Trvanlivý chlieb - pečivo

14. okt 2023

Baby existuje chlieb/pečivo alebo niečo, čo je trvanlive a dá sa jesť s pastekou a prežije to 12 hodinový let v kufri ?

zenulkaaa
14. okt 2023

Akykolvek chlieb, rozky, pecivo ti musi vydrzat 12 hodin a prezit bez problemov v lietadle.

autor
14. okt 2023

@zenulkaaa ešte dodám, aby sa to dalo zjesť aj po týždni. Rohlik to neprezije

zenulkaaa
14. okt 2023

Jaaj tak to je podstatna info 😉.. v tom pripade si kup taky baleny chlieb krajany bielkovinovy, proteinovy, tie maju trvanlivost aj mesiac, moj muz to kupuje, osobne mi to sice velmi nechuti, ale tak vyskusaj.

luccija
14. okt 2023

Kúp si v Lidli ten celozrnný v igelite.Ale po týždni neviem...on často splesnivie.Kde cestuješ veď na hoteli bude chladnička nie?alebo si kúpiš čerstvé.Kam ideš na trip do Himalaji?🙂alebo ten čo píše Zenulkaa.Alebo také sucháre, či tie pufovane neviem teraz ako sa vola

januska12323
14. okt 2023

Kúpila by som jedlo na mieste, snáď nepristaneš niekde v džungli.

autor
14. okt 2023

@zenulkaaa pozriem tie proteinové zdravé chleby, aj keď neviem aká bude chuť.

@luccija destináciu si trafila na 100 %. Ale nejde do nich, ale budem sa pohybovať pod nimi. Max helikoptéra do základného tábora.

@januska12323 Nie je vhodné, možnosť len kvalitné reštaurácie. Toto je taká poistka, keď sa nezje, tak sa vyhodí, čo už.

jaaty
14. okt 2023

Bezlepkove chleby majú trvanlivosť aj 2 mesiace. Otázkou je, či Vám budú chutiť. Treba skúsiť.

januska12323
14. okt 2023

Teraz je možnosť kúpiť rôzne turistické potraviny, nemusí to byť len chleba s niečím.

marcellka32
14. okt 2023

Pozri na www.municak.sk
Sú tam rôzne hotovky, dajú sa zohriať alebo aj nie), ďalej hotové jedlá ktoré dáš zohriať do kapsuly (to tam tiež kúpiš)

missviolet
14. okt 2023

mne tak vydrzi proteinovy chlieb krajany Tastino z Lidla. ostane makky, chut ok

mk1111111111
14. okt 2023

Aj v DM maju chlebiky, co vydrzia dlho, a su velmi skladne, take stvorcove, su makke a chutne. Bielkovinovy sa vola

vreckovka2
14. okt 2023

Taky akoby stlaceny chlieb zabaleny natesno v igelite. Je to male, ale dost tazke. Manzelovi cca tyzden vzdy vydrzal, dokonca v lete. Takze teraz prezije urcite.

luccija
14. okt 2023

Och to je super vylet.Skoda, že teraz neviem názov na výstave som našla firmu čo predávala hotové jedlá, chleby rôzne veci aj robili ochutnávku niečo výborne aj mäsové, vege....skús pogooglit.Hlavne ber oriešky, kvalitný olej, tuniaky, hroznový cukor.Kam presne ideš?

autor
14. okt 2023

@mk1111111111 ďakujem za radu 🙂, pôjdem vyskúšať. Aj balenie je také skladné, také som hľadala, tých 250 gramov bohate stačí, ako záchrana.

@maranco ďakujem, myslím, že kúpime aj nejakú sáčkovú polievku. Ale fakt je to len pre prípad veľkej núdze. Rozumej bolesť bruška a nemožnosť ísť do reštaurácie, tak sa niečo zje na izbe.

Nechcem ani nič ťažké, kedže na batožinu je limit.

mk1111111111
15. okt 2023

Tak pekny vylet...