Je žena, ktorá sa vyspí so ženatým mužom v kúpeľoch normálna?

karolina77
17. aug 2015

Ešte mám na Vás jednu otázku dobré žienky. Je podľa Vás žena, ktorá sa vyspí v kúpeľoch /3 týždne s ním sexuje/ so ženatým mužom, vie o ňom že má doma tehotnú ženu a dve maličké deti normálna?? Sama má doma manžela a dvoch chlapcov 13 a 14 ročného. Zaľúbi sa do môjho manžela, tak ho oblázni že ten môj od nás odíde. Odíde od tehotnej ženy a dvoch malých detí. Lebo ona mala zlé manželstvo a podľa jej slov aj ona chce byť už konečne šťastná. Inak s jej mužom je už rozvedená.

spirit16
19. aug 2015

Normalne je zit svoj zivot a byt si vedomy svojich rozhodnuti a vediet za ne niest zodpovednost. Toto je normalne, nie vsak bezne.
A najma riesit to, za co som ja ako clovek zodpovedny.
Ty si zodpovedna zato, s kym si sa rozhodla spojit svoj zivot.

ludka140281
19. aug 2015

podla mna su na vine obaja,,,keby on nechcel,nemala by šancu ☹ ...takže tak

cailinevelyn
19. aug 2015

zienky, preco riesite vztah medzi zakladatelkou a jej mm, chyba vooooobec nie je v nej ani v ich vztahu ci ich vzajomnej laske. chlap nerozmysla, Uziva si a nemysli na nasledky, neriesi buducnost, nezamysla sa, co sa stane doma, koho ma doma, ponuklo sa - zobral si. A zial, v tomto pripade sa nechal zblbnut viac, nez len na ten ulet. To nema nic spolocne s tym, ze by nieco nemal doma a MUSEL to hladat inde.
Taki su chlapi, vidim to okolo mna u susedov, u kolegov, znamych... a tych, co MAJU vsetko doma a nechali sa zblbnut.
Ano, ten Tvoj, je blb. pobyt v kupeloch je o inom, v porovnani so spolocnym zitim s niekym, pride na to aj sam. Lenze premyslat sa ma dopredu, nie ex post.
Zenska, ta ano, ta hladala to, co doma nemala...
Neporadim Ti, co robit - starat sa sama o 3 deti nie je med lizat, na druhej strane uz asi vzajomna ucta a respekt asi nebudes mat voci nemu a to su podla mna esencialne pocity, aby manzelstvo fungovalo spravne.

jenny75
22. aug 2015

Do kúpelov chodia viacmenej ludia,ktorí sú nejako chorí,ale ona zrejme tam chodí na lov.
ˇAle na tomto si svoje šťastie nevybuduje,vráti sa jej to aj s úrokami,uvidíš.Takých už bolo čo potom chodili s prosíkom.

kikush1811
22. aug 2015

Velmi ti drzim palce aby si to zvladla. Ja som tiez ostala sama este v tehu a stale sa s tym neviem vysporiadat :-/

svetluska99
22. aug 2015

A co hovori na to tvoj muz? Asi to nieje ani u vas velmi v poriadku ked jej neodolal. Mozno je chyba aj vo vasom manzelstve. 😉 vela stastia

rawmamka
8. sep 2015

Normálne to je, ale určite nie morálne. Pod normálnym rozumieme niečo, čo je v spoločnosti bežné, ale neznamená to vždy zákonite, že aj správne, teda morálne. Ja by som si na tvojom mieste kládla skôr otázku ako to mohol spraviť tvoj manžel ? Ona ti môže byť ukradnutá. Na sex musia byť dvaja, ak by on nechcel, tak by sa nič nestalo. Hľadaj odpoveď u neho, vo vašom vzťahu.

cecilia68
12. sep 2015

Ona nemá morálne zábrany ☹ A on je nadržaný hlúpy ***** ☹ Ale ak suka nedá...pes nevezme 🙂 Ale tých feniek behá po ulici dosť, takže by mu možno dala iná suka 😀

ninda25
13. sep 2015

Dnes nikto neberie ohlad na nikoho....každý hladí na svoje... No já by som to nedokázala☹prajem vela sil

chmurkaxy
13. sep 2015

Držím päste, je to nezodpovedný hajzlik. Bude to ťažké,ale zvládnete to! Teraz ho hlavne "podoj " na vyzivnom, nech tej krave nezostane ani cent navyše!

mircalla
15. sep 2015

No ja som si myslela, ze si uz v pohode, ale zrejme nie. Nie, nie je....ale chyba je hlavne v tvojom muzovi....

dooomca
15. sep 2015

už len to, že chlap ide na 3 týždne do kúpeľov sám a nezoberie ti deti aby si si oddýchla, ked si tehotná, tak už to by som mu nakopala riť...alebo čo tak zobrať celú rodinku? a tá žena nie je zákerná, kebyže som bez záväzkov, tiež si užijem keby som mala za sebou rozvod... na chybe je on, je to obyčajný hajzlík, ktorému by som rozkopala gule..keby sa to stalo len jednu noc, no dobre ešte odpustím, ale 3 týždne v kuse? už by mal dávno kufre pred dverami..

mamulka211
15. sep 2015

V tejto skazenej spolocnosti uz pomoze len zaviest tresty za taketo svinstva. Naozaj je to obrovska psychicka ujma pre tu zenu, nie len ublizenie na telesnom zdravi by mal byt trestny cin.

marcela305
17. sep 2015

Tvoj manzel je sebecky kkt a ser nanho !! Ta jeho stetka tiez nie je boh vie aky charakter ale pre teba je ona cudzi clovek a v prvom rade mal mat rozum tvoj muz a nerozmyslat vtakom.trochu zodpovednosti by neuskodilo .si pekna zena takze nebudes sama ved uvidis ci ten vol bude prosikat aby sa mohol k tebe vratit ked sa ta jeho nanho vysere ...debil je to!!

tajomna33
29. sep 2015

...to je zvláštne, že všetci čo ste tu, riešite manžela a jeho priateľku, nikoho z Vás nenapadlo, že prečo to asi urobi muž, ktorý má s manželkou dve deti a čakajú tretie? Nikto z Vás neriešil, či ona na tom vinu nemá, či ona nemala milenca, či to tretie dieťa je manželovo? Netreba veriť všetkému čo sa tu píše, papier znesie všetko. Viem, že je to srdcerevúci príbeh, ale netreba veriť všetkému čo akási ženská, ktorú ani nepoznáte, napíše. Náhodou som sa sem akosi prepracovala a niekoho mi to pripomína a poviem Vám, ruku do ohňa za túto pani by som nedala. Som úplne mimo toho čo sa tam deje, ale toto čo som si o tom prečítala som nemohla prehltnúť a poviem Vám, takú zlú ženu a s takým špinavým vyjadrovaním, za aké by sa ani chlapi na stavbe nemuseli hambiť, som ešte nestretla. A ešte také reči, že prídi si vyvenčiť psíkov, tak to je úplný hnus od jednej matky. Takže milé čitateľky, treba tu brať všetko s nadhľadom a nie sa hneď vyjadrovať, keď ani neviete o kom.

argyro
29. sep 2015

neviem či normálna ale akiste nadržaná

alexska
29. sep 2015

hm..z popisu to vyzera tak jednoducho ze humus manzel nevie co so vtakom:((a podvedie manzelku ale do hlbky vasho vztahu nevidime,nevieme ci je manzel suknickar a rad si uzije alebo mal doma neznesitelnu xantipu ktora si mysli ze cim vacsi pocet deti tym viac si ho priputa...tazko sudit z prispevku ale pokial je dotycna dama uz slobodna rozvdena len si uziva a nema mat preco zle svedomie,ona moze ze tvoj manzel skocil,mnuz asi o niecom vypoveda..

diorka
29. sep 2015

@tajomna33 niesi ty ta dama z kupelov? 😅

jeennyv
29. sep 2015

Podla mna v tomto smere to nie o rieseni normalnosti, lebo aj ked je nevera negativny jav, nevypoveda o normalnosti cloveka ako takeho, skor by som povedala, ze ide o moralnost a iste hodnoty ci postoje, za ktore clovek nejde a neporusi ich...kazdy si vsak hodnoty a tieto postoje vytvara inak a po svojom, preto pre niekoho nie je nevera problem a podlahne by som povedala pudom a svojej sexualite a zabudne na to, ze je tu aj prakticke hladisko to realne, ze zhodnotim situaciu tak, ze proste zacat si so zadanym alebo s niekym, kto nema vyriesene nejake zavazky nikam nespeje a k tomu ublizim mnozstvu ludi...

lelulenka
1. okt 2015

Ja mam najlepsiu kamosku. Vydata, dve krasne deti, manzelstvo v pohode. Asi pred mesiacom na mna vyhukla, ze spava s muzom, ktory je zenaty, doma tiez dve deti, fungujuce manzelstvo. Paradoxom je to, ze tie dve rodiny sa poznaju a priatelia, kamoska s manzelkou toho druheho, on s jej muzom, deti su kamarati. Ked som sa spytala ako dlho uz, tak vyse 8 mesiacov. Vraj sa vidavaju podla casu, niekedy raz, dva krat do tyzdna, niekedy ani dva, ale on jej napise, zavola. Tak ma zaujimalo, ci to je ten sex tak strasny doma ze musia takto. V podstate ze aj ano. Ale ze to nie je len o sexe. Porozpravaju sa, idu von, su to pre oboch pekne chvilky, na ktore doma nie je pochopenie ci cas. Maju v tom ale jasno - byt opatrni a aby to nik nezistil, lebo ani jeden nechce znicit sebe a tomu druhemu manzelstvo a hlavne kvoli detom. Divne? Ano, pre mna urcite, dokonca to neviem pochopit. A? Znamena to, ze su nenormalni? Oni svoje dovody chapu. Teraz mam nadavat na kamosku, ked ju mam rada a je vazne v roznych smeroch skvely clovek?pre deti by urobila prve posledne, o donacnost sa stara, v praci ju maju radi, ma vela priatelov, lebo je bezkonfliktna, vesela, prijemna. Co asi pritahuje na nej aj toho druheho, lebo jeho zena je sialena stihacka. Nie zla zena, len ten typ co rad usmernuje, krici a rozkazuje. Tym som tu chcela poukazat na to, ze tvoj muz je chudak. Lebo na rozdiel od tvojho sa ten kamoskin "napadnik" sprava doma zodpovedne a nikdy od nich nechce odist. Ale nechat tehotnu zenu len tak...magor.

lilka5566
26. dec 2018

@peneloppe a ako vieš ze on sa priznal že je ženatý? Možno zatajil ženu aj deti 🤔

klarissa25
26. dec 2018

@lilka5566 3roky stara diskusia....

lilka5566
26. dec 2018

@klarissa25 to som si nevsimla 😁😁 ale to nič nemení na tom ze možno sa nepriznal že je ženatý

jonas17
26. dec 2018

ktovie, ako ten príbeh dopadol 🙂 mohla by autorka doplniť záver 🙂 Tiež ma prekvapilo, že prešli tri roky...

andigab
19. jún 2023

@jonas17 aj mňa by koniec zaujímal, hoci už po 8 rokoch