Ako riešiť rodinné problémy?

adusik12457
11. nov 2020

Potrebujem sa poradiť.Nejde o môjho muža.Ale o moju rodinu.Totižto mojho vlastného otca zrazilo auto
moja sestra mi začala nadavat cez fb že preço nejdem za ním do nemocnice že keby zomrel že by mi to bolo jedno.Proste vždy keď sa niečo stane som ja tá najhoršia
Totožto moaj sestra nadavala na našu mamu že je kurva vyjebaná prepáčte za tie vyrazi
No dnes som jej to poslala mame ako na ňu nadavá
mama je preč s iným chlapom má sa dobre ja jej to prajem
alesestra si začala vymýšlať že aj ja aj moj muž sme na mamu nadavali ale to nie je pravda .Neviem o čo jej ide.Vždy som ja tá najhoršia a všetko si ja odskáčem ja zato nemožem źe mojho otca zrazilo auto
Proste mi vyčita že nejdem za nim do nemocnice ale asi ona nevie že je koronavirus že sa može človek nakazit
Ja už zatoto ako sa ony ke mne chovaju som snimi skončila už mám všetkeho dost ... Poradte čo mám snimi robit led všetko zhadzuju na mňa ?? Ja uź sama neviem

unicornlady
11. nov 2020

Tvoja mama tá hádam pozná a vie, či by si na ňu nadávala alebo nie. A určite si pozná aj druhú dcéru.

Návštevy v nemocniciach sú zakázané predsa.

ivkazba
11. nov 2020

Ignoruj sestru a zruš kontakty s ňou (aj jej povedz, že pokým sa nezačne správať a komunikovať normálne, tak s ňou kontakt neobnovíš) a budeš mať pokoj. Nič iné nepomôže.

simsalabim
11. nov 2020

@adusik12457 mozno sa mylim, ale myslim, ze navstevy v nemocniciach su kvoli korone zakazane a uz dlhsiu dobu. Ona za otcom bola?

0silvia0
11. nov 2020

@adusik12457 a sestra kolkokrat bola za otcom?

adusik12457
autor
11. nov 2020

ja som už ich všetkych zablokovala nechcem smimi nič ja neviem či bola ani ma to nezaujima ešte povedala že som chrapunka a začo zaro źe ja som pomohla otcovi s u ubyovňou pred pár rokmi to som bola dobrá vtedy som chrapunka nebola keď sa mu všetci otočili chrbtom teraz ho lutuje že je chudák tak som jej napisala nech si ide za nim prostre ona nadava na mamu ale ja nie ani môj by to nedovolil mna nezaujimaju ani otec ani moje sestry vždy všetko hodia na mňa .

whatever1
11. nov 2020

@adusik12457 Povadila si sa so sestrou tak si sa jej pomstila a preposlala mame správu ako na ňu nadáva? Rozpútala si medzi nimi konflikt, narusila si ich vzťah možno natrvalo.To si podľa mňa prehnala. To ze ma sestra dojem ze sa nezaujímas o otca ktorý leží v nemocnici, to ste si mohli vysvetliť slušne a bez hádky. Ste jedna horšia ako druhá.

adusik12457
autor
11. nov 2020

@whatever1 ja som sa snou nepovadila to ona somnou ale nech si každý robí čo len chce mne to je jedno nemala tak škaredo nadavat veď sama mama sa sňou nebavi lebo je straštne drzá

martina1201
11. nov 2020

@adusik12457 ahoj, prepáč, ale koľko máš rokov, lebo vyjadrovanie mi príde na 13 rokov. Aj správanie k súrodencom...... Ako nehnevaj sa na mňa, ale namiesto toho aby si sa povadila máš slušne odpovedať, že návštevy sú zakázané a ak sa bude dať o jeho zdravotný stav sa budeš zaujímať telefonicky..... A prestala čítať správy a už vôbec by som sa nerozculovala že má niekto nazval chrapunkou..... Čo si o tebe kto z rodiny mysli ti môže byť ukradnuté....

mirka17
11. nov 2020

@adusik12457 nebudem tu hovoriť môj nazor na koronavirus, to bude asi vyhovorka tohto storočia, nedá sa, nemôžeme lebo sa nakazime, lebo korona. Keby môj otec ležal v nemocnici, korona nekorona, aspon pod okno sa postavím a zakývem mu, zavolam na skype, alebo telefonom, pošlem pomaranče, proste niečo by som urobila keby mi na mojom otcovi zaležalo, aby vedel že na neho myslím. Ani by ma nenapadlo použiť slovo nedá sa lebo korona. ako sorry. a za odplatu informovať vlastnu mamu o tom čo si myslí jej dcéra, ako sorry.

harmona
11. nov 2020

Neries co hovori, ty vies co a ako. Ty vies co by si mala a nemala robit, nikto nemoze hodnotit tvoje ciny je to tvoja vec 🙂

erikazelenkova
11. nov 2020
simsalabim
12. nov 2020
sense
12. nov 2020

Sestru mozes ignorovat, ale.... korona nekorona otca by som navstivit isla...ked mozem pracovat mozem aj toto, ak by ma z vratice otocili "lebo korona" tak mu kozes aspon zakyvat ak dokae ist k oknu, mu nieco poslat alebo zavolat...

Anzalovat hned mame co sestra povedala, je veru hodne dospeleho cloveka