teplé

zltadanka
24. sep 2021

Moj muz tiez si dava teple vecere. Ako uz spominali aj ine zeny, nabeha v robote, obed mava o 11, ked pride domov o 14h tak si preje pecivo, buchtu, a vecer o 6 sa naje normalne. Stane sa ze si dame suchu veceru, ale to som aj ja aj on o 10 hladna uz 😁😁

hiro
24. sep 2021

Co veceriame? :D :D To je hadam uplne jasne - to co nechali po veceri deti + ich nezjedenu desiatu a ostatne veci z chladnicky co su uz starsie navarene...

nela82
29. máj 2022

Malokedy maju moji suchu veceru.Az sa cudujem,ked citam tuto a podobne debaty a dennom vareni-ako sa zenam nechce varit a radsej daju detom a manzelovi chleba s maslom a ofrflu to tym,ved ste jedli v skole a praci..ak chces,uvar si a pod.To naozaj?
Pochopim 1-2x do tyzdna,ale pravidelne?
Potom tiez nechapem tych,co sa stazuju kolko minaju a pritom jedia suche vecere a mozno aj obedy...prave preto to tiez ide do penazi.
Peknu nedelu..ja idem varit nedelny obed.

hederamonstera
29. máj 2022

@nela82 ja varim denne, ale neriesim, ze niekto je suche vecere a pod. Chlap ma ruky, moze tiez varit, ked jeho zena tuto cinnost neoblubuje.

vroni
29. máj 2022

U nás teplé večere vyžadujú deti a muž frfle, že on by si dal najradšej len suchu večeru (ale neodolá hrncom) 🤣🤣🤣 Ale zase nevarim patchodive menu, ale keby som doma povedala, že je na večeru salat alebo chlieb, tak na mňa vlastne deti volajú socialku 🤣

minenkas
4. sep 2022

To čo si spravi to aj zje

simca06022011
4. sep 2022

U nas varene večere ak sa je obed vonku... Inak podla výdatnosti obeda (popravde skolsky oned komu staci? Alebo menu? 😂) . Parky, vajcia a prazenice a pod su u nas raňajkové jedla.
Skor také cestoviny, polievky, pripadne aj ime rýchlovky, alebo sa ohrieva obed. Pripadne niečo hodíme na gril so zeleninou v lete.
Varím vzdy na viac dní, cisto teoreticky naor pon-streda mame jedlo z víkendu. Suche vecere tiez mavame ale to si on sa skôr pecivo a slanina/klobása/tuniak/smirkas... Pripadne sem tam chleba vo vajci. Ked sa preje na obed stačí mu aj jogurt 😂