Svokra ma nepovažuje za súčasť rodiny

19. dec 2020

Mám priateľa viac ako 5 rokov. Pochádzame z jednej obce. Pol roka bývame spolu v prenajatom byte asi 150 km od rodičov. Už sme si s priateľom preskákali toho dosť. Hlavne od jeho rodičov. Či už to boli neustále telefonáty od jeho mamy vždy keď sme boli spolu. Alebo zákaz stretávania sa. Alebo citové vydieranie že pokiaľ sa odsťahujeme tak jeho mama skončí v hrobe. Bolo toho veľa ale asi rok dozadu sa to ako tak ukľudnilo. A teraz keď prídeme k rodičom na víkend tak sa to snažíme rozdeliť že sme jeden deň u mojich rodičov a jeden deň u jeho rodičov. Ale už som cítila z telefonátov že jej vadí že nie sme celý víkend u nich. teda som si to tak myslela. ale dopočula som sa že o mne rozpráva že prečo s ním musím byť aj cez víkend. že sme spolu celý týždeň a že ja si mám ísť k svojim rodičom a priateľ ku svojím a máme sa stretnúť až keď sa budeme vracať domov. že ona si ho tiež chce užiť. Myslím. že ma stále nepovažujú ako súčasť rodiny a že si jeho mama neuvedomuje že sme sa už osamostatnili. čo s tým mám robiť keď ona mi to do očí nepovie a môj priateľ nechce počuť žiadne zlé slová na svoju mamu.

pa3ciaj
21. dec 2020

My sme mali iný problém z oblasti vzťahov. Keď sme ešte neboli manželia, tak sme chodili aj takto oddelene a moji vtedy ešte budúci svokrovci vždy zdržovali doma polovičku, že načo pôjde po mňa tak skoro, že ešte aby ostal a podobné. Teraz sme svoji a oni sa vôbec nezmenili, takže sa treba zmieriť s tým, že ani po svadbe sa niektoré veci nepohnú 😂😂😂

katkami123
22. dec 2020

Len ťa chce poriadne poohovarat pred priateľom a keď tam si, tak sa to nedá 😀

katkami123
22. dec 2020

Inak trochu nechápem, ak to vyhovuje aj tebe aj tvojmu partnerovi, že to takto máte, prečo dvom dospelým ľuďom ide svokra diktovať ako majú tráviť svoj voľný čas 😂😀 no, dúfam, že ja taka na starobu nebudem.

sasa1310
22. dec 2020

ale však nie si súčasť rodiny. Si len priateľka.