Stále nervózny manžel

adzy
20. mar 2023

Zdravím Vás prosím o radu lebo ja už neviem čo si mám otom myslieť čo toje za povahu alebo prečo nám to robí....keď sa mu nedarí tak je nervózny ale tu nervozitu dáva do nás mňa a našej dcéri .Keby to bolo aspoň ôk chápem ho že napríklad nemá teraz prácu lebo pracuje v Rakúsku a není zatiaľ žiadna stavba je doma 3 týždeň a nemá to zaplatené ale peniaze máme našporené takže nieje to také hrozné ja to beriem inak že môže bit snami konečne doma máme ešte 10 mesačného syna .Ale idem k veci ja už nezvládam jeho nervozitu nieje to ,že lem hodina ale cele dni ide do nás kričí tu a ja už večer ten nápor nevydržím a vybuchnem a mam vysoký tlak ako aj teraz ja som celkovo kľudná povaha ale toto už je namňa moc prečo si kompenzuje tu svoju nervozitu na nás nieje to len teraz vždy keď sa mu v niečom nedarí neviete my niekto poradiť čo je toto za povahu a prečo to robí vravím mu chod kľudne za kamarátmi na pivo atď len nebuď snami a nedávaj na nás tu svoju nervozitu celý deň aa snažím aspoň dnes si ho nevšímať ale to je ešte horšie pretože vtedy just my stále niečo nervózne ešte viac rozpráva keď si ho nevšímam a keď mu poviem aj všetko bude dobre aj ho ukludnit chcem nie ešte viac ostane nervózny ja už neviem ako ešte toto vydržím sním dake 2 týždne doma .Sme spolu už 17 rokov a neraz my nalomil psychiku ale není zlý človek luby nás a my jeho tiež

macekovam
20. mar 2023

@adzy a nemá len abstak? Nepopija?

domkakvet
20. mar 2023

@adzy skus sa s nim porozpravat, povec mu ako to na teba vplyva.

amelie2017
20. mar 2023

Chlap zije vacsinu roka prec, mimo domu, rodiny. Nevie, co to je mat 2 deti. Je ine prist na vikend, potesit sa a ine byt realne doma. Nezvlada to, lebo to neprislo postupne.
Ak chcete fungovat ako rodina, nech si najde robotu na Slovensku. Ak nie, nech sa co najskor odprace, kde len chce a nadalej len posiela peniaze. Nie je plnohodnotnym clenom vasej rodiny, aj ked je sploditel.

adzy
autor
20. mar 2023

@macekovam to nie nepil veľa nikdy akurát každý víkend si dal pár piv ale je pravda ze doma menej fajčí

macekovam
20. mar 2023

@adzy každý víkend par piv.. Ale aj v robote a po robote sa zvykne popíjať.. Najmä na stavbách.. Možno nevieš všetko..

adzy
autor
20. mar 2023

@domkakvet vie to som vždy otvorená povie prepáč už nebudem som nervózny neviem co sa bude diať kedy pôjdem do prace a o chvíľu zas to robí buzeruje nás ale sa rozpráva snami z nervozitou a zlým tónom

adzy
autor
20. mar 2023

@macekovam moze bit mne tvrdí že tam nepije keď tak raz v týždni si dá 2 piva ale nejak vtomto bol vždy zodpovedný ze keď mal ísť do práce tak nepil iba keď mal voľno aj to jeden deň sobotu áno vypije aj 10 piv a ide si ľahnúť a spať

macekovam
20. mar 2023

@adzy ak chceš mať pokoj ku mu radšej asi pivo.. Lebo bude to takto.. Deliruje.. Alebo nech sa lieči..

apolka77
20. mar 2023

@adzy a šport by mu nepomohol?
Ja mám takého nekludneho švagra. Keď nemá robotu ide sa doma zblázniť ...je potom nepríjemný , zabrda. Preto chodí hrávať hokej, alebo ide na bicykel a riadne sa tam zničí...potom je 1-2 dní kľud a znova sa musí fyzicky zničiť. Možno aj tvojho mrle žerú....daj mu bábätko nech ide na 2-3 hod.prechadzku aspoň ...a možno sa bojí že nebude mať prácu tak skoro...predsa peniaze treba.

apolka77
20. mar 2023

@macekovam hej a zachvilu má doma už aj ozrateho nahnevaného chlapa . Jedno pivo o týždeň dve a o mesiac aj pálene do toho....
Alkohol v žiadnom prípade nedávaj !!! To je cesta do záhuby .

macekovam
20. mar 2023

@apolka77 to bude mať tak ci tak... Možno aj ma len to prehliada.. Popíjať môže po večeroch.. Po nociach.. Alkoholik už asi je.. Už je len na nej ako k situácii pristúpi..

tanyag
20. mar 2023

@adzy
Bol zvyknutý byť mimo domu, ťažko si taký človek zvykne na teba a na detí...iné je, ak chodil raz za čas domov na pár dní, to vydržal, lebo vedel, že o chvíľu bude preč...nemyslím si, že je v tom alkohol a ani cigarety...skôr to, že mu vyhovoval život, aký ste mali predtým...nech si nájde nejakú brigádu...

adzy
autor
20. mar 2023

@amelie2017 áno ja som ho ani nechcela pustiť preč ale on nebol spokojný z platmi tu na Slovensku áno žili sme z výplaty do výplaty ale mali sme všetko nič nám nechýbalo no on tu už robiť nebude povedal za také peniaze

petricka22
20. mar 2023

@macekovam ty si z neho urobila akosi rychlo alkoholika 🤦‍♀️

marca12
20. mar 2023

@adzy to je tym,ze robi mimo domu. Je si panom svojho casu,riesi iba pracu a svoje volno,nikto ho nerusi,robi si co chce,nie je zvyknuty na teba a deti. Zrazu ostal doma,nevie co so sebou. Neviem,aku mate situaciu,ale treba ho zamestnat. Netreba vam doma nieco vymalovat? Byvate v byte alebo v dome? Okolo domu by si nasiel robotu. V okoli nie je nejaka brigada? Mate moznost ist na vylety aspon cez vikend,ak su deti skolopovinne. Doma si zahrajte spolocenske hry,utuzujte rodinne vztahy, zabavajte sa alebo chodte na navstevy. Prenho je najhorsie,ze je doma zatvoreny. Nema nejake konicky,ze by sa im venoval?

adzy
autor
20. mar 2023

@apolka77 to skôr ten šport áno posielam ho aj z malým na prechádzku no vždy si nájde výhovorku že kde pôjde sním a ze toho nebaví posielam ho za kamarátom nech si ide zahrat šípky biliard no on nie sním ani tak ani inak

adzy
autor
20. mar 2023

@petricka22 áno myslím ze nieje alkoholik nikdy predtým nepil len pivo trvde vôbec nepije mne celkovo alkohol vadí asi by som z takým už dávno nebola keby pil často no všetko je možné možno ozaj pije tam a ja otom neviem...

macekovam
20. mar 2023

@petricka22 10 piv za sobotu je dost

adzy
autor
20. mar 2023

@marca12 ďakujem takáto odpoveď sa my paci áno presne nevie vydržať doma bez práce už dnes robyl na záhrade a stále si niečo hľadá už chce maľovať aj plot...ale ajtak príde dnu a zas buzeruje mne príde totiž nervózny aj stoho ze robí niečo

macatt
20. mar 2023

Tak možno tam má frajerku a je nervavý, že nemôže byť s ňou, alebo sa boji, že ho nebude čakať a nájde iného 😱

adzy
autor
20. mar 2023

@macatt heeeee to nie určite nie dám ruku zaňho do ohňa celkovo sa ľúbime a tam nemá čas na frajerky štvrtok rovno zo stavby už ide domov na celý víkend

macatt
20. mar 2023

@adzy Hm, tak si od Vás odvykol a všetko ho vytáča🙄 ale moja kolegyňa tak žila 10 rokov s tým, že muž býva s chlapmi a on tam normálne žil s miestnou mäsiarkou🙈 ktorá rešpektovala, že musí chodiť domov za deťmi..
A až keď stretla mužovho kolegu, zistila, že on býva niekde inde a vybrala sa návštevu..

adzy
autor
20. mar 2023

@macatt aj také sa stávajú veci no on pracuje každý týždeň inde to by nemal čas si hľadať každom meste inú každý týždeň nieje typ chlapa ktorý má rád sex ....

macatt
20. mar 2023

@adzy tak ste spolu 17 rokov, možno nemá rad sex len doma💁‍♂️ a teda by si sa čudovala, že je pokaždé v inom meste pre chlapa nie je problém.. vieš, vybíja si na Vás zlosť a frustráciu, niečo za tým môže byť.. šťastie praje pripraveným a veľa žien by aj ruku dali za toho svojho do ohňa a popálili by sa.. držím palce, nech to tak nie je a nech ste šťastní naveky 🍀

macatt
20. mar 2023

Nebavia ho deti, nejde ani na prechádzku, nejde za kamarátmi na pivo, nebavi ho robota okolo domu, a myslím že mu nechýba ani robota v Rakúsku…Máte finančnú rezervu..sama cítiš, ze to nie je on a že niečo za tým proste je..veci, ktoré ti hovorí nemáš ako overiť a povie ti len to, aby si si nedala nič do súvislosti..

loliki
20. mar 2023

@adzy Depress je voľnopredajný, Mg tiež, môžu brať aj muži.

tumira
21. mar 2023

nezvlada to, ze je doma, ze zrazu uplne iny zivot, z toho moze byt nervozny, ale musi si aj on uvedomit, ze ty si si tiez toto nevybrala, ze zostane doma a je to nove pre vas vsetkych a treba si urobit tak aby bolo vsetkym dobre.

orta
21. mar 2023

je to aj pre neho ine, treba si sadnut a dohodnut sa ako co bude, vyjadri mu pochopenie, vtedy zvyknu chlapi skor ustupit, zmaknut, skor tak precitnut 🙂

petricka22
21. mar 2023

@adzy mozeme len spekulovat, co je za tym. To musis z neho dostat ty… vzdy je to o komunikacii. Ale hned by som za tym nehladala frajerky a alkohol. Proste nie je zvyknuty na zivot s vami, predsalen byvanie s detmi je velmi rusne. Mozno ma stres, ze nezaraba, mozno, mozno… to ti povie len on.

adzy
autor
21. mar 2023

@petricka22 ano je stoho taky ze nerobí on vydrží doma max bez práce 2 týždne už 3 je veľa preňho dnes som ho poslala nech sa ide prevetrať na bicykli tak šiel ...a je kľudnejší