Ako jedia vaše deti počas prázdnin?

28. júl 2023

Ahojte, zaujímalo by ma ako to robíte vy keďže mna svokra kritizovala lebo nevarím dva krát denne. Vaše deti jedia aj na obed aj na večeru teple jedlo? Ja zvyknem tak že na obed jeme buď sandwich, nejaký šalát, polievku alebo nejaký mrazený polotovar a potom ešte jeme ovocie a kto chce jogurt atd Niekedy nám zostane zvyšok z včerajsiej večere a zjeme to. A večer normálne varím každý deň

sweet20
28. júl 2023

my varime kazde rano aby bolo na obed, niekedy vydrzi aj na dva dni

marianarem
28. júl 2023

Na obed varene jedlo, na veceru studene alebo nejaka varena rychlovka.

syslik81
28. júl 2023

mininlane raz za den teple jedlo a potom chlieb alebo daco lahke co si najde v chladnicke ... svokre povedz nech pozera do svojich hrncov

danieladugard
28. júl 2023

Rozhodne raz za den. Mam zivot ;) na obed chleba a pod. Na veceru teple a cela rodina spolu.

zuzinabila
28. júl 2023

robím z domu, varím každý deň teplý obed. bud ostane na večeru z obeda alebo máme potom suchú večeru.

vikusjk
28. júl 2023

Nam sa v tomto teple ani neziada velmi cez den teple, skor potom na veceru, tak sme si to tak prehodili. Akoze na obed mame nieco lahsie, nie nevyhnutne teple a varene na veceru.

dskjhfdlkdjhl
28. júl 2023

Tak my mame kazdy den teply obed, aj veceru. Ale to Ti moze byt uplne jedno, rovnako Tvojej svokre by malo byt jedno, ako to mate doma vy, nech sa stara o svoju kuchynu.

zuzana76
28. júl 2023

Varim raz denne, na obed (hlavne jedlo aj polievku) a potom to mame aj na veceru, vacsinou teda tiez varene, ak sa vynimocne zje pred vecerou, tak je sucha, lebo ved chlapci, chodi si nakladat aj 3x za sebou niekedy.

zuzana76
28. júl 2023

ale vynimocne navarim teple aj dva krat denne, ak ide o nejaku rybu, alebo vecer manzel griluje

ja_bb
28. júl 2023

Ja varim,aby bolo na viac dní.aj ja chcem varene,no keď sa doje a nestiham,tak sa zje sucha vecera alebo cestoviny narychlo s niečím,pripadne pirohy z mrazničky.svokru neries,pripadne nech ti pride navarit :D moja nevari moc,mam tak opacny problém,že napíšem,čo chcem,aby jedol,lebo inak by bol u nich na pudingu,piskotach,Nutelle a podobne.

majka99999
28. júl 2023

Moja mama je na dochodku a teda ani u nej nie je standard tepla vecera. Kazdy si da, co chce, niekto repete z obeda, niekto zje pecivo so sunkou a zeleninou, niekedy je chlebik vo vajicku alebo palacinky (teda teple, ale hodinu nad sporakom nestojim). Ja osobne by som prezila poobede na melone a zmrzline. 😁

ivik4
28. júl 2023

Mna len prekvapilo ze na ibed sendwic
U nas na obed varene a vecera sucha podla toho co mame doma

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milanemila
28. júl 2023

U nas je to skor vareny obed a potom uz iba nejaka lahka nevarena vecera alebo polievka. Samozrejme to nie je pravidlo, proste ako mame chut tak jeme a deti by nezabilo ani keby niektory den nemali ziadne varene jedlo v tychto horucavach 🤷🏼‍♀️ Polotovarove kupujem iba halusky a sladke gule.

guudy
28. júl 2023

@ivik4 ved je to to iste. Raz denne sendvic/studene jedlo a raz denne teple jedlo. Niekomu vyhovuje viac teply obed a niekomu tepla vecera…nic divne na tom nie je 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guudy
28. júl 2023

Moje deti jedia v zasade rovnako pocas prazdnin ako pocas sk. roka. Akurat na dovolenkach maju teply obed aj veceru, inak 1 teple jedlo denne. Zvycajne ;)

alex2018
28. júl 2023

My vareny obed sj veceru 🙈 muz robi z domu tak sa inac neda 🤷‍♀️

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guudy
28. júl 2023

@elizabet173 suhlasim, da sa aj inak…moj tiez robi aj z domu a ma 1 teple jedlo denne…

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
x_mery_x
28. júl 2023

Iba na obed varene.

guudy
28. júl 2023

@elizabet173 presne tak, ziadny rozdiel 🙂
Mne sa v tom teple moc varit nechce, takze si aj objednavame😁

luccija
28. júl 2023

Jeme ako vždy...teplý obed niekedy mäso na 2 dni niekedy varím každý deň, plus, ked sa mi chce aj polievka a večer kto si čo nájde🙂omeletu, tortillu, pomazánku, melon...niekedy na obed len polievka a večer teplé, keď vstavame neskoro
Keď bolo veľmi teplo jedli sme oveľa menej

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
28. júl 2023

Niekedy 2x teplé jedlo inokedy 1x a občas ani jedno teplé jedlo... Ak nerátam teplý čaj alebo kávu ráno 😜 a je mi suma fuk kto si čo mysli

nwnw
28. júl 2023

Na obed varene a na veceru ako kedy. Niekedy to iste co na obed, niekedy iba salat, niekedy ine chcu varene, niekedy iba sucha vecera alebo ovocie zelenina a tak sa stravujeme cely rok. Ranajky vacsinou nestiham nic extra max volske oko, prazenicu alebo parky. Teraz jedavaju na veceru obedove polievky lebo na obed chcu iba druhe 😄