Nedokážem milovať

lienka737
16. máj 2015

Veľmi som milovala jedného muža, s ktorým to žiaľ nevyšlo. Viem, že s ním nikdy nebudem, rozumom ani nechcem. Podrobnosti by bolo na jednu knižku, to rozvádzať nejdem.

ALE......spoznala som po rozchode viacerých mužov (postupne), ale nedokážem sa zaľúbiť, nedokážem ich ľúbiť, nepriťahujú ma.....
Sú to dobrí chlapi, sympatickí, zodpovední, chcú rodinu, finančne zabezpečení, milí....... ale na každom mi niečo vadí. (Na tom prvom mi nevadili oveľa horšie veci.)

Viem, že takýmto spôsobom budem toľko "vyberať", až ostanem sama, nakoľko v mojom veku - 30+ sa takí hľadajú ťažko.
Ako to prekonať???
Ďakujem za rady.

mimi1237
16. máj 2015

Zabudni na toho muza kt.si tak mala rada.Keby bol ten pravy si pri nom doteraz,odisiel pretoze ten pravy este len pride.Je potrebny cas,vsetko pride same...A ,,vraj,, clovek sa vie zamilovat len raz v zivote.

ancovicka21a
16. máj 2015

@lienka737 poznam to velmi dobre..ja som tiez niekoho strasne milovala,nedokazala som si predstavit zivot bez neho..ked sme sa rozisli,zrutil sa mi svet..neverila som,ze este niekedy budem niekoho milovat..co cert nechcel,v tej dobe som dost vazne ochorela (akoby toho nebolo malo) a sla som do nemocnice na dlhy cas....a hned v prvy den z dveri vysiel ON..na chvilu zastal svet a mne sa srdce rozbuchalo ako nikdy predtym..mame spolu prekrasny vztah,milujem ho ovela viac,ako toho trubiroha predtym,snazime sa o dietatko a uz ma poziadal aj o ruku..
tiez mam 30+ 😉
takze hlavu hore..nehladaj,ten pravy niekde na teba caka..drzim ti palce 🙂

paskolinka
16. máj 2015

zacat vtah s niekym, kto ta vobec nepritahuje, nema zmysel. ale na blesk z jasneho neba by som tiez necakala, pan "uzasny" uz tu bol, teraz potrebujes stretnut ozajstnu lasku. vyberaj tak trochu aj rozumom a laska sa mozno rozvinie postupne, ale o to pevnejsia bude. u mna to tak fungovalo a mam muza 100% lepsieho ako predosleho pana "uzasneho" na ktoreho si uz ani nespomeniem 😉

mima4
16. máj 2015

@lienka737
podla mna to neries. A hlavne netapaj kvoli veku, najhorsie co zeny robia je to, ze idu do neperspektivnych vztahoch kvoli strachu zo samoty. vztah a teda manzelstvo je na cely zivot... a ist do niecoho na cely zivot a necitit ze je to ten pravy vztah, ze skutocne dotycnemu lubis, ti prinesie iba smutok.... sklamania...

sissy27
16. máj 2015

@lienka737 v prvom rade uzavri "pána božského" - pokiaľ ho budeš mať stále v hlave a porovnávať s ďalšími, tak sa nikdy nikam nepohneš... no a potom nepozerať na každého ako na budúceho otca svojich detí, nechaj veciam voľný priebeh a čo má byť, to aj bude... a jedna drobnosť - nikto nie je dokonalý, takže na každom ti bude niečo vadiť... aj ten najúžasnejší chlap na svete a širokom okolí má nejaký nedostatok...

6969eva
16. máj 2015

Prečítaj alebo si pozri videá na you tube s Jeronýmom Klimešom-najprv musíš uzavrieť jeden vzťah, až potom ísť do druhého a na to potrebuješ čas byť SAMA - min. rok.. Klin sa nevybíja klinom, lebo poškodíš najviac sebe. Myslím, že má pravdu.

bonaqa2013
16. máj 2015

Ja nič zlé na tom nevidím, ak máš 30 a chlapa nikde. Veď už nežijeme v stredoveku. Určite by som nešla do vzťahu len pre vek. Teraz chytro niekoho len aby som nezostala sama. Načo, nikde by to neviedlo. Len si pekne počkaj. Isto sa dočkáš.....

jana1511
17. máj 2015

Ako keby som svoj príbeh čítala. Kto nezažije. ..nepochopí. Je to strašne. :(

mima4
17. máj 2015

@bonaqa2013 vela zien sa boji, ze prezije zivot bez lasky...a maju pocit, ze so zvysujucim vekom sa tieto sance znizuju... Clovek tuzi milovat a byt milovany 🙂

lienka737
autor
17. máj 2015

@jana1511 a ako si na to teraz?
Si sama, či máš niekoho?

marina24
17. máj 2015

je to hrozné,ja si zase myslím,že už nikdy nebudem ľúbiť tak ako teraz,hoci viem,že to je zlé,celý vzťah,nedá sa cúvnuť akosi,a tiež sa obávam,že budem sama,lebo nikto mi nie je dosť dobrý,každého porovnávam s týmto,hrôza .(a zase si myslím,že už všetci normálni sú zadaní

mimi1237
17. máj 2015

@lienka737,nepozname sice dovod rozchodu ale podla ako si to opisala ti ten vztah s tym muzom nevysiel s nejakeho dovodu,dovod nepozname.Niekedy sa zamilujeme nespravne.Srdcu nerozkazes.
Ak to neklapalo gratulujem ze si aj napriek tomu ze si milovala dokazala opustit toho muza.Ja tak silna niesom.
Uzivaj si slobodu ,vies uz co by mal tvoj partner splnat ,ak pride ten co bude tvoje ,,poziadavky splnat,,daj mu sancu.nieviem aky cas presiel od rozchodu ,takze hlavne nie zhurta,nie je dobre ist zo vztahu do vztahu.Ak si s tym partnerom predtym bola dlhsie nemyslim tym rok ani dva,o to tazsie to musis mat a potrebujes viac casu.takze podla mna uzivaj slobodu a to co ma prist pride.drzim palce.