Manžel ma nepriťahuje po sexuálnej stránke

marialara
19. máj 2016

Dobrý deň, žienky. Prosím Vás, poraďte mi, pretože ja už neviem, čo mám robiť :/ S manželom som už 5 rokov z roho 3 sme manželia. Môj problém je, že ma už vôbec nepriťahuje po sexuálnej stránke. Som mladá, sex milujem, ale vyhýbam sa sexu s manželom ☹ radšej si pomôžem sama...znechutil sa mi odvtedy, čo sa ku mne zle správal, ponižoval ma atď (cca pred rokom)...odvtedy sa aj o seba málo stará a pritom je to mladý chlap, fešák....len keď vidím, že si nestríha nechty, neholí sa, nesprchuje sa za 3dni atď....proste už aj keď sa osprchuje ...a môže sa aj neviem ako navoňať, tak je to vo mne, že je mi nepríťaživý....ja som schopná sa aj rozviesť kôli tomu, len aby som s ním už nemusela spať a bozkávať sa ...som hrozná ja viem, ale dúfam, že je to len skrat...aj keď ten skrat trvá už asi rok 😢 😢 😢

lulila20
1. jún 2016

Ahojte je tu niekto??
potrebujem poradit..
mam MM ale zalubila som sa do jedneho chalana z ktorym som sa uz 1x stretla sme zatial iba dobry kamosi lebo aj on ma Priatelku uz asi 1rok..
mam takze obdobie tak mi pomohol vypocul ma a aj sme sa porozpravali dost fajn..
rozpravali sme sa ze by sme sa stretli cca za 2 tyzdne ked MM nebude doma kedze by mu to asi aj vadilo..
len Kamos sa boji ze ja chcem len jednu vec 😀
kedze z MM niesme natom dobre.
dost som nanho tlacila ohladom tej stretavky.tak som mu povedala ze do vtedy pokial sa nebudeme mat stretnut tak sa mu neozvem...co myslite..stretneme sa alebo niee.

datelinka31
1. jún 2016

@lulila20 to je dufam, len nejaky vtip?!

lulila20
1. jún 2016

@datelinka31 nie smrtelne vazne 😀 PRECO

lulila20
1. jún 2016

@datelinka31 NECHCEM odist od MM ani on od priatelky...len sme kamosi dobryy rozpravali sme sa otom ze nic ine ako kamaratsvo nechcem....kedze mam MM.on povedal v poriadku ale v spravach ma dvojzmyselne slova.

datelinka31
1. jún 2016

@lulila20 neviem, prislo mi to akoby to pisala 14-rocna. Ale v prvom prispevku si pisala, ze si do neho zalubena a v poslednom, ze chces iba kamaratstvo a nic viac. A tebe ako by sa pacilo keby sa tvoj manzel zalubil do inej a cakal by kym vypadnes z domu a poyom sa s nou chcel stretnut?

lulila20
1. jún 2016

@datelinka31 paci sa mi ale nic viac..nechcem sa rozist ale mam problemi z MM a ten chalan mi pomohol vypocul ma poradil mi.....dufam ze chapes...nemam zaidnu taku dobru kamaratku ktorej by som to povedala a on je ten-ta dobra kamaratka..pozname sa dlho ale iba asi tyzden alebo 2 tyzdne do zadu som si uvedomila ze sa nieco deje...
ja sa snim chcem este stretnut lebo sme do nedokoncili myslim rozhovor a povedali sme si ze len takto musime lebo inak by boli pletky a to urcite nechcem....
a teraz sa bojim ze sa zlakol lebo som si trosku z neho robila srandu davala som mu take otazky ze bol mimo.ale odpvedal na vsetko ...
ale povedal aby som nanho netlacila tak sa mu neozyvam..

marina24
1. jún 2016

jak sa nemoze sprchovat ..tri dni ??wtf ???? neholiť sa ?ech ...

a co ta pourazal ako ?

sardinka335
1. jún 2016

@lulila20 pokial chceš byt s MM tak sa prestan stretavat s kamošom! Ctiš sa mu zaviazana za to ze ta vypočul, poradil lebo nemáš kamaratku? No to je fakt ze vyhovorka...ty nepotrebuješ riešiť veci s kamaratkami a kamaratmi ale s mužom, ak s nim chceš byt. To je velmi časta chyba zien - problém riešia kde kade po kavičkách s kamoškami ale nie s tým koho sa to tyka.
U teba sa deje len to, ze zrazu je tu vzrušenie, niečo nove, neokukane, niekto kto ti rozumie, šteklí uši, mozno lichotí...kedze doma to zrejme nemáš tak je jasne, ze sa ,,zrazu niečo deje,, proste dostavaš to čo ti doma chýba. Tu treba zapojit rozum a dat bokom city ak chceš byt s mužom aj nadalej. Proste si na tenkom lade a evidentne ta to bavi.

lulila20
1. jún 2016

@sardinka335 no asi mas pravdu a ano nemam kamaratku lebo nedavno sme sa prestahovali do ineho mesta... on ma priatelku a ja som mojmu a on je svojej priatelke verny...
problem mam z MM a nemam chut to snim riesit kedze je to jeho vina a on sanechce otom rozpravat....

lulila20
1. jún 2016

@sardinka335 ok asi to necham len na nahodu..
ale chcem vediet co si myslis bude sa chciet stretnut este??ak ano asi to odmietnem....lebo fakt som na tenkom lade..

sardinka335
1. jún 2016

@lulila20 tak potom načo si s mužom? nechapem...ak nebudeme spoločne riešit problémy a budeme spolu len zo zvyku tak pride niekto iny ako v tvojom pripade a ,,vyzera to na neveru,,.
Tak asi sa bude chciet stretnut predpokladam ale nie som veštica. Kazdopadne ty si ujasni ako dalej.

lulila20
1. jún 2016

@sardinka335 nevera urcite nie...ja to nechcem a on tak isto...len sme kamosi a to aj chcem.
no tak necham to na nahodu a uz sa mu vobec nebudem ozivat a uvidim co bude cca o 2 tyzdne

datelinka31
1. jún 2016

@lulila20 kolko mas rokov ak sa mozem opytat? V prvom rade si vyrieste problemy s manzelom, neviem o ake problemy sa jedna, ale toto urcite nesmeruje k nicomu dobremu. Myslis, ze prave on ti pomoze vyriesit tvoje problemy? Asi tazko. Neviem, co od toho vsetkeho cakas, ale riesit problemy v manzelstve s clovekom na prvom stretnuti.. Akoze no comment

luciade
1. jún 2016

Tak aby bolo jasno, on ma povinnost sa o seba starat, aby bol pre Teba atraktivny, plati to i opacne. Ak je za prasa, tak smola, neviem koho by taky smradoch pritiahol do postele, no to sa podla mna neda, pokial nevypukne nejaka globalna katastrofa 😝

datelinka31
1. jún 2016

@lulila20 no ale sama si pisala, ze si sa do neho zalubila, cize o kamaratstve sa tu neda hovorit. A muzi tiez s kamaratkami velmi nestracaju cas, pokial im nejde o nieco viac. Velakrat som sa na tomto uz popalila. Skoncilo to pri jednom kamaratovi, ktory je gay. Tiez mam pocit, ze len hladas vzrusenie. A tvoj kamarat to asi vycitil a preto sa ti mozno vyhyba, kedze tusi, kam to smeruje..

lulila20
1. jún 2016

@datelinka31 ja ho poznam uz 6 rokov vtedy sme sa moc dobre nepoznali a az teraz sme zacali tak viac kecat.a hned som mu povedala ak nieco bude potrebovat hned sa moze obratit namna a to iste poedal aj on.. kedze ma priatelku a ja to tolerujem...a on mojho MM..a kolko mam rokov hmm obcianky uz mam 🙂

lulila20
1. jún 2016

@datelinka31 a co ten Gay spravil??vyspal sa stebou??
hmmm

sardinka335
1. jún 2016

@lulila20 asi to s tou priatelkou tiež nebude ,,horuce,, alebo? Kebyze mam fungujuci a harmonicky vztah tak sa nebudem stretavat s kamoškou u nich v byte ked tam nebude jej muz a bavit sa štylom či jej nejde ,,o to jedno,,. Ja mam tiez kamaratov mužov a toto je napr. tabu - nemame medzi sebou ziadne sexuálne 2zmysly, flirty ani nič a nemam problém byt s nimi ani sama ani s ich polovičkami ...ale pritom sa normalne bavime, vypočujeme sa a necham si aj poradit prečo nie. Nie je v tom ziadny skryty umysel ako u teba. toto je skor flirt čo ty opisuješ ako ,,kamaratstvo,,.

timea7
1. jún 2016

@lulila20 10. mája tu dáš ocikaný test a pýtaš sa , či môžeš byť tehotná a o tri týždne sa stretávaš a iným mužom a trepeš tu také nezmysly, že si nemôžeš nájsť kamošku,lebo ste sa presťahovali....kvôli tomu sa musíš stretávať s ním, keď tvoj muž nie je doma? Si takto kompletná? Ujasni si čo chceš, lebo si koleduješ o problémy, ktoré sa tu riešia v mnohých smutných témach 😒 😒 😒

lulila20
1. jún 2016

@timea7 no ved to pridavala som teh.test ale potratila som ☹ ☹

datelinka31
1. jún 2016

@lulila20 nie skoncilo to tak, ze s kamaratmi, ktorym islo o nieco viac som to ukoncila a teraz mam iba jedneho kamarata chlapa, s ktorym sa stretavam a aj ten je gay.. Tak som to myslela. S ostatnymi kamaratmi sa stretavam spolocne s mm, ale raz za rok velmi striedmo, len pokecat co nove..

sardinka335
1. jún 2016

Takze zhrnme si to...2 týždne do zadu si si uvedomila ze je tam niečo viac - čize stretavali ste sa asi aj pred tým ...test si ukazovala 10teho...no nejake domotane nemyslíš? No ruku bych do ohna nedala, ze to dieta je/bolo kamaratove... 😀 😀 😀 no bru noc....

lulila20
2. jún 2016

@sardinka335 kamarata poznam uz dlho nestretavali sme sa iba ze ahoj a nic viac.moj MM babo nechcel vobec a ani nechce ked sa to stalo potesil sa velmi.velmi ma to ranilo....a ten kamos videl ze mi nieco je tak som sa mu zdoverila a zacali sme kecat...a tak som si to uvedomila....
kamos je neplodny ak by si si nieco namyslala ze babo bolo jeho.......

janina1007
13. júl 2016

@lulila20 ty mas choru hlavicku zeno

timea7
13. júl 2016

@janina1007 a bujnú fantáziu k tomu....

janina1007
13. júl 2016

@timea7 nechapem k comu je to dobre?!