Kde si nájsť frajerku?

tobias123321
22. apr 2023

Prosím pomôžte mi kde si mám nájsť frajerku. Asi ma tu pozná väčšina 🫣. Sám bývam robota je fajn kúpil som nové auto chodím po diskotékach ale nič sa nemení. Rozprávam sa z dievčatami píšem si chodím von už sa tak nehanbím ako dakedy. Ale nikdy nič z toho není žiadna ma nechce alebo len také čo pijú nadávajú ... Nemám žiadne koníčky aktuálne. Okrem disco neviem kde inde nájsť nejakú. Začal som chodiť za ku... Ale mám vicitky z toho chcem takú čo budem ľúbiť. Každý je na diskotéke z dakym len ja sám už sa odmietam na to pozerať

cyberk
22. apr 2023

Asi si len skaredy

simik22
22. apr 2023

@cyberk 🤣🤣🤣

diewcatqoo
22. apr 2023

U mna by si nemal sancu, lebo vyhladavas lahke zeny a neovladas pravopis.
A mzno keby si prestal posobit tak zufalo, nejaka by sa nasla. Najdi si nejake konicky, prestan chodit na diskoteky, ak ta to ubija, prestan zufalo hladat zenu, venuj sa viac sebe a ked budes ty v pohode, urcite sa nejaka najde. Zufalcov zeny nechcu.

mirkava
22. apr 2023

@tobias123321 len sa rozprávate? Aj si nejakú niekam pozval? Bol si milý, pozorný, empaticky? Alebo len grobian co chodí za ku...?

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mirkava neviem jak to napísať aby to nevyzeralo že sa vychvalujem ale ja som naozaj strašne slušný nepijem vôbec nikdy nenadávam pred dievčatami nefajčím. Usmievam sa, oblečený pekne. Zoberiem domov z disko ich, nikdy nechcem sex od žiadnej. Minule jedna mala už decko som sa jej ponúkol pomôcť zo sťahovaním na vyletiky ísť... Vypitujem sa ich rôzne veci nerozprávam o svojich problémoch, vystiskaju má. Všetko je ok len furt ideme von tak 2-3x a proste ja sa bojím že som otravný pochybujem či by ma chcela, stačí že raz napíše že nemôže dnes ísť a ja si už myslím že len výhovorka aby nešla somnou a už sa neozvem. Je mi ľúto že som nikdy žiadnu nemal ani za ruky ani pusa nič.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@mirkava Nechcem žiadnu 18 ročnú lebo oni sa vkuse len rechtaju nepôsobia dajak vyspelo aj keď sú pekné fest. Najlepšie mi je z takými 30 ročnými len o 7 rokov staršiu mať sa hanbím že je to divné. Napr mám jednu kamarátku čo sme boli vonku veľmi veľa krát ona u mňa všetko možné sme zažili ona by ma chcel veľmi aj mi to povedala už viac krát. Ale ja mam 23 a ona 33 🤦. Ale takú ženu by som chcel čo je kľudná už

tobias123321
autor
22. apr 2023

@diewcatqoo všetky ženy sú tam ľahké, pravopis není dôležitý. Neviem prečo každý berie diskotéky jak zlú vec šak aj slušné dievča môže sa chodiť zabaviť. Už čakať nebudem samo nič nepríde

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
22. apr 2023

Na na posibis prilis zufalo. Pred takymi chlapmi zeny utekaju. Netlac na pilu, zvolni. Popracuj na svojom sebavedomi, postave, konickoch, prejave

tobias123321
autor
22. apr 2023

@lenka_aknel a není to tak 🫣? Každý mi povie že ku mne pasuje staršia. Keď poviem že mladé sa mi páčia viac vyzorovo tá si pripadám jak debil jak keby to nebola pravda že mladšie sú krajšie. Musím nájsť mladú ale už vyjašenu

tobias123321
autor
22. apr 2023

@zorkahorka už nebudem na ničom pracovať už sa mi nechce bud bude čo ja chcem alebo nič

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobias123321
autor
22. apr 2023

@lenka_aknel ja som mal stále 5 z diktatov ani jedna 4 počas celej strednej 🙈

tobias123321
autor
22. apr 2023

@lenka_aknel bývať spolu normálne sa mať radi

spadnutaslivka
22. apr 2023

Neviem, koľko máš rokov, ale sám znieš ešte nevyzreto a nevyjašene. Chalani chcú dnes babu bez námahy. Chápem, že je iná doba, kedysi to randenie išlo o dosť ľahšie a keď vidím dnešné dievčatá, je mi niekedy chalanov vlastne aj ľúto. Ale nechcem paušalizovať. Určite sa medzi oboma pohlaviami nájdu aj "použiteľné" jedince. Ty sa najprv stabilizuj, ujasni si, čo od budúcej ženy očakávaš, čo jej vieš adekvátne ponúknuť. A podľa toho sa potom nasmeruj. Na iných miestach sa hľadajú baby na jednu noc a na iných ženy na celý život.

martina7578
22. apr 2023

Pravopis je dosť zlý. Skús vo vetách používať čiarky alebo píš jednoduchšie vety. Ak nevieš kedy sa používa s/z alebo i/y, nainštaluj si do prehliadača doplnok, ktorý ti chybné slovo podčiarkne. Dôležitý je taktiež slovosled. 🙂 Nie som výnimočná v gramatike ale keď posielam správu potencionálnemu nápadníkovi, moja správa musí nejako vyzerať.

tobias123321
autor
22. apr 2023

@lenka_aknel nee veď hľadám si rovesníčky veď môžem nie. Keď budem starší tak staršie

tobias123321
autor
22. apr 2023

@spadnutaslivka veď povedzte kde mám nájsť slušnú ja som šiel na disko len preto že som mohol byť s nimi v kontakte. Skúšal som nejaké spoločenstva kresťanské ale neviem no

tobias123321
autor
22. apr 2023

@martina7578 z gramatikou majú väčšina mužov problémy 😂 to vy ženy ste v tomto stále dáke dokonalejšie. Ale zažil som aj veľa dievčat čo gramatika katastrofa mne to nevadí vôbec. Neverím že kôli tomu má dajaka nechce šak aj tak sa rozprávame na začiatku

anna777115
22. apr 2023

To, ide veľmi dokopy, kresťanské spoločenstvo a prostitútky.

spadnutaslivka
22. apr 2023

@tobias123321 hovorím, že sa máš najprv stabilizovať ty sám. Načo hľadáš kresťanské dievča, ak na to neveríš? V tých spoločenstvách nie sú baby také vymleté, ako si podaktorí myslia. Ony si samé seba vážia a nepôjdu len tak s hocikým. Vedia, akú majú hodnotu a preto si rady počkaj na niekoho poriadneho a neskočia na prvého zúfalca, ktorý k nim zablúdi. Najprv si usporiadaj svoj život, svoje hodnoty. A potom sa zamysli, akú ženu k sebe chceš. Na vek si neodpovedal, ale tipujem, že som s tou nezrelosťou trafila klinec po hlavičke.

spadnutaslivka
22. apr 2023

@anna777115 podľa mňa len kecá. V oboch extrémoch 😀 či on vôbec vie, čo je kresťanské spoločenstvo a ešte keď tvrdí, že nejaké skúšal 😀

tobias123321
autor
22. apr 2023
tobias123321
autor
22. apr 2023

@spadnutaslivka naozaj, aj som bol na zábave na veľkú noc v obisovciach v dome Anky kolesarovej. Úplne iné to tam bolo iné prijatie som zažil tam. Ale žiadna ma nechcela a aj tak nemám kontakt na žiadnu. Dievčatá šaty dlhé tam nie som na také zvyknutý 😂. Na tých disko tu čiarka tu výrez hole tam behajú 🙈

martina7578
22. apr 2023

Neviem akú školu si vyštudoval ale chlap by mal písať gramaticky správne. Dobre ti radím. Aj kamarátky si to na chlapoch všímajú. ;)

tobias123321
autor
22. apr 2023

@martina7578 technickú mám a automechanika robím netreba nejako gramatiku veľmi mi 🫣. Ale chápem že by sa malo písať normálne a že si to ženy všímajú

tobias123321
autor
22. apr 2023

@moonlight1210 už sa to zmenilo som v robote 8 mesiacov vkuse