Kde robím chybu?

simik14
12. mar 2015

Dobry den chcela by som vas poprosit o objektivny nazor podla coho je clovek oblubeny ? Ma byt mily priatelsky napomocny alebo vulgarny namysleny ... lebo aj to su kriteria ako som si vsimla ... neviem preco moje kamaratstva rychlo stroskotaju kde vlastne robim chybu? Neda sa hovorit o velkej partii nepijem nefajcim nie som fanusik do disco nakolko neviem tancovat ... som velmi mierne vybusna snazim sa druhych vypocut zato ked ja som sa pokusala druhemu zdoverit tak zahovaral alebo ma nepustil k slovu nikto mi neprejavil v nicom pochopenie a tak som sa uzavrela ... nie som na ludi prieberciva porozpravam sa s kazdym neodsudzujem nikoho nevenujem sa ohovaraniu fakt sa snazim a nic ... kontakt nadobudnem rychlo a aj ho rychlo stratim a neviem preco ... nemam ziadne extra konicky ze fitko a podobne kde by som stretavala ludi s rovnakymi zaujimami skor len co zo skoly a co sme sa zoznamili v meste ... a naraz im na mne prestane zalezat uz ked im nemam s cim pomoct som vzduch ... je to tak od mala prosim pomozte mi dakde tu chybu mam len ju nevidim

simik14
autor
14. mar 2015

Uz som von zo strednej ale to boli moje zle skusenosti prave z tohto obdobia