Švagor ma nerešpektuje

31. mar 2022

Ahojte, chcem sa len asi trochu posťažovať. Manželov brat ma vôbec nerešpektuje. Keď k nám prídu na návštevu a niečo poviem, hneď ma vysmeje. Neznášam keď sem chodí. Má nevychované deti, chodia nám do osobných vecí. Naposledy jeho 15 ročná dcéra išla na wc a dlho nechodila, tak som sa išla za ňou pozrieť. Našla som ju v kúpeľni ako si skúša moju kozmetiku a čo vyskúšala si utrela do bieleho uteráka. Tak som to pred ním spomenula a už som bola za sprostú. Začal, že veď sme rodina a že nemám do toho čo hovoriť. Manžel sa ma zastal, že sú to moje osobné veci a mala sa opýtať, keď chcela skúsiť. Tak už bol oheň na streche, že som rozmaznaná a sprostá lebo nemáme deti a neviem to pochopiť... On má totiž vždy vypité keď k nám prídu. Včera volal mužovi, že zájdu na víkend a prespia u nás. Tak muž povedal, že keď budeme mať obaja voľno, lebo mám nočné, nech sa cez deň vyspím. Zase to začalo, že oni prídu, jeho to nezaujíma. On má voľno a už to povedal deťom. Švagor si myslí, že keď je starší tak môže manžela dirigovať. Ja som z toho zúfalá a manžel tiež, ale ten chce pokoj v rodine, lebo aj jeho mama je taká ako ten jeho brat.

mila23
1. apr 2022

akoze ked uz mu je jedno,ze sa mozu nakazit...ale povazujem za vrcholne chrapunstvo tlacit sa na navstevu k niekomu, kto je chory...aj keby nemal covid, ma teplotu,zle sa citi...to vazne by sa k Vam natrepal? 😨

kitycat
1. apr 2022

ale ved nech sa muz nevyhovara a chorobu. On mu ma zavolat a povedat, ze si nezela aby chodili, ze mate svoj zivot a svoj volny cas.

autor
1. apr 2022

@mila23 áno, on je sprostý

autor
1. apr 2022

@kitycat ale muž chce mať kľud keď je chorý. Včera sme sa o tom bavili a tiež chce mať pokoj, lebo mu to ide na nervy. No len keď mu to povie tak sa bude hnevať celá família

letfenixa
1. apr 2022

@autorka no nech sa hnevajú, radšej oni ako vy

kitycat
1. apr 2022

A keby nemal koronu tak by im dovolil aby prisli aby "mal klud"?

Opakujem este raz..nevyhovarat sa na to, preco nemozu prist. ale oznamit, ze nemaju chodit ani teraz ani o tyzden iba ked vy pozvete.

katus226
2. apr 2022

Tak ako? Dufam ze uz nie su u vas nasackovani?

via88
2. apr 2022

Tak sak sa mohla opytat ale tiez nie? Tetaaa a nemozem skusit tie sminky? Ked su take dobre, ze v com su ine. Do cudzich sminiek len tak 15tka sak to je uz zena co ma mat rozum.