Chce mladšieho?

9. dec 2022

Som rozvedene 4 roky..Moje manželstvo trvalo uff 22 rokov.. Mám priateľku mladšiu je jej 32, máme spolu skoro 2 ročného syna a mne je čoskoro 47 a neviem čo si mám myslieť o tom keď mi obvyklé povie že škoda že nie som mladší pretože by to bolo úplne iné aj vitálnejsi by som bol atď.. Keďže prídem z práce a som rád že ľahnem do postele.Pracujem 12 hod za Pc Denna, Nočná voľno atď. Čo myslíte prečo mi to rozpráva? Namyšlam si že chce asi mladšieho keď mi toto povie

petamich
9. dec 2022

ano chce 🙂 naznacuje, ze jej nestacis vekom, vitalnostou...ved sa jej na to otvorene spytaj a nemusis vytvarat domnienky

katka700
9. dec 2022

Nevenujes sa jej a synovi to je celý problém. Snáď na 10 minútový rozhovor raz za deň by si energiu mohol nájsť. A venovať sa rodine aspoň cez víkendy.

lindous
9. dec 2022

Skôr aktívnejšieho, to nemusí nutne znamenať mladšieho...poznám mužov v tvojom veku, z ktorých srší život a energia a aj omnoho mladších, ktorí sú ako spiace princezné 😅 reálne omládnuť nemôžeš, ale mysľou áno

rurutiax
9. dec 2022

Možno chce, možno nie. Ja mám staršieho o 11 rokov a občas ho tiež podpichujem, že už nie je najmladší, že aké by to bolo, keby mal menej, ale obaja to berieme ako srandu, nič iné za tým nie je. Práca s pc je náročná, ale určite nie tak ako manuálna, že by si bol vyčerpaný. Podľa mňa je problém v tom, že sa rodine ako otec nevenuješ, keď tvrdíš, že po práci ideš rovno do postele a ona nadobúda pocit, že už si starý a nič nevydržíš. Treba to zmeniť, lebo žiadna žena nechce takého chlapa a vek v tom nehrá žiadnu rolu.

viestta
9. dec 2022

Možno nechce mladšieho ani vitalnejsieho. Chce xapa a otca, ktorý sa bude venovať rodine. Aspoň v čase ked už nespi po nočnej a ma voľno pred dennou.

sono2
9. dec 2022

Ťapa tiež. To sú reči! A načo ste si robili dieťa. Keď si taky penzista pre ňu?

simona20201309
9. dec 2022

Snaž sa byť otcom, nie dedkom, ktorý sa príde denne pohrať na 20min.

miadi
10. dec 2022

Podla mna ta chce len vyhecovat k akcnosti. Ale verim ze si unaveny Ved robit 12h denne hoci aj za pc je unavne. Skus sa chovat viac ako v dobe ked ste len randili ked jej nevadilo ze si starsi. Mozno by si mal zmenit job Lebo si vlastne ani dieta moc nevidis . Ak mas vikendy tak sa snaz venovat rodine co najviac .

zobaka
10. dec 2022

neboj sa, zacne chodit do roboty po rodicovskej a tiez bude malo vitalna 😝

zobaka
10. dec 2022

@sono2 😂 penzista, no presne

kassandra25
10. dec 2022

Tak v 15 rokoch sa moze stat chlapec otcom. Mozes jej byt otcom. Co nato dodat. Tak ti treba.

kassandra25
10. dec 2022

- ze zacni toto, zacni hento. 😆. Tu ti nic nepomoze. Mal si si najst vekom tak, aby si jej otec nebol. Skor bolo treba rozmyslat, kam sa zapichnes.

martinaju
10. dec 2022

Ju neštve tvoj vek ale to že sa nevenuješ rodine. Moj muž je 12 hodin v praci a pracuje manualne a nehovori, že potom ideme na turu ale pre boha je s nami. Ok a nie je praci denne 12 hodin. Su dni kedy je v praci menej ale tak stale robi manualne alebo sedi v aute a vybavuje. Ak potrebuje ešte niečo robiť aj doma tak je to vtedy keď som s malym u rodičov ale je maly s jeho rodičmi aby som si aj ja trochu oddychla alebo až keď ide spať. Môj otec ked chodil na nočne nechodil po nočnej spať, naozaj malokedy keď sme neboli doma ale keď sme niekam chceli ist ako decka tak sa išlo a bolo mu jedno či bol na nočnej alebo na nočnu ide. Pred nočnou keď tak si lahol hodinu dve pred ale nie spal ale oddychoval ale to tiež malokedy. Mal dve deti a venoval sa nam. Teraz je už dedo ale ked potrebujem aby bol s malym lebo idem doktorovi a nech ide s nami lebo maly chodi s nami všade tak ide a venuje sa malemu. Vždy v nedelu prideme obydve so sestrou k rodičom na obed aj s rodinami a aje jedno či bol na nočnej pomaha mame. To nie je o veku ale o nadstavení. Jednoducho tebe sa nechce a mohol by si mat aj 30. No a ty si skôr taky dedko stačilo by ak by si bol s dietatom sem tam hodinku dve. Ale znova to he len o nadstaveni. Neviem ked byvas unaveny tak si kup nejake vitaminy alebo hoci čo a nie že prídeš z prace a ideš si lahnúť a ta žena kedy si pojde lahnúť? Ako aj tí čo trepu že aj ona pojde do prace a nebude už taka vitalna ako čo si myslíte že doma s malym dieťaťom sedi a ma vyložené nohy celý deň? Sú deti aj naročné, ktoré vyžadujú nonstop pozornosť a ktorym sa treba venovať, majú obrobia vzdoru, idu zuby, boli bruško, proste neposluchajú. Ty upraceš ale vedľa zatiaľ vybuchla atomova bomba a upratuješ znova. Musíš navariť v lepšom prípade bez dietaťa na rukach. A znova musiš upratať. Ako ono je toho málo asi. 🤔 ach chlapi veď sa trošku zamyslite nad sebou. A keď si spravim dieťa tak sa aj starám to dieťa nie je len matkine a je jedno koľko ma kto rokov. Vedel kolko ma rokov aj keď išiel do toho vzťahu.

dadis
10. dec 2022

Tak si uz skoro penzista, musis najst v sebe viac energie, aby si bol plnohodnotny manzel a otec. Neskusal si nejaky vitaminy? Pracovat na zmeny a robit nocne je velmi namahave. A zena asi nevidi, ze po nocnej sa vyspat musis :( tazko hodnotit. Nemas moznost zmenit pracu? Dietatko je malicke, potrebuje pri sebe otca este niekolko rokov..

zuzanka.zuzu
10. dec 2022

47 JE PENZISTA??? wtf??? 😨😨🙏 to je ešte +/-20 rokov do dôchodku 🙈
súhlasím s názormi vyššie, chce aby si sa len nevykotil do postele, ale sa venoval synovi. si lenivec, nie starec 😝 tak si nenamýšľaj o žene kktiny a viac sa venuj rodine

dadis
10. dec 2022

@zuzanka.zuzu Pred refornou v 2003 odchadzali zeny aj v 53 do dochodku 😀...uprimne..45r chlap je na dieta stary, nema uz tolko energie ako mlady chlap a hovor si co chces. Mam 41, tak viem zo svojich skusenosti 😉. Jasne, su chlapi, co sa udrziavaju, sportuju, tieto vynimky su na tom lepsie, ale tiez sa ten vek oklamat neda.

taga
10. dec 2022

47 a penzista? Zeny, vy cim premyslate a pocitate prosim vas? Take gulockove plcitadlo si kupte pod stromcek, zislo by sa poniektorym...

Prve co mi napadlo je, ze ti mozno naznacuje nieco, ohladom tvojej fyzicky... neviem, aku mas postavu, nepytam sa, to je len pre tvojr zamyslenie... ci napr nenaraza skor na to, ze by si mohol trochu spevniet, schudnut.. a druhe, presne ako ti uz baby povedali, chce abysi bol aktivnejsi, v zmysle isiel s nimi na prechadzku, na vylet, pohral sa s malym, mozno vzal ho niekam sam, aby si aj ona vydychla trochu...

Nemyslim, ze hned tuzi po mladsom.
Popremyslaj, ci naozaj musis tolko casu travit v praci.. ved to nie je zivot - najma pre teba nie

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svokrinjazykmonika
10. dec 2022

Ona len potrebuje aby si sa im viacej venoval.

autor
10. dec 2022

@miriam11 Nemáme žiadne spoločne aktivity... Čítal som jej mesenger a tam písala kamoške že sa vráti naspäť, že dosť čo sa presťahovala toľko km(180km) za mnou že šla do ničoho keďže nemám rodičov nikoho kto by malého postrážil aby sme niekam šli ,tak ešte som aj lenivy a stále len ležím pred netflixom... Že sa vráti naspäť že prišla o obecný byt kde mala poistku a teraz ho musí nanovo vybavovať lebo prišla bývať toľko km za starým lenivcom s ktorým je že otupno žiť...Toto som prečítal a čakám že aj odíde podľa tohoto

dadis
10. dec 2022

@taga Tak a pozri, co pise...nie je penzista? 😅

viestta
10. dec 2022

A preco stale lezis pred netfixom? Teba vobec netrapi, ze tovje dieta ma otca len na pozeranie, ze s nim netravi cas? Teba vobec netrapi, ze tovoje zena sa cele dni mota okolo domacnosti, dietata, teba? Preco nezdvihnes zadok a ked sa vyspis po nocnej nejdes s malym na ihrisko? Preco nejdete von ako rodina ked mas volny den pred dennou? Moj robil 12 ako ty ale my sme ako rodina zili. Teraz ked som v robote a striedame sa, tak v tie dni, ked sme doma tak sa snazime robit aj nieco ine ako domacnost. Ano, spravas sa ako stary lenivec. Moj ma 47, robi 12 a manualne a aj tak ako rodina zijeme. To co napisala tvoja zena, to je len skonstatovanie alelrmujuceho stavu. Prestan sa urazat ako maly skolkar a zacni so sebou nieco robit. Alebo nerob nic, a oni odidu a ty bueds ma konecne svoj klidecek a budes moct lezat pred netfixom dni a noci.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
10. dec 2022

@mamula20 Ved pise, ze mal 22r manzelstvo 😂😂.. pani byvala manzelka si buchla sampus a skodoradostne sa uz len uchechtava 😂😂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
10. dec 2022

@mamula20 Nie, pokojne uz moze byt len za zenitom a v povodnej rodine sa normalne zucastnoval na chode domacnosti i starostlivosti o deti, venoval sa im. Poznam vela muzov s detmi a do dalsieho dietata s novou zenou by uz nesli..po 40tke uz vobec

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nurielka
10. dec 2022

Aký bol dôvod rozvodu? Mladucha? No jednoznačne zmeniť nastavenie mysle. Chcel si dieťa s ďalšou ženou, prerátal si sa. A keď to nezmeniš(netflix a váľanie sa na gauči, pomoc doma, aktivity s rodinou), tak áno je mladá a bude si už rátať v hlave dva plus dva, že mladší sa rovná aktívnejší. Skús sa s ňou dohodnúť, komunikovať. Nech ta nechá odpočinúť, ale zároveň sa iné dni povenujes rodine.