Je žena, ktorá sa vyspí so ženatým mužom v kúpeľoch normálna?

karolina77
17. aug 2015

Ešte mám na Vás jednu otázku dobré žienky. Je podľa Vás žena, ktorá sa vyspí v kúpeľoch /3 týždne s ním sexuje/ so ženatým mužom, vie o ňom že má doma tehotnú ženu a dve maličké deti normálna?? Sama má doma manžela a dvoch chlapcov 13 a 14 ročného. Zaľúbi sa do môjho manžela, tak ho oblázni že ten môj od nás odíde. Odíde od tehotnej ženy a dvoch malých detí. Lebo ona mala zlé manželstvo a podľa jej slov aj ona chce byť už konečne šťastná. Inak s jej mužom je už rozvedená.

zvolsiinylogin
18. aug 2015

Uz sa to tu riesilo v inej diskusii..chcel to aj on..ona len vyuzila sancu..skus sa pozriet na seba,najst chyby a napravit ich..alebo ke to suknickar..keby nebola ona,bola by ina..

sense
18. aug 2015

Nuz ja by som neriesila ju ale riesila by som skor to kde sa stala chyba ked to urobil chlap kt. Ma tehotnu manzelku a dve deti....takze nehladat chybu v nej ale v prvom rade vo vas dvoch....sic mohla zviest ona jeho ale kludne to mihlo byt aj tak ze zbalil on ju...

timea7
18. aug 2015

prosím ťa, nerieš tu tieto veci, sústreď sa na detičky, zbytočne sa v tom vŕtaš a jatríš si rany. Na čo to potrebuješ? Všetci hádam vieme, aký charakter má tvoj ešte stále manžel aj tá jeho kúpeľná známosť. Vieš to aj ty, nepotrebuješ k životu takého primitíva, máš právo na kľudný, lepší život. Ja by som s ním už nekomunikovala, niet o čom. A ju nerieš, či tvojho manžela pobláznila, alebo nie. Je hádam dospelý a svojprávny, že je ženatý a má deti snáď tiež vie. Do kúpeľov chodia stovky mužov a žien, ale to neznamená, že tam všetci nadväzujú takéto vzťahy. Keby nešiel do kúpeľov, tak sa mu vyskytne iná príležitosť, iná žena, na tom nezáleží, podstatné je, že nemá v sebe zodpovednosť a úctu voči tebe a rodine a nedokáže si udržať vtáka v gatiach.

horana
18. aug 2015

Normalna? Naco riesit cudziu osobu ked bez muza by to nenastalo?
Ona si zrejme nechce uviazat na krk otca 3 deti, to by financne nevyhrala a ani citovo ked ma muz aspon trochu rad svoje bio deti, bol by to teoreticky pre novu partnerku taky zasah do sukromia ze az. Pre nu to bol jednorazovy flirt, vyuzila prilezitost zahnat svrbenie spodku. Moralna uroven suteren, ale takych je kopa.
Predpokladam ze ani muz nie je v situacii kedy by okrem 3 svojich chcel zivit este 2 dalsie, a mat peknu velku novu rodinu.
Ci to vsak bolo momentlane poblaznenie zmyslov ktore k nemu nesedi, ako moze sa stat, a teraz sa kaja a je z neho citit ze chce byt hlavne dobry otec, alebo je dlhodobejsie doma nespokojny, 3. dieta mozno ani nechcel, citi sa zabetonovany, a hlada uniky a ventily, to je to co by bolo treba riesit a nie tu zenu.

ewisam
18. aug 2015

Tak normalne to nieje ako pisu babenky predomnou zbytocne sa trapis...Ale na druhej strane za rozpadom vztahu su vzdy dvaja...Co vo vasom vztahu skripalo viete len vy, ale to uz je ina debata.

tilda
18. aug 2015

mam skvely napad - odpoved na obe tvoje otazky, ktore si polozila tu na fore: ZAVES SEM JEHO FOTKU, MY TO UZ ZA TEBA VYBAVIME 😀 😀 😀

graslober
18. aug 2015

No podla mna v prvom rade je tvoj chlap na vine predsa vedel co ma doma. Pravdepodobne uz ta nemiloval a je riadny egoista mysli len na seba.jemu sa to vrati ..

charity
18. aug 2015

Tieto uvahy Ti nepomozu, len sa budes vrtat v bolesti. Prestan ich analyzovat. Zachovali sa ako hajzli, viac vediet nepotrebujes. Takze sa ich dvoch snaz vytesnovat a davaj sa dokopy. Teraz si dolezita Ty. Deti im pokojne zbal /okrem dojceneho/ a nech sa staraju. Ty teraz potrebujes svoj pokoj a liecenie duse.

stanka284
18. aug 2015

Niektoré ste iné trúbky...čo mu doma chýbalo??? písala, že bola tehotná ja som bola od začiatku na rizikovom tak môj muž nemal sex od 5-37tt a prežil to, bez toho aby odomňa utekal a hľadal si náhradu inde...miesto toho mi pomáhal s domácnosťou a tešil sa ma nášho syna.
@karolina77 ty si tak nádherná žena, že si nájdeš muža čo si ťa zaslúži. Veľa síl :-*

zuzanah75
18. aug 2015

Taka zena je z mojho pohladu bezcharakterna, ale ak by bol charakter Tvoj muz, nijak by Tvoj zivot neovplyvnila. Oboch toto svinstvo ale v zivote dobehne... ty zostan silna, a verim, ze sa Ti to v dobrom skor alebo neskor vrati.. ty si chybu neurobila, nicim sa konanie Tvojho muza ospravedlnit neda...

cerez
18. aug 2015

Ona si potrebovala klofnúť chlapa, aby mala niekoho. Ona je rozvedená, a aký dôvod na rozvod mala, vie len ona. Ale ak ju tiež muž podviedol, sklamaná a nahnevaná na svet urobí to isté aj druhej. Bez súcitu. Ak ona podviedla svojho muža, nemá problém takéto veci riešiť alebo ju trápiť. Myslí čisto len na svoje

gabyvt
18. aug 2015

Normálna nie je, ale on je chrapúň, ktorý rozmýšľa viac guľami ako tým, čo má v hlave, ak tam niečo vôbec má.
Obaja sú bezcharakterní egoisti. Drž sa, buď silná, viem ťa pochopiť, ja som tiež ostala s tromi malými deťmi sama.

alaguema
18. aug 2015

Pevne verím, že nemáš v úmysle dávať tieto odpovede čítať tomu tvojmu donchuanovi, lebo to by bol z tvojej strany dosť trápny pokus presvedčiť ho, ak ho nepresvedčil pohľad na vlastné deti, že má ostať pri svojej rodine, nepresvedčí ho nič a nikto o tom, že je tá žena taká, alebo onaká. Napokon - záväzky voči tebe a deťom, má on, nie ona. Si zúfalá, je to kruté, ale prežijete to a možno budeš o pár mesiacov aj rada a časom budeš ďakovať za to, že to bolo celé tak, ako bolo, lebo stretneš niekoho lepšieho a hlavne - spoľahlivejšieho.

happybaby2015
18. aug 2015

ona je slobodna,ten tvoj dobytok je zenaty.ona ma velke deti a je rozvedena.tvoj smrad- toho ries

petulda333
18. aug 2015

Nikdy nepochopim preco podvedene zeny riesia milenku-jej nadavaju a chystsju pomstu ale na muza nic!?!aj ona sa zachovala zle ked vedela ze ma rodinu ale co tvoj chlap?to on vsetko znicil nie ona!on msl odmietnut a poslat ju prec..ale aspon vies co si mala doma a stavim sa ze by to urobil zas...posli ho kade tade

prasiatko30
18. aug 2015

Ja som sa uz stretla s tym ze zena ktoru muz podviedol a ziju oddelene - neviem ci uz aj sformalizovali rozvod - sa tiez pustila do flirtovania so zenatym - a preco? Lebo stratila zabrany. Ked jej to mohla urobit nejaka zenska preco ona ma pozerat a dbat na stastie niekoho ked na nu sa vsetci vykaslali a ked ten chlap je otvoreny flirtovaniu a nema ziadne zabrany aj ked ma doma zenu a deti tak co sa bude stresovat. Tak ako uz hovorilo vela bab predo mnou - bezcharakterny srac je tvoj muz a toho treba riesit nie milenku

macka334
18. aug 2015

Aj toto je život a stáva sa to. Áno, je normálna.
A Tvoj manžel je normálny? Áno aj on je normálny. Aj počas trvania manželstva sa ľudia môžu zamilovať, kedže odchádza manžel tak to nebolo len o sexe.

kadri
18. aug 2015

nebola som v kupeloch, ale nedavno sa odtial vratil moj znamy a bol z toho paf... ze sa mu tam otvorene nukali zenske, vraj to je v kupeloch normalne, nik sa nic nedozvie, takto to chodi, nech nerobi drahoty ap. mozno tam niektori chodia prave kvoli tomu. a kde je prilezitost...

medwidkowa
18. aug 2015

oba jsou stejné prasata i milenka i manžel, nechápu, že někdo napíše, že milenka za nic nemůže, že je svobodná, minimálně je bez morálky, ale tak stejně i tvůj muž, žádná zodpovědnost

rondicka
18. aug 2015

ako ja tiež nechápem,čo stále mate s tým,,"niečo mu chýbalo" a prečo???? predstavte si,že chlapovi nemusí absolútne nič chýbat a podvedie...a prečo?, lebo to má jednoducho v krvi 😝 😝 😝 😝
doma može mat full servis,krásnu ženu ,super sex..a predsa si skočí aj inde 😅 😅
takže nepíšte stále dookola,,že rozmýšlaj prečo to spravil a čo mu všetko chýbalo...
aby ste niektoé nebolii prekvapené,,,čo ked práve Vášmu manželíkovi niečo chýba vo Vašom manželstve...ani o tom netušíte ,ale je charakter,nepodvedie 🤐

ikke
18. aug 2015

mne sa zda trochu zvlastne uz len to, ze chlap ide na 3 tyzdne do kupelov so svojou kolegynou 😨 to maju obaja rovnaku chorobu z povolania?

littleslovak
18. aug 2015

Mas nadherne deticky a moja rada znie zameraj sa hlavne na ne.
Na jednej strane asi mu nieco chybalo ked to spravil, on asi nebol uplne spokojny vo vasom vztahu, ale na to su vzdy dvaja. Mal s tebou riesit co mu nevyhovuje a nie sa vyspat s prvou co po nom vystartovala.
On je chrapun akeho urcite nechces mat doma (spravil raz spravi znovu) a ta s ktorou tak rychlo utiekol tiez rychlo zisti... Nevydrzi im to, dobehne ich to, ale to su uz ich problemy.
Ziadna absencia sexu (ak v tehotenstve bola) nie je dovod na neveru. Koniec koncov uz si 2x predtym tehotna bola.
Drzim ti palce, nech si strojcom svojho stastia a nech si ty aj s detickami stastna.

bubatko
18. aug 2015

mozno som nieco prehliadla, ale odkial vieme, ze dotycna vedela o situacii toho muza? ze ma rodinu, tehotnu manzelku atd atd... ktovie co jej nataral; takze ona ako slobodna sa mohla kludne do neho zamilovat... ja by som urcite za bezcharakterneho a nenormalneho povazovala toho muza...

katuska230577
18. aug 2015

🙂

oli18
18. aug 2015

Bola som v kúpeľoch párkrát. Väčšine pacientov neklapú manželstvá, ďalší sa práve rozvádzajú. To o sebe vyhlásujú, aby neboli odsudzovaní. Vedela by som tu písať, lebo žiadne kúpele nie sú tak veľké, aby ostatní o nich nevedeli. Ono sa to nedeje len v kúpeľoch, kto chce, príležitosť si nájde. To platí aj o tvojom mužovi. Slaboch, ako väčšina mužov.

jabadaba
18. aug 2015

nie, nie je normalna, je to chudera bez urovne. Aj keby bola uplne bez zavazkov, musi to byt iny level mentalnej podvyzivenosti, ked sa ulakomila na zenateho chlapa, coskoro trojnasobneho otecka! Inac, vobec ma neprekvapuje, ze tutkali ako kraliky prave na lieceni. Mam kamaratku lekarku z kupelov a co mi ta rozpravala za pribehy kupelovych "manzelstiev", ako ti nadrzani idioti uz cakaju na autobus s novymi "pacientkami" a uz si ich preberaju a delia, kto s ktorou bude travit svoj kupelny pobyt! Nasledne sa spolu vlacia. Lekarom su tieto individua k smiechu, opovrhuju nimi a za chorych, ktori by nutne potrebovali liecenie ich nepovazuju. Ako sa vyjadril jeden z kamosov tej mojej kamosky lekarky, tiez lekar - portvisom po krizoch vsetkym a su vylieceni!

laduska79
19. aug 2015

Mňa až pichlo pri srdci, keď som si predstavila, že by to urobil mne ten môj.... celkom určite by som ho fyzicky napadla, a vybila by som si zlosť a bezmocnosť... ale ako by som to riešila? Trápili by ma celkom iste otázky týkajúce sa detí, hlavne toho najmenšieho. A zvládať tri deti je tažké, ale dá sa. Človeku je nadelené, koľko unesie. Iste je aj tebe vo vnútri veľmi ľúto, čo sa stalo. Je to strašné, keď si zvykneš nato, že máš niekoho vedľa seba a je tvojou istotou a zrazu... Ľutovala by som seba a aj deti. Jeho nie. A veru šiel by, Aj nasilu. Cítila by som sa nielen oklamaná, ale hlavne ponížená. Ak mal nejaký problém, mal o ňom hovoriť, a nie takto... a ak išlo len o pobláznenie zmyslov, z ktorého sa stalo niečo iné... tak škoda ďaľších dní a hodín s ním. Vyplač sa, vyzúr, odpusti, ale konaj hrdo a neponižuj sa.

sandey
19. aug 2015

Najlepšie nepustiť chlapa do kúpeľov, lebo tam sa odtrhnú z reťaze aj 50-roční...

natalym
19. aug 2015

Keď bude chcieť tak nemusí ísť ani do kúpeľov.

petkovadanuska23
19. aug 2015

No ci je normalne neviem ale tvoj muz ta asi dostatocne nemiluje ked podlahne prvej ktora mu pride pod ruku...