Problém so svokrou

natyadko
29. mar 2012

Byvam s priatelom a zo svokrou. Dohodla som sa s priatelom netom ze ked bude 20h vever pojdem zo synom do izby aby ju neotravoval a aby som ja nemusela chodit z izby do izby ako policajt ked robi u nej zle. Povedala som jej aby za tym nic nehladala zleho a ona mi nato povedala ze aj tak si bude mysliet. Ked jej volal syn moj priatel tak jemu povedala ze ved v pohode. Den dozadu vyletelanna mna aj jej syna. Ze sa nevenujeme malemu ale ja som lezala lebo ma uz 4dni bolel vajecnik. A priatel si s nim kopal loptu. Ale maly furt len za nou chodil a plakal nevien preco ale ked.sme samy bez nej tak maly je v pohode ale ako dojde ona tak zostane strasne zly! Priam nezneaitelny! A priatel vyletel na maleho a hned sa do nas pustila ze sa mu.nvenujeme ani nevedela preco lezim ze ma boli vajecnik. A vcera videla jednu holku od nas z panelaku a povedala mi ze ta sa ako venuje malemu. Citila som ze tym utoci na mna. Dnes rani som povedala priatelovi co.sa udialo vcera co mi povedala. A on ma uplne zrusil ze ja si vsetko zle vysvetlujem. Tak jej volal a povedal jej co som mala na srdci. A ona to hned vyvratila. Ze s tou holkou to bolo tak ze volakedy vysedavala s kamaratkami a teraz to nerobi uz ale mne to takto nepovedala tak som si to vysvetlila pi svojom. A ona povedala ze uz nic nepovie aa mame tichu domacnost. A priatel mi kazs aby son sa jej ospravedlnila ale ja nevien zaco nijak som jej neublizila! A ja som zatu najhorsiu ze som si otvoril hubu! Co si o tom myslits ja mam taky adrenali.ze dovi dopo

suknicka
29. mar 2012

ja by som sa svokre neospravedlnovala..venuj sa malemu tak ako uznas za vhodne..tiez netreba dietatu robit program nonstop a nonstop sa mu venovat..nebude sa vediet zabavit sam potom.. mozno sa tym zlym spravanim dozaduje pozornosti svokry.. aky maju oni dvaja vztah? venuje sa mu aj ona?

sisaha
29. mar 2012

@natyadko prepac, ale asi si riadne rozculena. Tvoj prispevok nema ani hlavu, ani pätu. Neda sa poriadne vyrozumiet o co konkretne vo vasich sporoch ide..

anelehka
29. mar 2012

ahoj,presne ako pise sisaha,nerozumiem poriadne textu ☹

natyadko
autor
29. mar 2012

Tak v skratke otvorila som si hubu a povedala co si myslim. Miesto toho aby ma niekto pochopil ma oznacili za blazna! Ze si veci zle vysvetlujem a ze svokra co povie tak nemysli. Ale ja vien ze je falosna! Ani partner pri mne nestal logicke ved je ro jeho mama. Vecer dosla zamnou ci mi neni blbe ze ona musi zamnou prist a ospravedlnit sa mi? Ale to jej nikto nekazal. Jej je pod uroven aj kef pochyby sa niekomu ospravedlnit! Je normalne povedat si svoj nazor a ona sa nato zduje? Ze ja jej poviem ze s malym pojdem o 20h vecer do izby zavrem sa nech ma klud aj ona aj ja ze to nerobim preto zeby bolo za tym nieco ine? A ona mi povie ze aj tak si bude mysliet ze za tym bude nieco ine. Uz ma to s nou nebavi pod jednou strechou bat sa nieco povedat zavidim vsetlyn co byvaju sami

natyadko
autor
30. mar 2012

Suknicka
Venuje sa mu ale ona ho furt len rozmaznavala. Vsetko mu dala hned a ja mam s nim tet
raz problemy" vsetko si vynucuje placom. Ja si robim podla seba ale ona furt nieco ma. Ja ju kaslem tym dneskajskon budem rovnako falosna ako ona

akeber362007
30. mar 2012

Ja som si tiež musela urobiť poriadok zo svokrovcami , hoc bývame v dome a oni v inej obci v paneláku. Každý deň ráno o 8 boli u nás odchádzali niekedy na obed alebo až poobede . To by nebolo nič , ale do všetkého sa starali , dirigovali a mňa ( nežiadúcu ) osočovali a ponižovali ale len vtedy keď tam nebol manžel . Musela som zakročiť už sa to nedalo vydržať. Povedala som im čo si o nich myslím a že sa od nich neustéáe buzerovať nenechám , manželovi som povedala že si neprajem sa s nimi stýkať a keď k nám budú chcieť prísť nech dajú vopred vedieť aby som mohla na ten čas z domu odísť . ZABRALO ! SVOKRA SA MI OSPRAVEDLNILA ! a chodia oveľa menej k nám 1 za týždeň a už sa tak nestarajú ,ale sem tam si poza chrbát manžela neodpustia nejakú tú urážku voči mojej osobe a ja hneď naspäť ako bumerang drzo. Radím urči si svoje hranice odkiaľ pokiaľ, a porozprávaj sa s priateľom . Ja som povedala môjmu manželovi že nemusím jeho rodičov ale akceprujem ich za deti a to že som od nich mladšia a nemám VŠ ako svokra neznamená to že sa od nich nechám ponižovať. Záleží len od tvojho priateľa či sa postaví za teba. Držím ti palce .A snažte sa osamostatniť aj keď prenájom. Alebo začnite pred svokrou o tom nahlas uvažovať . Možno jej dojde. A ty sa hlavne venuj svojmu malému tak ako Ty uznáš za vhodné. Ju si nevšímaj.

sisaha
30. mar 2012

@natyadko tak asi bude najlepsie, ked sa osamostatnite a pojdete so svokrou od seba. Lebo takto si vase vzajomne vztahy este viac zhorsite a moze to prerast az do nenavisti a cielom vasho zivota bude "kto z koho". Radsej do podnajmu a uskromnit sa, ako zazivat stresy a hadky. 😉