Opil sa a škrtil ma

jkroc
5. sep 2022

Ahojte, chcela by som pocut vas nazor.. mam priatela par mesiacov, ktory je uplne super.. mily, starostlivy, dobry ku mne.. obcas ked mu poviem nejaku provokaciu naschval tak ma capne po nohe, trochu silnejsie ale nic hrozne, ja mu tiez vzdy capnem ked ma provokuje, tak som to nijak neriesila.. vsimla som si ale ze celkovo pouziva pri mne vacsiu silu ale skor to len nevie odhadnut.. pred dvomi tyzdnami sme sa opili a pohadali sme sa.. pocas hadky do mna sotil a udrela som si hlavu.. prebrali sme to, ospravedlnoval sa mi na druhy den a pod. - ok, prepacila som.. lenze tento vikend sme sa znovu opili a hrozne sme sa pohadali.. zacal po mne vykrikovat jak ma zabije, urazal ma a pod. -ja som sa v tej chvili vobec nebala, bola som presvedcena o tom ze len trepe, tak som ho aj dalej provokovala lenze potom ma zhodil na zem a zacal ma dusit.. chvilu..hned ma pustil a isiel prec.. na druhy den sa mi ospravedlnoval, ze on si nic nepamata a nadaval sam sebe do ko.. za to co porobil vsetko

adka176
15. okt 2022

Tak SUPER 👍 aký úžasný vzťah.... verím že nemáte deti ... keď ste takí exoti....sorry....aby neboli z nich exotíčatá

katkami123
15. okt 2022

@jkroc
🤦🏻‍♀️ Ďalšia, ktorá by sa s normálnym chlapom unudila…. Ale tak aspoň normálni ostanú normálnym ženám. A exotkám exoti.

huginko
15. okt 2022

@jkroc nestalo. Toto nie je normálne správanie!!! Utekaj preč kým mozes

kiki234
15. okt 2022

Obidvaja slopete - podla tvojich komentarov predpokladam kazdy vikend, dufam ze nemate deti. A nemas mu co vycitat ty ho provokujes

micusa2222
18. mar 2024

@jkroc sta obidvaja asi s alkoholom veľkí kamaráti...a tieto vaše hádky a konflikty skončia veľmi zle, vieme, o čom píšem...

fadama
18. mar 2024

@micusa2222 ved je uz davno neaktívna