12-ročný vekový rozdiel medzi partnermi

21. jún 2020

Ahojte mam 23 rokov a začal sa mi páčiť 35 ročný muž a aj ja jemu začali sme sa stretávať a a zatiaľ ide všetko všetko fajn, je podľa vás 12 rokov veľký rozdiel? Vydržali vám vzťahy z viac ako 10rocnym vekovým rozdielom?

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annadobsonyova
22. jún 2020

Moji stari rodičia boli takto, babka mala 18 a dedo 30, keď sa našli 🙂 žili spolu až do konca, viac ako 50 rokov 🙂

spinoscapularnabeta
26. jún 2020

Ja mam 32 muž 44.mame 3 deti a sme spolu 14 rokov. Nemenila by som

janinamojka
26. jún 2020

Hmm... Neda mi položiť otazku, co si myslite ked dievča ma 20a chlap 38??mam v okolí takych a nejako mi to nepasuje uz.. Hoci, hm? Ktovie..

kubkovamama
26. jún 2020

Medzi mojimi rodicmi 15r rozdiel, otec ma vysoky vek, ale drzi sa v perfektnej kondicii, velmi si rozumeju

0silvia0
26. jún 2020

@janinamojka ked to pasuje im.... nie je co riesit..

evinaz
3. nov 2022

Ja mám manžela o 14 rokov staršieho. Ja mám 37, on 51 rokov. Sme spolu už 15 rokov, máme spolu tri deti. Je to muž môjho života. Keby som mohla vrátiť čas a vyberať si manžela opäť, vyberiem si znova jeho. Dokonca sa nebránime ani štvrtému dieťatku. Okolie bolo zo začiatku nášho vzťahu samozrejme skeptické, ale neriešili sme to. My si rozumieme, my spolu žijeme, nám je spolu roky dobre. Všetci si už zvykli a vnímajú nás ako jing a jang. Proste sme sa našli.
Vzťah nie je o veku, ale o osobách ako takých.