Sviatky a darčeky

6. feb 2023

Ahojte,

bola tu diskusia, ako manžel úmyselne zabúda na sviatky svojej " polovičky ".

V okolí som videla prípad, kde muž urobil presne to isté, dokonca mal z toho radosť, potom sa ešte aj odul a o týždeň keď niečo potreboval od priateľky tak jej doniesol dezert so slovami tu máš , to je na tie narodeniny.

Ako by ste reagovali? Ja by som to neprijala, toto je správanie úplného primitíva.

a_alexandra_a
6. feb 2023

Ja by som s ním nebola. Nejde mi o to, aby som dostala darček, ale týmto správaním dáva partnerke pocítiť, že si ju neváži. A naozaj nehovorím o tom, že potrebujem ktovieaké dary, ale aby sa úmyselne tváril, že zabudol a potom po mne hodil nejakú čokoládu... je to ako píšeš, primitívne.

hipuska
6. feb 2023

To nie je primitívne ale typické.chovanie manipulátora. Väčšina z nich nie je schopná prijať kritiku ani pochopiť, čo robia zle. Takže s takým človekom ťažko

autor
6. feb 2023

@hipuska presne tak a myslím, že časom sa to bude len stupňovať

lindous
6. feb 2023

Keby bol zvyšných 364 dní v roku skvelý a len na tie narodeniny by zabúdal, tak by mi to bolo totálne jedno.. Poznám jedného muža, ktorý vyrastal v rodine, kde sa vôbec neoslavovalo, nedávali si darčeky, ledva si zagratulovali, takže pre neho to napríklad vôbec nie je jasné a prirodzené riešiť 😅.. Ale teda nejak sa mi nezdá, že v prípade toho chlapa, ktorého si v príspevku opísala by bol inak skvelým partnerom...skrátka dôležité je pre mňa aký je celý rok, nie jeden deň

marca12
6. feb 2023

Ja by som takeho chlapa nechcela. Urcite je aj v inych veciach taky vychcany. Pozornost medzi partnermi musi byt.

kristinapetronela
6. feb 2023

Hnusne veľmi .fuj

vilma7
6. feb 2023

Ani môj chlap nemá hlavu na dátumy.
Darček si radšej kúpim sama, ako dostať nejakú blbosť...fakt nevie kupovať.
Ale tešiť sa z toho, že zabudol??? Tak to by si pekne vyžral!!!!

tykat
6. feb 2023

O tyzden by si ten dezert mohol strcit...lebo s mojou povahou...uz by ho nemal komu dat 😁