Manžel asi nemá rád naše bábätko 🙁

3. apr 2021

Ahojte, som velmi smutna. Nase babatko ma 3 tyzdne. Manzel so vsetkym pomaha, a sam od seba. Priklad idem babatko prebalit, hned ide za nami, a prebali ho so mnou, pomoze obliect, aj ritku mu pokakanu umyje, tiez mu da papat z flase atd. Teda, ked nie je manzel v praci uplne sa venuje nasmu babatku. Ale vobec neda nasmu babatku pusu 🙁. Uz som drahemu viac krat vravela, aby dal nasmu babatku pusku aspon na lice 🙁. Za cely cas mu dal iba 2 pusy. Minule mu dal na celo tu druhu pusu, aj to len aby som videla, este mi povedal, aha dal som mu

autor
3. apr 2021

pusu. Aj dnes som vzala babatko na ruky, a sla ku drahemu, a povedala som mu, ze nase babatko je smutne, chce pusu od tata. A drahy povedal, ze nabuduce mu da 🙁😢. Ja estie tie hormony no mam chut plakat 🙁, ze mam pocit, ze nema nase babatko rad 🙁. Mne drahy dava milion pus, ale nasmu babatku pusu neda 🙁. Myslite, ze este moze zacat mat rad nasho drobceka?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
3. apr 2021

Keby ho nemal rad, tak ti s ním nepomáha, neberie ho na ruky, ....
Sedel by pred telkou a hral sa na počítači

leuska15leuska15
3. apr 2021

Podľa mňa tebou lomcuju hormóny po pôrode. Mali sme to všetky, chápeme ta 🙂 to co riešiš je úplne irelevantné, podľa mňa, láska sa nemeria počtom pusinirk. Podľa mňa ho to proste nenápadne a keď mu to pripomínas, nechce to robit z donútenia nasilu

simsalabim
3. apr 2021

“Babatko je smutne, chce pusu od tata?!” 🙈 Kolko mas rokov, takto sa vyjadrovala moja dcera v predskolskom veku 🤦‍♀️ Lasku prejavuje starostlivostou o babatko, nie poctom pusiniek.

petamich
3. apr 2021

prepac nechcem sa ta dotknut ale asi sa tie tvoje pocity znasobuju poporodnymi hormonmi, lebo toto tak trochu znie nemam problem vyrobim si

od kedy sa prosim laska meria priemernym poctom pus? kazdy predsa prejavuje lasku, starostlivost inym sposobom a mozno tvoj partner len potrebuje cas si zvyknut na novu rolu, tak mu ho skus dat, vaz si ako sa stara a pomaha, lebo po tom co mas ty tuzi kazda xta mamicka

a skus ho prosim nenahanat s "babatko je smutne"...zena spamataj sa! 🙂
akurat tak sa bude citit pod tlakom a neprijemne a bude dieta bozkavat z povinnosti a este aj to sa ti vlastne nepaci

ysseba
3. apr 2021

Nemám problém, tak si problém vyrobím 😖

uzanka16
3. apr 2021

Istotne ho ľúbi ináč by tis nim nepomáhal, ani môj manžel nedával pusy deťom a dokonca ani riadne nepomáhal, nechcel prebaliť a ľúbi ich. Svokra napr. ľúbi svoje vnúčatá ale keď boli malinki ona sa ich bbala chytiť na ruky, vôbec ich nechcela držať, jedine v zavinovačke aj to na silu. Ja si myslím zee manžel sa ešte bábätká aaj trocha boji, že čo ak mu niečo urobí, alebo niečo stane, že to bábätko je krehké. Moja svokra mi napr. vysvetlila že ona preto ich nechce na ruky že sú ešte strašne mali a bojí sa aby jej nespadli. Až keď boli väčší mala na rukách.

denden77
3. apr 2021

babatko nie je smutne, babatko to ma tazko v pazi 😎

sella38
3. apr 2021

@simsalabim presne si to vystihla. A potom sa tieto ženské a lá hormonálne bomby čudujú, že chlap uteká inde. Však ho musí v tomto doma šľak trafiť.

aniele
3. apr 2021

@denden77 Presne. Nech žije citové vydieranie!

mamutka
3. apr 2021

Žena spamätaj sa, čo to sú za spôsoby, prísť za mužom s citovým vydieranim typu "bábätko je smutné, chce pusu od tatu"??? Co ty vieš co to babo chce, okrem mlieka, spánku, pestovania? Ti povedalo, od koho konkrétne chce a co? Celé si to zle pochopila. Môj muž nikdy nepusinkoval deti, ale miluje ich nadovšetko, je to ten najlepší otec akého si mohli želať, a to píšem nie ako zaľúbená žaba ale ako žena co s nim je 20 rokov! Váž si co máš, bud rada a nechaj ho dýchať. Radšej mu povedz aké je úžasné keď vidíš ze miluje dieťa a stará sa oň a nie ho týrať citovým vydieranim ktoré nemá nijaký reálny základ.

ledgerka
3. apr 2021

nas syn ma 10 mesiac a doteraz od tata nedostal ani jednu pusu :D tym sa nemera laska, skus dat hormonom trochu pauzu. Moj muz sa s nim sali, stara sa onho, urobit vsetko co treba. To je laska k dietatu a nie to kolko dostane pus. Prestan sa spravat ako trafena.

cookie29
3. apr 2021

Žena spamätaj sa. Vieš koľko mužov sa novorodenca ani nedotkne? Asi moc pozeráš IG a perfektne rodinky. Láska nie je o pusinkovani. Láska je najprv o tých pokakanych ritkach... veľa mužov sa tvári že novorodenec je zemina záležitosť. Už som počula aj názor že do tých 2 rokov je to len “tráviaca sústava” 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

zuvelyn
3. apr 2021

Syn bude mat rok a nepamätám zeby som videla muza aby mu niekedy daval pusu...to má byť akoze nejake meritko lásky? 🤔

mamutka
3. apr 2021

@zuvelyn tvoj muž určite nie je OK, kto vie, či má vôbec pulz 😁 to bude nejaký robot

medeaa
3. apr 2021

mozno mu je vyslovene neprijemne to robit, lebo ho do toho tlacis a prenasledujes ho s tym.

zuvelyn
3. apr 2021

@mamutka asi hej. Skúsim do neho nieco pichnúť ked zaspí, ci z neho potecie krv alebo len motorový olej 🤔😅

Autorka, este doplním,ani ja som svoje dieťa nepusinkovala asi do pol roka, az po tom mi to prišlo prirodzené, ked už vedel dať nejakú spätnú väzbu...

mina17
3. apr 2021

môj priateľ tiež nedáva nášmu synovi pusu ani keď bol menši teraz ma 9 mesiacov a chodí za každým a dava pusu sám od seba a nikdy ho neodstčil alebo čo priateľ je malo doma ale snaží sa z nim byť čim viac tak keď tvoj muž pomáha buď rada

danieli
3. apr 2021

Niekto vyjadruje lasku darom, niekto bozkom, niekto praktickou pomocou, niekto radou, tvoj muz vyjadruje lasku praktickou pomocou, ty zas bozkom, skus porozumiet tomuto aspektu lasky a budete si blizsi

janba
3. apr 2021

Moj maly ma dva a pol roka, ale moj muz mu pusu nedava 😃
Takze klidek, nadych vydych, su to len hormony

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulli1980
3. apr 2021

Zrejme s Tebou ešte lomcujú popôrodné hormóny, ale ... toto fakt? Keby chodil za kamarátmi, sedel pri TV, surfoval po internete a kašľal na dieťa, beriem, zrejme kdesi bude problém ... ale nedá mu pusu? To je čo za dôvod toto ... ani môj muž dcéru nepusinkoval, on ju dokonca prvé týždne ani nezobral na ruky, lebo sa bál, že jej ublíži a teda vôbec ma nenapadlo, že by ju neľúbil ... asi to budú fakt tie hormóny ... váž si, že máš muža, ktorý sa o dieťa postará.

bory195
3. apr 2021

U nás to bolo opačne, priateľ detičky božtekoval ostošesť, čo ja som vôbec necítila potrebu, a keď im dal pusu na pusu, to mi až husia koža nabiehala a dodnes nabieha. 😀

slnecnica82
3. apr 2021

To by ma nenapadlo ani keby sa neviem jak snazim, sledovať manzela ci mu da pusu 😨😨...ako píšu zeny, hormóny alebo nevies co od rozkose...ale "babatko je smutné, chce pusu od tata" je uz na zamyslenie...babatku pusu a tebe asi taky zdravy preplesk(obrazne,) kym je cas...

felicita027
3. apr 2021

Mať tak také problémy, že koľko pús dá otec bábätku 😂 ako nevieš si ani predstaviť, koľko chlapov nevie nič pomôcť s bábätkom a tebe pomáha a vadí ti počet pús? 😂

oblecenie99
3. apr 2021

Toto nemôžeš myslieť vážne, fakt nie, to musia byť hormóny,inac si to neviem vysvetliť.

poslednepogo
3. apr 2021

Jasné že ho má rád.. bábätko je ešte malé, krehučké, asi sa len bojí aby mu neublížil, isto začne dávať pusu neskôr

ivangeline
3. apr 2021

Babo ma 3t...Zvykate si vsetci... Anyway,pri oboch si vztah zacali deti budovat s tatom okolo roka,ked ma uz tolko nepotrebovali. :D

bikarbona
3. apr 2021

Po pôrode sú hormóny fakt divné. Všetko ma dojímalo a plakala som. Neboj, dá pusinku raz aj sám od seba na roztomilé bábätenko. Veď určite dieťatko aj popestuje. 🙂