Čudné sms v mobile manžela

2. júl 2020

Neviem co si mam mysliet.
Mam manzela kt ma nikdy neudrel ani sa casto nehadame ale ... asi pred tyzdnom som mu nasla v mobile smsky od kolegyne ako jej chyba a ze preco sa nemoze na nieco vyhovorit aby boli znova spolu. Muzovi som neprezerala smsky aby bolo jasne nikdy som mu telefon nekontrolovala dokonca ani hesla nemame. Asi 2 dni dozadu mi zacali chodit sms typu ze sa mam rozviest ze on miluje ju atd. Muza som konfrontovala povedal ze mu neda pokoj davnejsie no mne sa nezda toto vsetko predsa inak by mi povedal co je vo veci vraj otravovala aj inych kolegov pred nim

nikyball
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0kristina0
4. júl 2020

@nikyball a ako si ona moze byt ista, ci jej na tie sms neidpovedal, zato ze jej to odprisahal? Nech je pravda akakolvek skor ci neskor sa ju autorka dozvie.

nikyball
4. júl 2020

@0kristina0 no takú istú ako ty, keď tvrdíš že odpovedal 🤦

autor
4. júl 2020

No tak boli tu aj kolega a aj jeho zena. U nich to zacalo rovnako nevinne ako u nas. (ja nie som ziarliva na kolegyne som nikdy neziarlila ved aj ja mam v robote kolegov)
S tym rozdielom ze u nich prislo az tak daleko kde pisala kolegovi muza dost nechutne smsky. Prenasledovala ho vsade kde sa pohli bola ako posadnuta. Tiez sa chcela jeho zena s nim rozist kvoli nej. Ona sama mi povedala ze na tom bola zle ze nevedela komu verit az raz ho pocula ako jej vynadal a povedal ze ak ho alebo ju bude otravovat dalej tak to posunie dalej ze co vystraja. Je to vraj mlada baba tusim 24 ma.
Co sa tyka mojho muza tak vraj celu sluzobku ani na nu nepozrel inak ako na kolegynu. Stale vraj hovoril ze je zenaty a nema zaujem. Avsak na sluzobke ho chcela opit aby sa s nou vyspal. Napisem to tak muz sa pripil a dal jej telefon lebo chcela fotku (vobec mu to nenapadlo ze co ona spravi) ptm vraj sli na izbu a mlada s nimi (bola vraj na "totalku"). To ze muz bol pripity som si myslela podla toho ako mi pisal kedze vzdy vecer na messenger napiseme co a ako a mala som v tom case vysetrenie na gynde. Vtedy mi manzel aj napisal ako ma miluje a nikdy mi neublizi atd. Ako sa vratili zo sluzobky to vraj zacalo byt take neznesitelne akoby sa mu mstila za to ze s nou nesiel. A dospelo to az sem kde to je. Ked som sa to dozvedela vraj muz jej vynadal. A manzel pondelok ide na HR to oznamit aby mu dala pokoj lebo inak bud da vystup alebo to bude riesit ako obtazovanie.
Taktiez mi ako odisli mi ukazal spravy na FB kde boli spravy akoby ich 15 rocna pisala a ziadosti o kontakt od cca 20 ludi pod ktorymi bola ona kedze sprava zacinala stale rovnako. Az na tu poslednu z dnes rana kde pisala ze lutuje ze si s nim zacat chcela ze je obycajny zbabelec kt premrhal sancu mat krasnu atraktivnu zenu kt mu vsetko splni v kazdom ohlade (nechcem byt vulgarna tak som napisala v kazdom ohlade).
Dufam ze som to nenapisala ako "hotentot" a snad je napisane vsetko bolo toho dost

0kristina0
4. júl 2020

Som rada aj za teba ze som sa v tvojom muzovi mylila.

ukulela
4. júl 2020

Ako píšem už pár dní, myslím, že môžeš svoju manželovi veriť. Chce to teraz.upokojit sa, chlap nech to vyrieši v práci a hotovo. Pre viaceré diskutujúce to snáď môže byť vierohodny pribeh, keď si zjavne psychicky narušená žena vyfabuluje vzťah s dokáže klamať. Podľa mňa má ona nejakú diagnózu. A kým ju nezačne riešiť, bude tento vzorec opakovať.

nikyball
4. júl 2020

Som rada že to takto dopadlo super

zuzkaz91
4. júl 2020

Daj sem jej meno FB nech ma hanbu.

autor
4. júl 2020

@ukulela mne to pripomenulo jeden pripad zo Sudnej siene kde si jedna vymyslela ze jej gyndos je do nej a veru skoncilo to az na sude. Nemali spolu nic ale ona vymyslala ze boli spolu atd. Dokonca toho gyndosa zena nechala

autor
4. júl 2020

@zuzkaz91 fotky atd zmazala

dollyzv
4. júl 2020

No ona s tým gyndosom spala v tej súdnej sieni,len sa naňho potom namotala a nedala mu pokoj 🙈 snad to nie je aj váš prípad ;) i keď osobne si myslím,že nejaký dôvod aby sa naňho namotala musela mať či už na tvojho muža alebo na jeho kolegu..nech si prísaha na čo chce,ale teda pokiaľ mu ty veríš,tak to je najdôležitejšie..snáď sa čoskoro vrátite do starých kolaji

retatka
4. júl 2020

Autor čo tam naozaj bolo to už sa nedozvies ,,podstatne je že mu veríš🙂

ukulela
4. júl 2020

@dollyzv úplne stačí aby ta žena bola psychicky chorá a nemala svoju chorobu s diagnostikovanu. Alebo aj mala a ani neuzivala lieky. casto krát tu ženy píšu, že ich chlapi sú notoricki až patologicki klamári. doslova klamú aj keď nemusia a nemajú dôvod. Vtedy nikto nespochybňuje že ten chlap je taký. Nevidím dôvod si nrmyslieť, že naozaj si môže vymýšľať niečo takéto ako v tomto prípade.

autor
4. júl 2020

@retatka to ano. Dala som podmienku ze este raz a koncime spolu.

autor
4. júl 2020

@dollyzv hej hej presne az tusim jeho sestricka tam bola svedcit 🙂

Dufam ze uz bude pokoj a budeme si len uzivat spolu tento cas cakania a ptm aj rodicovstva 🙂🙂🙂

naniki
25. mar 2021

podobné riešila kamarátka,vyžiadala si výpisy hovorov a bolo vymaľované,aj keď sú aj iné možnosti na komunikáciu - internet,história,pamäť telefónu,nie iba sim,tajná konverzácia a pod.....aj tu sa je o čo oprieť...

autor
26. mar 2021

@naniki no u nas je pokoj uz nastastie 🙂

barnica
23. jún 2021

@kiki68 amen. Presne taká nedala pokoj môjmu mužovi a ešte sa aj došla predstaviť mojim svokrovcov. Ako budúca nevesta🤦 takže by som riešila s ňou. Možno jej muž empaticky v ťažkej chvíli pomohol a ona sa nalepila. Neriešila by som hneď rozvod ak neviem detaily. Vážne sú niektoré ženy chronicke predstaviteľky pijavice a chcú si uhnat chlapa.

kiki68
23. jún 2021

@barnica tiez si myslim, no moj chlap je taky chladnejsi voci ludom, lenze strasne dobre vyzera. Takze sa nedivim, ze sa nejakej z neho zatoci hlava. Lenze ako sa hovori, slintat a nechytat, co je niekoho cudzieho. Este ze moj dokaze tych ludi poslat do haja dost priamym sposobom.

autor
23. jún 2021

@barnica ahoj. Je tomu skoro rok a už je všetko v poriadku. 🙂
@kiki68 presne toto. On je kamaratsky aj vlastne mame super vztah. Nemam problem ak ide s bandou niekde na pivo napr a to su tam aj zeny slobodne aj rozvedene ci vydate ... len toto bolo cez riadne.