Môj manžel býva neďaleko a stále chodí domov k mame

sttimi
25. okt 2016

Ahojte potrebujem radu, alebo riešenie už ani sama neviem kam a na koho sa mám obrátiť. Vydala som sa a mám pocit že som stále slobodna žena. Môj manžel býva neďaleko a stále chodi domov k mame, perie si tam zehli mu a odmieta si priniesť veci k nám kde sa prizenil ( dohodli sme sa že kým nepostavíme dom bude bývať u nás) , som v 8 mesiaci budeme mať syna, ked niekam ideme , uteká sa najprv prezliecť domov, vadí mi to a podľa mna to nie je normálne.
Ďakujem za rady 🙂

dominika6
25. okt 2016

@sttimi kde k vám domov...ku vašim?

majkakrellova
25. okt 2016

tak taketo cosi si neviem ani predstavit ked ste sa raz zobrali tak by ste mali aj zdielat spolocnu domacnost, ved o tom to cele je , ze sa spoznavate aj v tych najbeznejsich situaciach, ku ktorym nedojde ked budete zit oddelene...tak ti prajem aby ste ten domcek dostavali cim skor nech si mozete uzivat jeden druheho ....My ked sme stavali tak sme byvali rok u nasich a prebehlo to bez problemov az som bola prekvapena, staci ked kazdy v niecom ustupi a sem tam si svoj nazor iba pomysli a vsetko sa da. Mali by ste skusit nejako to spolocne ustat bud u svokrovcov, alebo u vasich , vy traja ste teraz predsa rodina.

tucniacka11
25. okt 2016

@sttimi snaz sa ho pochopiť, to nie je jeho domov, píšeš, že ste sa dohodli? nedohodla si sa iba ty? kedy dostavate dom?

lubkavargova1
25. okt 2016

To poznam, kamoska ma take iste. On ma aj v statuse ze "komplikovany vztah"....zenaty a mamicka vari, perie...a manzelka byva s detickami inde....my len krutime hlavou a nechapeme...

kiwi3
25. okt 2016

tak dovod to bude mat asi taky, ze sa tam neciti byt doma. vlastne to mate narovnako, ty chces byt doma u vasich a on u svojich rodicov. kym nemate vlastny dom, tak sa mi to zda pomerne normalne, nerob kvoli tomu zbytocne paniku.

sissy27
25. okt 2016

@sttimi no a dom kedy bude postavený?
otázne je, či sa u vás necíti dosť pohodlne na to, aby sa tam zabýval, alebo či je proste mamin cecok...
ale iné ako sadnúť si s ním a porozprávať sa ti nepomôže...
Fakt, že "najprv faru, potom maru" ani nejdem rozvíjať radšej...

sttimi
autor
25. okt 2016

Dohodli sme sa na tom obaja , pýtala som sa kde budeme bývať , odpoveď bola že u našich,mame veľký dom a prázdny,nasi si ústretový do ničoho sa nestarajú. A dom az za rok bude hotový.
Tucniacka11 ja sa ho snažím pochopiť uz pol roka.

lija22
25. okt 2016

@sttimi vsetky jeho haby, veci, haraburdy nech dovlecie ku vam. proste vsetko

moni244
25. okt 2016

A preco sa neprestahoval pred tim, nez ste sa zobrali a nez si ty otehotnela?

sttimi
autor
25. okt 2016

@moni244 lebo povedal že po svadbe si veci prinesie, tak som to rešpektovala a teraz o tom nechce ani počuť už

leily1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kim12345
25. okt 2016

nebude to tym,ze je zatazeny moc na svoju mamu? mamickar?

sttimi
autor
25. okt 2016

@leily1 áno povedal že on žiadne veci nemá, potom že si prinesie a potom že on si musí nové kúpiť a jednoducho samé blbosti si vymýšľa

michi200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika6
25. okt 2016

@sttimi a to si nevieš ako žena dupnúť?
môj zlatý bud budeme bývať spolu a poriadne ako rodina,alebo mžeš sem chodiť cez víkendy navštevovať svoje deti a platiť alimenty...bodka...

sttimi
autor
25. okt 2016

@dominika6 toto chcem urobiť ale stojí ma to teraz veľa energie odvahy a hlavne citového vypätia, no uz sa musí uvedomiť

marisoul
25. okt 2016

ja si myslím, že mu je iba ťažko opustiť mama hotel...

dominika6
25. okt 2016

@sttimi nie urob to hned a dnes...žiadne čakanie do pôrodu,potom zas budeš vyčerpaná po pôrode,potom prejde pol roka a tvoj muž bude bývať u svojich rodičov a teba chodiť navštevovať...potom ti ani ten dom ku šťastiu nebude treba

j.a.n.e.7
25. okt 2016

Hmm divné, ale zase pozri, urob z toho výhodu pre seba ... za mesiac budeš rodiť, nebudeš vedieť kde Ti hlava stojí, tak nech si ho mamička načančá a prípadne jej pribaľ aj kojenecké veci, nech teda perie a žehlí, aspoň budeš mať viac času na seba a na dieťa. Zbytočne sa teraz nerozčuluj, bude čas to riešiť, keď sa nasťahujete do svojho tak potom mužovi aj svokre snáď niečo docvakne.

moni244
25. okt 2016

@sttimi aj tak nechapem, to ste spolu lredtim nebyvali? Nezili? Co si nedupnes? To ako bude vikendovy otecko? Ci ako?

lulu_2323
25. okt 2016

Ahoj prepac ale toto ako sa chova tvoj muz je velmi zvlastne ja som ostala tehotna v decembri tiez najskor ze sa prestahuje az po narodeni a tak dalej nakoniec sme sa ale dohodli a v marci uz byval u nas tiez sa mu tazko opustalo domov ale uz sme my predsa jeho rodina...musis mu povedat ze ste manzelia cakas jeho babo a ze chces aby uz byval s vami nech si vyberie co chce ci vas alebo mamu

oldman50plus
25. okt 2016

Mamahotel alebo svokrahotel - odpoveď je myslím jasná.
Zatiaľ to nie je vaša domácnosť.

khkt
25. okt 2016

@sttimi Určite to nie je normálne a ja by som to nebrala na ľahkú váhu. Buď sa nevie odpútať od rodičov, alebo chce žiť aj naďalej ako slobodný muž bez manželkinej kontroly. Asi mu celkom nedošlo, čo vlastne na svadbe sľúbil. A je to o to vážnejšie, že si tehotná. Ale ako sa bude dať takto fungovať, keď sa narodí synček, to neviem. Ja by som mu dala asi ultimátum. Dôležité je aj to, ako sa k tomu postavili jeho rodičia. Ak ho podporujú v tom, aby býval naďalej u nich, tak bude ťažké niečo zmeniť.
My s manželom sme mali rok manželstvo na diaľku, lebo mm pracoval v zahraničí, ale skypovali sme si každý deň a sme šťastní, že je to už za nami. A tiež sme 3 mesiace bývali u mojich rodičov v 3- izbovom byte s 1,5- ročnou a čerstvo narodenou dcérkou. Zaťali sme zuby a vydržali.

obsadenemeno
25. okt 2016

@sttimi a inak sa jeho spravanie nezmenilo?

nyusika
25. okt 2016

Ja vôbec nerozumiem.
Ale vychádza mi to tak, že on býva sám...keď CHODÍ k svojej mame.
Prečo teda nebyvate spolu s mužom ?

missdiva
25. okt 2016

@sttimi podla mna urcite nie je normalne, ze nema u vas doma ani veci na prezlecenie 😨 . Bud nechodi domov ale k milenke (a rodicia mu pomahaju tajit dvojity zivot) alebo sa k tebe pristahovat nechce.
Ja by som mu povedala, ze bud si donesie vsetky veci a zacneme zit ako rodina alebo moze rovno prestat chodit uplne (ak by som videla, ze je viac nakloneny druhej moznosti pomaly by som s nim prestavala pocitat do buducna a nevrazala by som uz peniaze do stavby spolocneho domu)...

ciernatko
25. okt 2016

@dominika6 to by som mala povedat aj ja svojmu partnerovi.Moj ma teraz vela roboty pride v sobotu vecer prespi do nedele a tyzden ho nevidim.och

tomasko27
25. okt 2016

Keby chcel-prisposobi sa.Docastna domacnost-hoc kde sa da zariadit a este velke plus ze ma ona fajn rodicov.
Moj tiez jeden cas spaval u svojich rodicov ale to koli robote,od nich mal do prace 15min a od nas 1,5hod tak sme to riesili tak ze tam bol cez tyzden a chodil raz v strede tyzdna a potom potom v piatok na vikend brali sme to ze je na tyzdnovke.Teraz uz byvame stale spolu zmenil robotu a uz ma 5min do prace.

1fka
25. okt 2016

@ciernatko to poznáme...môj chodí domov iba spať

sue
25. okt 2016

Ja nejak tomu nerozumiem. Načo ste sa brali ak spolu nežijete?

Kvôli nechcenému tehotenstvu?

Vieš obaja ste deti...ty u svojej mamy, on u svojej...len škoda, že ste zamiesili skôr ako postavili dom 😐