Svokra ma neprijala do rodiny

valeriap
10. feb 2014

Dievčatá aký máte vzťah ??? Mňa vôbec do rodiny neprijala... 😖

lyzzy
10. feb 2014

v pohode...obcas sa pochytime ale potom sa predychame a zivot ide dalej.Ja mam skvelu svokru v tom, ze vie kedy ma odist 🙂

bambulinali
10. feb 2014

@valeriap akoze neprijala? Ja ako kedy Raz dobre Raz zle ale tak nikde nemas 100% vztahy 🙂

valeriap
autor
10. feb 2014

@bambulinali no proste tak že keď sa dozvedela že sme spolu ;) ja a teraz už manžel musel odísť kvôli mne Z domu lebo bol somnou ...Na svadbu neprisla nechcela ani o tom počuť... takto SOM RÓMKA... tak že sa jej to nepáčilo ... nikdy nič nepovedala a ani som nič neurobila ... Keď sme jej šli oznámiť že bude svadba surovo povedala že ona nepríde ja ju ešte nepoznám a že snou nemám rátať ...pfuuuu:/ nečakala som vzťah ako z rozprávky ...

mima4
10. feb 2014

@valeriap
to mi je luto, ale netrap sa, tvoja svokra asi patri do vacisny zadubeneho obyvatelstva SR, ktori su rasisti a v podstate chudaci... dolezite je, ze mas oporu v manzelovi.
Vaz si sama seba, svoju rodinku! 🙂

Ja mam so svokrou fajn vztah, lepsi ako na zaciatku, aj ked mame medzigeneracne problemy, ale teraz sa viac respektujeme 🙂

valeriap
autor
10. feb 2014

@mima4 🙂 ďakujem veľmi pekne 🙂 no vieš odkedy sme spolu manžel s celou rodinou ukončil všetky vzťahy ... A ja mám zas pocit že je to moja chyba a nechcem mať ten pocit .:( aj keď manželovi nechýbajú je spokojný aj bez nich len mi to ľúto že proste kvôli rase je toto všetko :/ nepatrím do skupiny ... ktorá narobí detičky a poberá penieze🙂 pracujem ako každý normalny človek 🙂 A o dieťa sa snažíme ale nedarí sa :/ ale jedno viem na isto svoje vnúča vidieť nebude...

simonka3
10. feb 2014

Ahoj ja som mala skvely,a po narodeni dcerky sa to zacalo medzi nami trochu menit,zacala sa mi do veci starat,do toho do coho ju nic nemali byt a odvtedy uz nas vztah neni taky dobry aky bol predtym,aspon z mojej strany

janinah
10. feb 2014

@valeriap netráp sa pre to,možno sa to zmení,ked príde vnúča..a keby aj nie,ty nežiješ zo svokrinej lásky...

mima4
10. feb 2014

@valeriap vies kolko je aj bielych, čo si narobia deti a čakajú s nastrčenou rukou? 😉 to absolutne neries.
Hodnota cloveka je v jeho vnutri, nie vo farbe pokozky, vlasov, prislusnosti k nejakemu etniku.

Nemozes zmenit ludi, donutit ich zamyslat sa nad ich uvaovanim, jedine co mozes zmenit, je tvoj postoj k nim 🙂
Neobvinuj sa!

valeriap
autor
10. feb 2014

@janinah bola schopná si vymyslieť že môj manžel ju bil:D dievčatá skoro ma o zem hodilo keď som to počula :D

valeriap
autor
10. feb 2014

@mima4 no ona mna hádže do jedného vreca proste si RÓMKA tam patríš 😠 achhh :( nechcem bit ta zlá lebo mám inú farbu :(

mima4
10. feb 2014

@valeriap
ale ty to nezmenis? slovaci si zvacsej casti zadubeni ludia, ktori nevystrcili svoje rite z rodnej dediny... a ziju a rozmyslaju ako ludia v zapadnych krajinach pred 50tymi rokmi... Este stale delia ludi podla farby pokozky...

Bud hrda na to ze si romka! urcite sa nemas za co hanbit... Nech sa hanbia ludia, ktori sudia a znevazuju druhych!

darzneba
10. feb 2014

@valeriap tak teraz uz ste rodina vy a vas manzel, ak ked do nej nechce patrit, je to jej problem... pozrite nato z tej lepsej stranky, moja ma dlho otravovala, kazdy den chodila a nedala mi nadychnut

valeriap
autor
10. feb 2014

@mima4 ja aj som 🙂 máš pravdu mam všetko 🙂 A Jedna svokra mi to nemôže pokaziť :D vieš čo tu V nemecku ani nevedia čo to je čo to znamená biely a čierny vôbec nechápu prečo na sk je to tak...

mima4
10. feb 2014

@valeriap
nemecko je mentalne niekde uplne inde...
Minule som sla metrom v Parizi, som sa dobre pozrela na osadenstvo okolo mna... moslimovia, cernosi, mulati, zid, bieli..a vies co... absolutne mi to nevadilo! 🙂

tie teorie "nadludi" su ubohe..pred Panom Bohom sme si vsetci rovni...a On nas vsetkych rovnako miluje! 🙂

valeriap
autor
10. feb 2014

@darzneba nepatrí a teraz už viem že ani nebude ... vies koľko som preplakala kvôli tomu veľmi veľa ...Stále som bola len Tá!!! Raz napísala manželovi že stráca diamanty kým on zbiera kamene:D :/ neviem ako to on robí ale má ju úplne ... bojím sa toho že teraz snou nemá Dobrý vzťah a keď sa jej niečo stane bude neskoro a zas padne všetko na mňa lebo snou nebol...zas budem cítiť vinu

valeriap
autor
10. feb 2014

@mima4 o to ide že je im to jedno kde a s kým žijú 🙂 aj všetko vidí 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulka24
10. feb 2014

@valeriap ja tu moju tiež nemusím.. môj partner má sestru v zahraničí a brata o 8 rokov mladšieho a všetci sa navzájom neznášame... milujem len jeho a jeho ocina mám celkom rada

valeriap
autor
10. feb 2014

@fidka79 tak vieš čo vôbec ich nechápem :/ tak to božie mlyny melu pomaly ale isto ....som rada že naši muži sú úplne iné niečo ... to aj môj ne vysvetľuje pekne povie a keď nestačí tak sa otoci ide ďalej ::D len ako vravíš je to jeho mama ... A aj na Vianoce som bola taká slušná keď že sú tie Vianoce tak jej napisem :/ no otvorila poštu a stým to skončilo ... rada si vymýšľa ....moji rodičia boli u nás na návšteve asi tyzden...ale ona o tom nevedela Prosím pekne ona napíše správu manželovi že hentej matka má napadla v obchode :D no mala smolu moja mama bola týždeň nemecku :D az potom sme zistili že si rada vipije😝

valeriap
autor
10. feb 2014

@adulka24
No jeho sestru by som tiež poslala niekde:D tiež má slečna silné reči ... ale nechám to tak 🙂 budem naďalej milá usmievavá 🙂 ona na to príde kto je na tom horšie :D A vieš čo hlavne že máme ich 🙂 ľúbia nás aj bez mamičky:D

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinna11
10. feb 2014

Bol super, ale spolocnou domacnostou sa zhorsoval, teraz byvame inde, aj ked ja mam svokru velmi dobru, no ma svoj svet a nie vsetko chape...

juliana77
11. feb 2014

@valeriap V niektorých štátoch narážka na rasizmus je trestná. Spomínla si Nemecko, áno v Nemecku sa tvoja farba stratí, a nik ťa nevie zaradiť, ale na Sk si zaradená hned. Tvoja svokra osobne proti tebe nemá nič, ona proste má svoj názor na romov. Možno bude tento môj príspevok zmazaný, ale po skúsenostiach čo máme s romami sa jej ani nečudujem. A ked mám byť úprimná, asi by som tiež dlho preglgala keby mi syn priniesol romku. Neber to osobne, ja ťa ako človeka nepoznám, keby si bola kamarátka možno si super baba, ale spojiť rodiny je niečo iné. Sory za úprimnosť. 😉

adulka24
11. feb 2014

@valeriap partner sa postavil na moju stranu tak to svokra cíti že ho straca 🙂 a lepšie sa na nich usmievať a myslieť si svoje an ja to tak robím 😀 😉

natuska87
11. feb 2014

@valeriap Vies, niektori ludia su "priblbli" a maju predsudky...rozhodne nie si jedina,ktoru svokra neprijala.Je vsak dobre, ze manzel je na Tvojej strane....nechaj veci plynut, mozno casom svokra pochopi...drzim Tvojej rodine palce

lili_mia
11. feb 2014

@valeriap Zbytočne míňaš energiu týmto smerom, jeho rodina nepochopí a nepochopí. Je pekné, že sa snažíš, aspoň si môžeš povedať, že si preto niečo urobila. Svokra a švagriná nech sa strčia do vreca a hodia ho do hlbokej studne. A priprav sa na to, že zrejme ani vaše deti neprijmú. Máš pozoruhodného muža, ktorý sa Ťa pre svokrou zastáva, to mnohé ženy nemajú.

senta_sofia
11. feb 2014

@valeriap moja ma prijala, kym sme nepovedali, ze sa budeme brat a stavat dom, potom sa otocila o 180°

adri33
11. feb 2014

Netrap sa tým, asi sa to nezmeni.. hlavne,ze sa s manzelom lubite.. ved koniec koncov si si nebrala za muza svokru ale jej syna.

betkabl
11. feb 2014

ja mam tu najuzasnejsiu svokru na svete 🙂 kedze sama uz mamu nemam je to moja druha mama, vychovala troch chlapov, tych najlepsich na svete a ona je mama skoro ako bola ta moja 🙂 rozumieme si a verim, ze pri pripravach na svadbu nas to este spoji viac 🙂 drzim palce, mozno sa to obrati 🙂

maznacik007
11. feb 2014

@valeriap hod to za hlavu je to jej hanba ..... mna moja svokra tiez neprijala ... snazila som sa par rokov .. dnes uz mame dlho preruseny kontakt ... to co robi vypoveda len a len o jej ubohosti ze sudi ludi podla farby ... zi si svoj zivot s manzelom ... a susted sa na svoju rodinku ... a ver ze svokra ked bude vidiet ze sa vam dari .. to ju bude najviac stvat ...

a nedufaj velmi ze dieta nieco zmeni na jej postoji ... vlastna skusenost...