Som zamilovaná do iného muža

maria_magdalena
12. máj 2013

mam obrovsky problem. stretla som muza, do ktoreho som sa na mieste zamilovala. este nepovedal ani slovo, ani na mna nepozrel, ani bohvieako nevyzera (ziaden super pritazlivy chlap) a bolo to. ako blesk z jasneho neba. neviem kieho certa to do mna voslo, co to bolo, nemozem ho dostat z hlavy von. je to hrozne. snazila som sa mu vyhybat, na nejaky cas to pomohlo, uz som myslela, ze som z toho vonku a teraz som ho stretla zas a je to spat. snazila som sa analyzovat, co to na mna od neho posobi, ci zjav, ci hlas, ci sposob spravnia. ja netusim, co ma na nom vlastne pritahuje. vsetko je take priemerne. nic vynimocne. a horsie je, ze si pomaly zacinam zelat, aby si aj on vsimol mna. akoby som potrebovala ten pocit obojstranne naplnit, lebo mam dojem akoby som bola do neho buchnuta stale viac len preto, ze tam nie je odozva. takze fantazia pracuje na plne obratky a je to horsie a horsie. ze keby zareagoval, tak by cele to kuzlo pokazil a bolo by to. viem, ze robim chybu a koledujem si dostat na hubu. ale proste to neviem z hlavy dostat. citim sa ako pubertiacka. ked je nablizku, lietam v oblakoch, a ako sibnuta striehnem po najmensom naznaku, ze aj on je do mna. vie byt hrozne mily, tak obcas mam dojem, ze tu medzi nami nieco je. potom zase, ze som si to len namyslala, lebo som do neho buchnuta. a tak sa striedavo vytesujem a potom si zase zufam. ako sibnuta! mam dobreho manzela a dobre manzelstvo, tak nechapem, nic mi predsa nechyba, dovtedy som si zila v pohode. preco sa toto stalo??? ako sa toto da ukoncit??? komplikuje mi to zivot. uz mi to pripada ako trest.

sisaha
12. máj 2013

@maria_magdalena tam kde nic nezacalo sa neda ani nic ukoncovat... 😀 Vies kolkokrat som ja bola platonicky zamilovana? A keby som sa mala kvoli tomu rozvadzat....ach jaj... 😀

dari226
12. máj 2013

hm krasne je takto snivat,snivaj dalej a zi dalej svoj zivot neni na tom nic zleho povazovat aj inych chlapou za pritazlivych 😉

maria_magdalena
autor
12. máj 2013

@sisaha ale ja sa nechcem rozvadzat. ja sa toho pocitu voci nemu chcem zbavit. je to hrozne, ked den co den ho mas v hlave a nici ta to. lebo na jednej strane vies, ze sa nic nenaplni, si z toho smutna a frustrovana a berie ti to energiu. smutis ako zamilovana pubertiacka. a na druhej ti rozum hovori, ze co to robis, je to hlupost, tak to pust z hlavy. ale ako??? laska su vraj hormony. keby sa tak dala pichnut nejaka injekcia, aby sa racili vratit do normalu. ved to nie je normalne, ze ho uvidim a bucha mi srdce, som nervozna, hanbim sa na neho pozriet priamo. a to sa bojim, ze takto nejak este nebodaj pochopi, ako to so mnou je a toho sa dozit nechcem. tu hanbu by som nezniesla.

maria_magdalena
autor
12. máj 2013

@dari226 keby to bolo len o snivani. to by so clovek vedel vychutnat a pustit z hlavy. ale ja mam stavy ako nejaka nastka. vdaka bohu, ze nemam problem s cervenanim. uz som si ho skusala aj zhnusit. ale ta cudna pritazlivost to vzdy prekona. akoby si nevedela za nic tie ruzove okuliare zlozit. vsetko je to naopak. a uz len to by mi chybalo, aby sa to dozvedel manzel! bojim sa zeby vobec nepochopil, ze pre mna to nie je ziadna slast toto prezivat. a ani by som sa mu nedivila.

maria117
12. máj 2013

@maria_magdalena taketo ci podobne poblaznenie som zazila este pred svadbou. Mne to prislo,ako ked sa niekto zamiluje do pop star. Ale potom ako prislo i odislo, trvalo to vsak par mesiacov. Tazko radit,najlepsis ignorovat,i ked clovek je vdacny za kazdy jeho usmev ci pozdrav 🙂 hlavne to nerozmazavat. Ja som sa priatelovi (teraz uz manzelovi)potom priznala,ale asi to nebol dobry napad,obcas to vytiahne,podpichne (najhorsie na tom je,ze ja som uz nanho zabudla a ked on zacne o tom,kt sa mi pacil,napadne ma iny,kt som "riesila" pred nim). Hlavne sa vyhybaj sikmej ploche,neostavaj s nim sama,hlavne nie v podnapitom stave.a ak nemusis,nevyhladavaj jeho spolocnost. Hlavne ziaden net,fb,sms 😉

sisaha
12. máj 2013

@maria_magdalena neboj, raz to prejde...tak si ho pri stretnuti predstavuj ako sedi na wc a snazi sa nieco zo seba vytlacit... 😀 😀

euka210
12. máj 2013

to fakt...cista puberta 🙂 City su jedno a rozum druhe a hlavu mame na to, aby si vedela, ze v 14-tich sa mozem nechavat unasat tymito pocitmi, ale ak mam doma manzela, tak tam musi jednoznacne vyhrat rozum, tam niet co diskutovat. Zalubit sa mozes, dolezite je co s tym v hlave a dalej urobis. Ci sa tomu poddas, alebo to stopnes.

dari226
12. máj 2013

@maria_magdalena poznam ten pocit,najlepsie je nemat ho ani v dohlade aby si raz nepodlahla,ja nastastie dotycneho nemam v dohlade tak sa to sa.

maria_magdalena
autor
12. máj 2013

@sisaha 😀 😀 😀 😀 😀 toto som si skusila predstavit uz teraz. fakt dobra predstava. mozem to skusit aplikovat. 😀 😀 😀 😀 ale aspon som na chvilu na to prestala pozerat ako na prekliatie, lebo som sa velmi zasmiala. dakujem.

maria_magdalena
autor
12. máj 2013

@euka210 ja viem, ze ma vyhrat rozum. ved keby som ho nemala, tak asi robim vsetko preto, aby som s nim bola. ja sa mu vyhybam, ked to ide. nie vzdy sa to da. snazim sa prist na koren toho, preco ma to tak necakane zasiahlo, aby som to mohla aj s korenom vytrhnut. je mi uplne jasne, co by som ziskala a co stratila a to mi za to nestoji. preto sa snazim to dostat z hlavy von. a fakt si pripadam ako nezrele decko. ved to je na zufanie, ked na jednej strane ta to taha moct s nim byt a potom zase rozum hovori, ze co ti sibe, dievcicka? co tym ziskas? chvilu budes blazena a potom budes preklinat, co vsetko si zahodila. bolo koze dobre, sla na lad tancovat. a toto nechcem. ibaze sa to lahko povie a strasne tazko vykona. nejde to na lusknutie. 😠

euka210
12. máj 2013

@maria_magdalena napadaju mi dve veci...co ma on, co nema Tvoj mm, lebo inak by Ta asi nepritahoval. A druhe, ze mozno sa tym prilis trapis a premyslas a preto to nejde prec. Alebo Ti predsalen v manzelstve nieco chyba, myslim citovu a podobnu stranku.

kvetinka211
12. máj 2013

@maria_magdalena nebojuj s tym, nestracaj tak zbytocne energiu. Si racionalna bytost, vies ze mas rada svojho muza, vies ze s nim chces byt a nic sa na tom nezmeni. Vsetko ostatne je len docasny chemicky vykyv, ktory ako prisiel tak aj odide. Ani to nema nic spolocne s tym cudzim muzom, je len nahoda ze sa ti to stalo prave pri nom. Je to len kratka epizoda ktora na chvilu zamestnala tvoju mysel viac nez je zdrave.

kvetka84
12. máj 2013

neskutocne vystizne 😉 ked som mala 15-18rokov presne toto som prezivala 😀 Uzivala som si tie pocity a boli skvele 😉 ale dnes? A v manzelstve? Ved je to cele smiesne. To fakt? Akoze sa zamilovat do chlapa, ktory mozno nevie ze zijem alebo ako sa volam a kvoli nemu chciet riesit svoje manzelstvo? Stale ak riesis v hlave ineho muza, znamena to, ze je problem v tom terajsom. Odporucam hladat pricinu v manzelstve. Ak by bol tvoj muz pozorny, milujuci, vzrusujuci, nezny ci atraktivny (neznamena sex idol), tak by si na ineho vobec nemyslela. Moje odporucanie: vinko, rozhovor a poriadny sex s vlastnym manzelom 😉 Davkovanie: co najcastejsie 😉 Takto zarucene ani nepomyslis na toho neznameho

miska743
13. máj 2013

RIADNE SI ZAMRDAT

danjelca
13. máj 2013

@maria_magdalena mohla by si podstupiť regres a vybaviť si toho muža možno ste v minulom žibote spolu niečo silné prežili..

miska743
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danjelca
13. máj 2013

no superženy ste NAD VECOU pokial sa vás to netýka že?
@miska743

miska743
13. máj 2013

@danjelca :zase dalsia hus gagaga

maria_magdalena
autor
14. máj 2013

@miska743 vidim ze moj problem ta rozhodil viac nez mna.
Sex je to na co som v spojitosti s nim nikdy zatial nepomyslela. Z mne neznameho dovodu ma to k nemu taha, ale o sexe s nim som zatial nesnivala. A ked som nad tvojjim navrhom zamyslela, ci je to u mna o sexe, musim povedat, ze sex s nim si predstavit neviem. Lebo mam manzela a to je hranica cez ktoru ma nepusti. Mozno keby som sa moc opila.
Netusim vsak ci pri tvojom sposobe zivota, kde vztah k niekomu musi byt len o sexe, toto pochopis.

maria_magdalena
autor
14. máj 2013

@danjelca uvazovala som aj nad tym. Znama mi hovorila ze jej to pomohlo pochopit vztahy v jej rodine preco su take rozbite ako su a zmierit sa s tym.

maria_magdalena
autor
14. máj 2013

@kvetka84 tiez mi je jasne ze urcite on predstavuje nieco, co mi chyba. Len neviem zistit co a preco mi to chyba. Myslim vsak ze je to nieco co je vo mne nie zeby mi to manzel nedaval. Lebo s manzelom som spokojna, lubim ho, mam o neho starost, ked ma problemy, som na neho hrda ked ma uspechy, viem ze je muzom mojho zivota a nechcem to menit. Predpokladam ze ten druhy muz stelesnuje nejakou svojou crtou nieco co je pre mna teraz dolezite. A snad to casom dolezite prestane byt a kuzlo proste vyprcha tak ako sa z nicoho nic zjavilo. ☹