Bojím sa, že som prešvihla svoj čas

26. dec 2023

Včera som oslavila 37 rokov. Mám pocit, že najlepsie roky už mám za sebou a som nešťastná a smutna. Mám priatela ktory má miluje a zbožňuje. Mám úžasných budoucích svokrovcov aale aj tak som smutna. Nemáme vlastně byvanie býváme v podnájmu. Svatba v nedohlade a na dieta som už stará. Mám pocit, že som si pokaslala život. Tužím založit rodinu ale bojím sa,že už je neskoro. Co Ked sa mi nepodaří hned otehotniet? Hrozně som z toho nešťastná . Baby som nešťastná velmi Ked ani moji rodiče sa vnoučata už nedožijí a neuziju si ho 😭😭😭😭😭😭 necítila som taku silní tužbu ako teraz. Mám pocit, že mužovi len zničím život Ked mu nedám dieta.

zmrzlinka2021
26. dec 2023

A kde je problém vziať sa na úrade? Prečo nemôžete si kúpiť dvojizbak?
Na dieťa nie si stará, bežné dnes majú ženy prvé dieťa v 40

autor
26. dec 2023

@zmrzlinka2021 nemáme peníze a hypotéku nam nedají

zmrzlinka2021
26. dec 2023

A aký je dôvod? Koľko máte rokov?

autor
26. dec 2023

@zmrzlinka2021 já 37 muž 32

zmrzlinka2021
26. dec 2023

No a prečo nemáte peniaze? Prečo vám nedajú hypotéku?

autor
26. dec 2023

@zmrzlinka2021 nie sme pře nich ok. Ja už som stará a vsetko Oslo hoře. Dali by nám max 30 tisíc za to nekupume nic

zmrzlinka2021
26. dec 2023

Ale veď hypo si berú 50 r ľudia? Koľko máte príjem?

autor
26. dec 2023

On býval u rodicov nespořil. Já som sporila Lenze naší potřebovali vyplatit dom aby ho malí tak sme sa poskládali. A tým padom už nemám nic

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. dec 2023

@zmrzlinka2021 muž 900 a já mám id 200

autor
26. dec 2023

@zahrajzlato viem ako ale muž chce Este počkat sme len rok a 4 mediace spolu podla něho je to malo

zmrzlinka2021
26. dec 2023

A ty vôbec nepracujes?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranta_leuconeura
26. dec 2023

Nemas stabilneho partnera (len rok a nieco), nemas byvanie, nemas pracu ani financnu gramotnost... Do tohto chces priviest dieta? Z coho ho chces zivit, ked ta priatel opusti a bude ti platit stovku na mesiac, z ID a pridavkov? A kde chces byvat? U rodicov?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka50
26. dec 2023

Mas 200 e id? To ako dokazete vyzit ,lebo aj on ma slabo platene 😔prepac ale on najst lepsie platenu pracu a ty tiez

jamimo
26. dec 2023

prečo máš pocit, že dieťa ťa urobí šťastnou? Prečo máš pocit, že sa rodičia nedožijú vnúčaťa a neužijú si ho?
Nikto a nič ťa neurobí šťastnou, len ty sama. Dieťa nie je náplasť. Tak isto nie je povinnosť obdarovať partnera a rodičov vnúčatami. A nie, nikomu život nezničíš tým, že mu neporodíš dieťa 🤦‍♀️
Si v najlepších rokoch. Učeš si svoju životnú, bytovú situáciu, nejakú reálnu víziu s chlapom a finančný plán. Ani sa nenazdáš a môžeš byť úplne niekde inde. Len treba zamakať. Držím palce 💪

lenkakravcova
26. dec 2023

Na aké ochorenie máš ID?

autor
26. dec 2023

Zabila som 11 rokov s chlapem ktory mi zničil život. Pracovala som. Postaral sa o to aby som viac nemohla. Dostali sme být máme kde bývat nastastie. Moje terajsi partner je úžasný ale jednoduchou nechce pracovat viac. On rozbil na 3 směny a je to moc na něho. V tom bytě kebyze máme dieta tak nás nemohu vyhodit.

autor
26. dec 2023

A kolky tak žiju že aj s dietatom sú oni v tom bytě

autor
26. dec 2023

@lenkakravcova on mi zlámal ruky, nohy a chrbricu som na voziku

lenkakravcova
26. dec 2023

A to s takouto diagnózou vôbec uvažuješ nad nejakým dieťaťom? 😶
Jedine nad čím by som uvažovala je doživotne odškodné od toho kriminálnika čo ti poškodil nezvratne zdravie.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aandrea9
26. dec 2023

@lenkakravcova doživotné odškodné? Vráť sa do reality 🙏 Chlap, ktorý je schopný takéhoto činu pravdepodobne ani nevie, čo je práca.

0kristina0
26. dec 2023

Ty si skoncila ako invalid na voziku a dostavas 200 eur? Tuto rozpravocku mozes vies komu rozpravat

jamimo
26. dec 2023

tak to je veľmi ťažká životná situácia.
Skús vyhľadať psychológa, popracuj na sebaprijatí, sebahodnote, zmysle života. S podporou milujúceho partnera by to mohlo aj v skromnosti fungovať tak, aby si bola TY v pohode. Lebo tieto tvoje prežité, smútky, očakávanie a tlak na samú. seba ti vôbec bytostne neprospieva.
Držím palce do lepšieho života ❣️

denkatn
26. dec 2023

nebud smutna a miesto toho konaj, skus to dieta, ked to nevyjde tak budes byvat u rodicov, kym tvoj muz nieco nevymysli ak bude chciet byvat s vami. (trochu to je aj jeho starost) zivot leti rychlo, musis zacat teraz. absolutnu istotu nema nikto s nicim. mozno to nebude lahke, ale o com je zivot? stale ist po istej ceste? drzat sa istoty nevedie k stastiu.

markusrasford
26. dec 2023

@ prepáč toto je vymyslené.

jaskolka
26. dec 2023

Úprimne, možno budem krutá - ale rozmýšľaj reálne nad vašou situáciou. Si na ID, nemáte poriadne kde bývať, príjem neskutočne nízky a si na vozíku. Ciže aj keby ste mali dieťa, budeš schopná sa o neho starať, alebo tam bude musieť muž napríklad ostať na MD? Lebo ak áno tak potom vám klesne príjem ešte viac, alebo bude ti niekto pomáhať? Lebo povedzme si rovno, poznám ženu, ktorá chodí pomocou barli, majú dieťa, ale tam denne 24/7bola s nou jej teta, ktorá jej prakticky sa o dieťa starala v zmysle kúpanoe, prebaľovanie prechádzky atď.
Chcieť je krásna vec, aj túžba po dieťati... Ale treba aj zapojiť rozum do toho

deti95060810
26. dec 2023

ten úraz si si vymyslela? lebo to celé znie nedôveryhodne...