Neustále mám nervy a som nervózna na všetko

9. jan 2024

Neustále mám nervy, som nervózna na všetko. Neviem odpovedať normálne - buď arogantne alebo agresívne. Ja už neviem čo mám robiť na ukludnenie sa.

vivia
9. jan 2024

Ak mas HAK, tak aj to moze byt pricina

888elizabeth
9. jan 2024

Pozri tot ood Michala Drienika

https://www.youtube.com/watch?v=gz2BWCYKXkI

nedávno to vyšlo a zmenilo mi pohľad

autor
9. jan 2024

@vivia nemám práveže

deniska2706
9. jan 2024

Ja tak isto ale mám na to aj dôvod

zorkahorka
9. jan 2024

@888elizabeth jezis, ten sa dlho vykecava. Skus to zhrnut, nech to nemusime pocuvat

letmebe8
9. jan 2024

Ako sa stravuješ, máš dostatok pohybu? Správna strava aj pohyb robia divy s náladou a duševným rozpoložením, vlastná skúsenosť 🙂

luciaruz
9. jan 2024

Nemôže to byt z dizharmonie? Doma alebo v práci...? Nemas dakde dusno? Clovek nie je takyto len tak z nicoho nic.

ivangeline
9. jan 2024

Stres a nepokoj. Nejaky problem? A okrem toho co pisu...malo spanku tiez nepomaha k pohode.

annamudra123
9. jan 2024

@zorkahorka 12 minút je dlho? bože ludia....chcete pomôcť a nieste ochotná si ani 12 minútové video pozrieť..ale instagram istro skrolujete 3 hodiny denne 🙄

domkakvet
9. jan 2024

Zrejme bude aj nejaka pricina, asi nebudes s niecim spokojna.

ibatanecnica
9. jan 2024

@annamudra123 kto chce, čas si nájde, Len teraz každý hneď a zaraz a bez roboty. A pritom hneď v názve je napísané - serotoním a komu sa nechce počúvať môže si vygoogliť
Autorka - koľko máš rokov? Nemôže to byť hormonálna nerovnováha, prechod?

rude_baby
9. jan 2024

Reagujem občas tak isto, ako ty. Vyriešilo to cvičenie, tam sa v bijem a som kľudná.
Jaj, a ešte to môže byť aj v nedostatku sexu 🙈aj po tom som kludnejsia...

majlo1234
9. jan 2024

@rude_baby u mna aj nedostatok spanku/oddychu/casu pre seba sposobuje takito nervozitu

rude_baby
9. jan 2024

@majlo1234 no ved áno, a to cvičenie je pre mňa vlastne riešenie toho nedostatku času pre seba a oddychu...

888elizabeth
11. jan 2024

@zorkahorka rýchly svet, ktorý hľadáš je práve ten stres, ktorý žiješ.