Marcipánové torty - recepty na korpusy, krémy, poťahové hmoty

dadka212
23. jún 2012

ahojte, zakladám novú tému, aby to bolo prehladnejšie, takže ak má niekto zaujímavé recepty sem s nimi, ja skopírujem tie, čo mám zozbierané 🙂

moniccca
5. mar 2015

@stankapk ahoj, prosim ta, co je to ten crem ole a je ta tvarohova plnka, co si pridavala hned na zaciatku temy, dost vlacna? dakujem 🙂

aduskatt
5. mar 2015

@moniccca toto je téma, kde sa len recepty vkladajú, aby sme sa vyzbnali, keĎ niečo rýchlo treba nájsť, takže sem otázky nedávaj, pls, tu nik neodpovie 🙂 Pýtaj sa tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/marcipanove-torty-rady-a-postupy/

mimusa94
16. mar 2015

Potrebovala by som poradit ake maslo dat do plnky ktora sa pouziva na zdobenie torty aby bola pekna biela nie zlta dakujem

sonne1
24. mar 2015

@dadka212 Ahoj ... prosim ta ked robis ten vanilkovy krem...mozem ho dat aj pod potahovku...nic sa mi z nej nespravi...dakujem

miselin_seaasparagus
26. mar 2015

Inspiraciu mozete najst na kurzoch varenia 🙂 Od steakov cez thajsku, indicku, taliansku, francuzsku kuchynu az po cupcaky a RAW food 🙂 http://www.chefparade.sk/kurzy/aktualne_kurzy

mbabika
27. mar 2015

Ahojte rada by som sa opytala ci mozem na krem rovno potiahnut fondan. Prepacte mozno hlupa otazka ale idem to 1x skusit a nerada by som kedy torta skoncila v kosi :D

vera_vila
27. mar 2015

@mbabika a jaký krém mám? Pokud máslovo-pudinkový, tak můžeš. Pokud máš nějaký šlehačkový, smetanový, tak je potřeba udělat mantinel z máslového (stačí vyšlehat máslo s cukrem)

mbabika
27. mar 2015

@vera_vila pribináčikový 🙂

vera_vila
27. mar 2015

@mbabika tak v tom případě určitě udělat mantinel, protože pribináčkový je tvaroh a smetana, a to by ti tu potahovku rozpouštělo

mbabika
27. mar 2015

@vera_vila A to snasi zmiesat to maslo s cukrom a natret na ovocie alebo prbinácikový krem a potom potiahnut?
Na plnku pribinackovu chcem dat ocovie

vera_vila
27. mar 2015

@mbabika Ano, vyšlehat máslo s cukrem a potřít hlavně okraje a vrch dortu, aby nikde neprolézal ten pribináčkový krém, nebo to dělám tak, že si dám do zdobícího pytlíku ten máslový, udělám po okraji placky korpusu mantinel a do něj potom dávám ten smetanový, tvarohový krém a ovoce a pak to ještě tím máslovým potřu kolem dokola a nahoře

mbabika
27. mar 2015

@vera_vila dakujem 🙂

brectanka
16. apr 2015

@dadka212 prosim ta ten pribinackovy krem ked to chcem na styri korpusy obdlznikove natriet a este pobokoch tak kolko toho kremu mam urobit? dakujem

brectanka
16. apr 2015

@dadka212 prosim ta ten pribinackovy krem ked to chcem na styri korpusy obdlznikove natriet a este pobokoch tak kolko toho kremu mam urobit? dakujem

zuzu188
20. apr 2015

Zabudla som pridat moje vikendove 🙂

abriela
24. jún 2015

.

222anna222
7. júl 2015
Používateľ 222anna222 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 222anna222.

Ja už do krému len domáce salko 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=B-NO_VqZcU0
ija
19. júl 2015

Dobry den, potrebujem surne poradit. Cim mam potiahnut tortu. Nemam cas tu citat vsetky komenty :( .Taka hmota, co mi nebude robit problem, ako zaciatocnicke. Dakujem 🙂

jakelina
19. júl 2015

@ija Smartflex velvet

zugas
19. júl 2015

@reruna ahoj,prosím ťa poradíš mi,ako urobiť citrónovú polevu na krémový makový koláč,mám recept,je aj fajný,len mám problém ho vždy nakrájať,totiž vždy sa mi tá poleva po stuhnutí a následnom krájaní poláme a nevyzerá to dobre. Inak koláč super,len to potrebujem pekne nakrájať na svadbu.... Vie mi niekto poradiť ako na to?

dadidida
21. júl 2015

@zugas skúsila si to krájať mokrým nožom? Poprípade namáčať nôž do horúcej vody. Ja takto krájam punčáky a v pohode...

zugas
22. júl 2015

@dadidida aha toto som ešte neskúšala.....Ďakujem za skvelý tip,dúfam,že sa to podarí 🙂

dzejnus
30. aug 2015

tak piatkova nocna 🙂 Minnie a mensia okruhla so srdieckom pre nas na oslavu mojej malej
a vacsia okruhla bola rychlovka,ktoru som nemala ani v plane,v piatok poobede volala suseda ci jej neupeciem,najprv vravim ze bez sance, no nakoniec som to dala 😀

zugas
31. aug 2015

baby,aký máte overený recept na marcipánovú hmotu? ja to robím zo sušeného mlieka a práškového cukru,pridám trochu cery a trochu vody plus farbivo......dá sa to jesť,je to fajnové,len dosť tvrdé.....rozvaľkám,len ťažko prenesiem na tortu,lebo sa lepí.....Minule som skúsila miesto cery dať med,áno zas to bolo chutné,len strašne sa topil ten marcipán.Síce som nemala problém ho preniesť na tortu,ale roztápal sa. Čiže ostávam pri tom pôvodnom. Som zvedavá na vaše tipy,čo by som ešte mohla s tým vylepšiť.Keď mi ostane marcipán,nemôžem to už ďalej použiť napr. na ďalšie dni,lebo hrozne stvrdne,ide do koša.

natalia1985
1. sep 2015

Dobry den paci sa mi tu ten cokoladovy korpus,chcem sa opytat aku plnku by stw mi do toho poradili,pacisa mi aj ta pribinackova a aj visnova,mohli by sa dat aj dokopy v jednej torte?a ako dozdobit vrch,dakujem

blancagon
9. sep 2015

@zugas skus z penových cukríkov,robím ho a je super a ked ti zostane prihreješ v mikrovlnke a pracuješ,recept najdeš na nete.

zugas
10. sep 2015

@blancagon vyskúšam určite,díky 🙂

tatiana451
10. sep 2015

dobrý deň,chcem robiť punčovú tortu,potiahnutú marcipánom,môžem na ten marcipán naliať ešte punčovú polevu ? ďakujem za radu

lucula73
10. sep 2015

@tatiana451 určite nie!!! to ti rozpustí ten marcipánový poťah....ak to chceš mať ružové,tak daj radšej ružovo zafarbenú poťahovku - marcipán😉

tatiana451
10. sep 2015

@lucula73 ,ďakujem , veľmi si mi pomohla , tak dám biely krém a na vrch tú polevu, ešte raz dííík :D