Som namotaná. Ako sa odpútať od chlapa?

8. mar 2021

Ako sa odpútať od chlapa? Mám priateľa 5 rokov ale pred 3 rokmi mi začal písať iný. Boli sme v kontakte cca jeden/dva dni v mesiaci, každý mesiac. Nikdy sme sa nestretli, nikdy som priateľa nepodviedla. No ja som však namotaná, nepíšeme si uz viac ako pol roka no za ten čas nebol deň aby som si na neho nespomenula. Čo mám robiť? :( ako nanho zabudnúť. Priatelovi sa venujem dosť no mám pocit že práve keď som s priatelom tak na toho iného myslím najviac. Niekedy mám dokonca nutkanie povedať mu menom toho iného a musím si dávať pozor na jazyk. Ach pomôžte mi, ako to mám prekonať a konečne na neho zabudnúť? Veď predsa pol roka je dlhá doba aby som nanho zabudla a ono je to čoraz horšie. Veľmi mi chyba a želám si aby mi napísal, zároveň ho chcem vymazať z pamäte a myslieť iba na môjho priateľa s ktorým žijem :(

eko22
8. mar 2021

Nájdi si koníček, toto väčšinou robia ženy čo im buď vo vzťahu niečo chýba alebo majú veľa voľného času

zuzka251
8. mar 2021

Pytas sa, CI na neho zabudnut alebo AKO na neho zabudnut?

hapkova
8. mar 2021

Treba si veru najst konicek, aby ten tvoje myslienky pohltil a nemala si cas na toho druheho mysliet. A ked sa ti uz pol roka neozyva, tak ten chlap asi nestoji o tvoju pozornost a bud rada za tvojho priatela.

autor
8. mar 2021

@hapkova naposledy sa mi ozval on a pýtal sa že prečo mu už skoro vôbec nepíšem ja prvá, vravel že mu chýbam. Ja som mu však nechala videné pretože viem že to nie je správne keď som zadana. Čiže trochu chápem že sa mi teraz neozve on, len mali sme to často takto že som ho odignorovala no on sa nikdy nevzdával a pisal mi znova. Teraz už nie a myslím že je to tak aj lepšie len sa trapim

autor
8. mar 2021

@zuzka251 nejaká časť vo mne nanho nechce zabudnúť čiže tam by bolo to či, no viem že by som mala a preto sa pýtam že AKO

hapkova
8. mar 2021

Jaaaj tak, tak v tom pripade chapem, ze sa ti neozyva ale fakt je to lepsie pre teba. Casom zabudnes a nebudes na neho mysliet. Ak si teda s terajsim priatelom stastna a vyhovuje ti vo vsetkom.

sorak
8. mar 2021

Treba si položiť otázku,preco si si s ním vôbec začala písať keď si uz bola vo vzťahu?Mozno ti pri tvojom priateľovi niečo chyba a až potom budeš vedieť čo treba robiť.

ovechkin
8. mar 2021

No to je to zahravanie sa s ohnom. Chyba bola si s nim vobec zacat pisat, ked viem, ze som stastne zadana. Ak som nestastne zadana, najprv si poriesim vztah a potom zacinam dalsi

elizabet173
8. mar 2021

Ako na neho zabudnut, ti poradit neviem. Ale riesila by som svoj vztah s priatelom, s ktorym si pat rokov. Si presvedcena, ze ho mas rada? Ze ma rad on teba? Naplna ta ten vztah? Preco si potom mala potrebu po dvoch rokoch si zacat pisat s inym? Mozno len vyprchalo prvotne zalubenie a mozno ti nieco vo vztahu chyba. A muza, s ktorym si pises, si idealizujes. Napriek vsetkemu by som ten vztah prehodnotila. Nie preto, aby si to zintenzivnila s pismenkovym priatelom, ale aby ste obaja nestracali cas v nefunkcnom vztahu

katkami123
9. mar 2021

Nebola tu už tato téma?

alexk12
9. mar 2021

Stretnut sa s tým co si si písala a uvidíš ze co je zac

anetakovacova57
25. mar 2021

Ja by som ti navrhla aby si sa snim stretla.mozno po Tom zistíš či naozaj ho ľúbiš. Lebo takto je to len o písaní a túžbe . Urob to a uvidíš čo sa bude v tvojom vnútri diať.

monicka144
25. mar 2021

@anetakovacova57 presne to som jej chcela teraz napísať. Tam najlepšie zistí, čo a či niečo k nemu cíti