Ako často vám muži hovoria, že vás ľúbia?

charlottte
9. sep 2012

Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať ako často vám muži hovoria že vás lúbia...ten môj mi to sám od seba nepovie, teda povedal keď sa malý narodil a to už má teraz 10 mesiacov....ako cítim že všetko čo robí, robí pre nás, keď sa ku mne túli, keď ma len tak pleskne po zadku-to si myslím tiež , že je prejav lásky....ale nepovie mi ľúbim ťa.... 😠

katren
9. sep 2012

kazdy vecer pred spanim 😉 a niekedy len-tak cez den

lenka_b
9. sep 2012

Kazdy den 🙂

brambie
9. sep 2012

mne vzdy ked sa spytam ci ma lubi....takze vzdy ked to potrebujem pocut, iba sa opytam 🙂

adri2211
9. sep 2012

Kazdy den sam od seba 🙂

ewisam
9. sep 2012

@charlottte mozno budem pateticka, ale ved to nie je len o slovach predsa, je to o tom tuleni, objati, bozku...Mne sa staci pozriet do oci mojho chlapa a vidim, ze ma lubi, nemusi to 100x denne opakovat. Keby ma nelubil, asi ma neobjime, nepobozka ci?

Ja si nevynucujem, aby mi to vravel, ked ma chut povie mi to sam 🙂

lentilka29
9. sep 2012

povie mi to ked ma dobru naladu aj parkrat za den....a ked je mimo,ze mu harasi,tak to ani nechcem pocut....

andrejka1983
10. sep 2012

@charlottte ahojte ...tk nechcem aby to vyznelo že chvalim, ale moj muž mi hovodí denne asi 100x...uplne važne seriozne a aj ja jemu....zvykli sme si nato od zaciatku a zatial to trva,a pride mi to uplne normálne 🙂 povieme si to ked sa stretneme trebars v kuchyni pri sporaku, na chodbe,ked hoc kde kde do seba narazime,samozrejme že vždy rano ked vstavame alebo ked ideme spat...alebo ked robime nejake spoločne činnosti....tak popri tom ako spolu normálne komunikujeme tak si zakaždým povieme že lúúúbim taaaa 🙂...a oslovujeme sa Láska,alebo kvetinka moja 🙂

dominika1516
10. sep 2012

@andrejka1983 ani ja sa nechcem chvalit ale slovne spojenie milujem ta tiez pocuvam asi 100x denne ci rano ci vecer proste stale a nech je hocikde a nevadi mu ani ked je okolo nas tlupa ludi tak sme ba tom rovnako a pravdu ti poviem ze nikdy toho nemam dost 😉 a to oslovenie laska je tiez rovnake ale namiesto kvetinky tam pouziva mazlicek :-P

andrejka1983
10. sep 2012

@dominika1516 zlate to je že,??? ani ja toho nikdy nemam dost...sme spolu už 5 rokov, z toho 3 roky manželia ale lubime sa rovnako, ked je preč stale sa neviem dočkat kedy príde....a hned si povieme že lubim taaaa 🙂 a tak isto to moj muž hovori aj našej dcerke, že lubim ta moja mala láska...alebo mam ta rad kvetinka moja malá 🙂 je to mile

...a raz sa ma jedna moja kamoška pýtala, že o čom sa bavíte s mužom ked sexujete??? 😀 😀 ja že o ničom, hovoríme si že lubim ta alebo milujem ta a to dookola,,,, 😝 😀 a ona že hej???to vážne??????? lebo mi sme celý čas ticho od zaciatku do konca...a potom každý to svoje..že čo dneska varit a on že idem kukat formulu 😀 chi chi

irriss
10. sep 2012

Muj muz to nikdy nerikal,....po 20ti letech jsem ale zjistila, ze jsem se v mladi trapila zbytecne, kdyz mi tato sluvka chybely....protoze ciny jsou a byly viditelne...nerozplynuly se jako "casto"se to slovickum stava....

100x za den? to je jako stroj, automaticke zarazeni slov do slovnicku....
Vedi vubec co rikaji???? 😀 😀 😀
p.s. V dobrem!!! 🙂 🙂 🙂 😉

materina_duska
10. sep 2012

Na lásku netreba slová.. príliš obmedzujú..

briketa
10. sep 2012

MM povie raz za den urcite I love you aj po desiatich rokoch. Ale osobne by som nezniesla aby ma oslovoval kadejakymi prehnanymi medovymi pomenovaniami, nie som na to typ. Mam svoje meno rada a dostala som ho na pouzivanie... ale samozrejme mami a daddy pouzivame.

viera27
10. sep 2012

kazdy den aj po 13 rokoch manzelstva.

bets
10. sep 2012

3-5x denne uz 15 rokov. ja len odpovedam, aj ja teba 🙂
tiez nemam rada medove pomenovania, ani vacsinu zdrobnelin. nechcem byt ziadny chrobacik, milacik a pod. co jedine zostalo z osloveni je laska, to mi az tak usi nereze 🙂

katia7
10. sep 2012

tak moj to nemal v povahe na zaciatku aj ked sa snazil 😀 a nema to ani teraz ale je to presne ako baby pisu, kazdy chlap je iny ten moj skratka nerozprava ale lepi sa po mne furt tak skratka viem ze ma miluje 😎 ale inak chapem ze ta to trapi, my zeny sme ine a slova su pre nas dolezite ale naozaj si myslim ze netreba chlapa nutit do niecoho co nie je ale ho prijat a milovat takeho aky je on mi tiez nevycita ze mi drzka ide stale tak ani ja jemu ze je ticho 😉

paris3
10. sep 2012

moj mi to hovori casto, aj niekolko krat za den. ale pre mna slova nie su az take dolezite. dolezitejsie su ciny 😉

irriss
10. sep 2012

Podle meho lepsi nez 100x slovicka je "dukaz"...

Priklad u nas vcera:

Formule neformule ....(formule miluje), spokojil se s vyjezdem formuli....a pote vzal do ruky kosik a hura s rodinou do lesa... 😉

Bez miluju te, Lasko..prdelko, .....ale s elanem a chuti stravit den s nama... 😉

gabuci
10. sep 2012

@charlottte u nás je to podobne.Nikdy nebol taký,že by opakoval dokola ľúbim ťa,ale tiež mám taký pocit,že všetko robí pre nás,po 20-ich rokoch ešte stále sa pritúli ku mne.Aj to poznám čo píšeš pleskne ťa po zadku.Aj môj je taký a potom sa usmieva.Mne to ani nechýba,že nepovie denno-denne,beriem ho tak,že má takú povahu.
Ja si myslím,že nás má rád,nikdy nechodil za inou od tých rokov,ako sme začali spolu chodiť.Dva roky sme chodili spolu a potom sme sa zosobášili.Takže už 22 r.fungujeme spolu aj bez toho,že by sme každý den x -krát povedali ľúbim ťa.Prejaví sa to ináč v našom spoločnom živote.Veríme jeden druhému,sme oporou,náš každodenný život to ukáže,že patríme spolu,že sa staráme jeden o druhého.Naše činy sú dôkazom našej lásky. 😉 🙂

andrejka1983
10. sep 2012

tak ako vravite, niekto je viac niekto menej na slová, to však neznamená že tam neni láska....doležite su činy 🙂 a prejavy lasky v roznych podobách....moj muž perie, vari,upratuje,stara sa,pomáha mi s malou,chodime spolu na dlhe prechádzky.....a rovnako tak aj ja,...ale fakt si neviem predstavit aby sme si popri tom nehovorili že sa máme radi,nevymienali sa si pohlady či žmurknutia...alebo len tak prešli okolo seba a nepobozkali sa či nepohladkali 🙂 pre nas je to prirodzene, tak sme to robili od zaciatku našho vztahu 🙂 keby sa to zmenilo asi by som si myslela že sa niečo deje a my ženy určite rady aj počuje že sme lúúúbene 🙂 to nech niktorá netvrdí že nie,každá to chceme počut
...samozrejme že aj sa povadíme, ale nedokážeme dlho okolo seba chodiť odutí,o chvilu sa na seba usmejeme, alebo pohladkáme a povieme si...aj tak ťa stráááášne lubim aj ked mi ideš tááák na nervy 😀 a už je dobre 😉

katey
10. sep 2012

@charlottte raz som pocula taky vtip o tom ako sa rozvadzaju manzelia kvoli tomu ze jej to muz nehovori.. a on na to povedal, ze "ved som jej to povedal, ked sme sa zobrali a od vtedy sa nic nezmenilo" 🙂
inak mne to hovori moj manzel kazde rano ked odchadza do prace.

dominika1516
10. sep 2012

@andrejka1983 hehehe tak to ma zaujimave ked sa o nicom nebavia a potom kazdy to svoje hehe ze formula 😉 ... no je to nadherne a dufam ze nam to vydrzi navzdy lebo taky dokonaly vztah som este nemala a teraz je to este krajsie aj ked som si myslela ze uz sa to neda no v piatok rano som nasla na testiku // 😉

lubikan
10. sep 2012

mne to moj povie raz za cas...chyba mi,ze to nepovie castejsie....ale na isto mi to povie,po peknej noci ,alebo ked urobim ze super obed,ktory davno nemal...oni chlapi fakt funguje uplne inak...ked sa ho to opytam,mi vzdy odpovie,keby ze nechcem,uz som tu neni... 😖 🙂

andrejka1983
10. sep 2012

@dominika1516 supeeeer, gratulujem....tak už tvoj muž bude mat dve lásky 🙂 tak budúca mamička, drž sa 🙂

masinka
10. sep 2012

hm, ani sa nepamatam, kedy mi to povedal, ale on od zaciatku nebol na taketo reci... ale napr. vsetci mame radi koncek z chleba, tak ked rano najdem v sacku nacaty chlieb a koncek mi tam nechal odlozeny, tak viem, ze mam ma stale rad :-d

usiko
10. sep 2012

no, baby...pridam aj svoj nazor...prveho chlapca som mala takeho ze sme si to hovorili denne nespocetnevela krat...a ja mu naspat...aj telefonaty sme tak zakoncovali...az potom raz, som mu raz povedala ze lubim ta.....a hned na to:alebo uz nie? a odisla som....rozisla som sa snim...a pochopila som, ze to bolo o zvyku, hovorili sme si to tak casto, az sme nejako stratili pojem o tom,ze treba konat nie len rozpravat.....cize mne to muz obcas povie, ale som rada ze to tak je, lebo hovorit si to 100x denne mi pride detinske...mozno preto ze mam skusenost aku mam, a nad tym ze si to niekto vravi tak casto, sa uz len pousmejem...pretoze viem, ze ak si niekto vravi tieto slova 100x denne, tak to nemusi byt o tom ze sa tito ludia naozaj lubia ale len o tom ze si na to zvykli a nejako si nevedia predstavit, ze by zrazu prestali...ostalo by prazdno....

dominika1516
10. sep 2012

@andrejka1983 dakujeeem no ano bude mat dufam ze co sa tyka tehulkovania tak ze vsetko bude v poriadku este som nebola u gynekologicky dokonca este ani ziadnu nemam :-\

charlottte
autor
10. sep 2012

@katey veeeeľmi milé...

andrejka1983
10. sep 2012

@usiko maš pravdu, suhlasim ,veru neviem si predstavit aby mi to moj muž minimálne 100x nepovedal, zvykli sme si na to a je to pekný zvyk...tak ako trebars niekto zvykne vždy pred spaním pobozkat toho druheho na dobru noc...alebo neviem,je to pekne a milé🙂 a je to len jeden z mnoha prejavov lasky!!....keby to nerobíme nemyslím že by ostalo prázdno, to vobec a už vobec mi to nepríde detinske....ved detske lásky su najkrajšie, uprimne 🙂...skorej by sme boli možno ako tí ostaní čo sa stažuju, skupina manželov ktorý manželstvo beru už ako samozrejmost, kde sa vytratilo to šteklenie v brušku a zamilovanost,nič už možno od toho neočakavaju🙂 a možno by aj chceli viac ale ich partner im to neda .....

elise
10. sep 2012

@charlottte kždý den, každým gestom každým pohľadom každým dotykom každou myšlienkou teda stále mi hovori že ma ľubi🙂 už celých 13 rokov🙂

vecernica209
10. sep 2012

mne to hovoril niekolkokrat denne a potom som zistila, ze ma podvadza, takze radsej nech sa sprava ako milujuci manzel ako by to mali byt iba prazdne slova....