Overený recept na tartaletky

26. mar 2024

Ahojte. Má niekto overený recept na tartaletky? Na cesto.. Na internete som nenašla ešte ani jeden rovnaký. Niekde ide aj celé vajco niekde len žĺtka.. Tie ktoré pečieme, poraďte prosím. Idem ich robiť prvý krát

tamtamka26
26. mar 2024

objednaj ich cez yummy.sk a máš hotovo 😀

lilianka28
26. mar 2024

@tamtamka26 Ak sa môžem opýtať, máš skúsenosť s nimi? Chcela by som vedieť, či tie neutrálne sa dajú robiť na slano, a či nie sú chuťovo fádne. Vďaka.

autor
26. mar 2024

@tamtamka26 určite nie

rude_baby
26. mar 2024

@lilianka28 vieš tam kupit tartaletky slané a sladké. Ja kupujem len sladké a sú super, aj ceny super

natalka13
26. mar 2024

Mas to ako linecke len nenej cukru.
Tiez kupujem. Su vsetky pekne rovnake biele aj tmave a vydrzia dlho. Aj necakana navsteva ma rychlo dezert na stole

tamtamka26
26. mar 2024

@lilianka28 áno, brala som viackrát od nich... ale robila som len na sladko. pozri ich stránku, majú kopec druhov.
@rude_baby a hlavne sú trvanlivé, dlho vydržia (nenaplnené).

rude_baby
26. mar 2024

@tamtamka26 to vydržia, ja som kupovala pred veľkou nocou a robila som ich na vianoce 😂👌neoplatí sa s tým doma paprat, nikdy nebudú také pekne a aj v cukrárni predávajú tieto, nie "domáce"

autor
26. mar 2024

Dobre hľadám recept a nie eshop odkiaľ kúpim urobené. Tak prosím píšte len tie baby, ktoré máte recept. Ďakujem. Ostatné odpovede sú mi zbytočné

paulikk
27. mar 2024

@natalka13 akým krémom ich potom plníte prosím ?

natalka13
27. mar 2024

@paulikk podla chuti, pistaciovy, lemoncurd, slany karamel, nejake ovocie orechove maslo.
Mixnem mascarpone s hocicim....
Marcipan s visnami....cokoganache

nikasmile
27. mar 2024

Ja sa tu tiež pripnem ak niekto pridá recept.

autor
28. mar 2024

@nikasmile asi nenapíše ale ja dnes skúsim podľa tohto
300g hladkej muky
180g masla
60g práškového cukru
20g citrónového cukru
2 žĺtky