Vekový rozdiel medzi partnermi

prdelinka12
30. jan 2013

Ahojte,aký je medzi vami vekový rozdiel ? medzi mnou a mojím drahým je 9 rokov,jemu sa to zdá veľa,mne ani nie..Tvrdí,že mu viac ľudí povedalo,že keď budeme starší,pocítime rozdiely....čo si o tom myslíte ?

nika1288
31. jan 2013

@prdelinka12 medzi mnou a manzelom je rozdiel 14 rokov a nadherne si rozumieme

bajboj
31. jan 2013

Poznam par s takymto vekovym rozdielom 9rokov,no oni to pocituju, ona je zivel, on gaucar,deti maju uz odrastene.Nemusi to byt problem kazdeho paru, no myslim si ze stacilo by trosku kompromisu.Moj muz je odo mna mladsi o 1,5.Drzim vam palceky🙂

vefi89
31. jan 2013

@prdelinka12 medzi nami je 13 rokov 😎 😎

barcelona94901
31. jan 2013

medzi nami 2 týždne 😀

didi44
31. jan 2013

@taleia ...nuž hold..niektoré ženy nestihnú dospieť ani v 50-tke....tak čo od nich môžeme očakávať v skoršom veku, že áno... 🙂

didi44
31. jan 2013

@bajboj ...pekné...a dúfam, že ti nebude hovoriť za pár rokov aj so synátorom mamička... 😖

cacika
31. jan 2013

@prdelinka12 medzi nami je tiez 9 rokov a nikomu to nevadi. okrem rodiny a blizkych priatelov ani nikto nevie ze som o tolko mladsia, vyzerame rovnocenne (teda asi mm vyzera mlado, lebo ja sa starsie vobec necitim 😀 😀 😀 )

lalilala
31. jan 2013

@prdelinka12 nedajú na iných medzi mnou manželom je 14 rokov proste to neriesime ;)

irriss
31. jan 2013

18 let rozdil... 😉
ve 20ti super..
ve 40ti uz je to horsi..
v 60ti...doufam, ze se nezabijem.. 😎

3kolka
31. jan 2013

medzi mojím mužom a mnou je rozdiel 9,5roka...ja som mala cca 21r ked sme sa dali dokopy...Nikto s tým nemal problém...ani my ani rodina

miselka007
31. jan 2013

Medzi mnou a mojim snubencom je 14rokov rozdiel a vobec to neriesime.Milujeme sa a je nam spolu krasne a dobre.Sme spolu uz 2roky a momentalne pracujeme na babatku 😉

medveckaeva
31. jan 2013

16 rokov. A ide o srdiecko. Ak sa niekedy budem mat o neho starať, tak prečo nie. On by to iste spravil pre mna. A pri jeho aktivnosti a zivotaplnosti sa asi aj bude on o mna 😀

rosannar
31. jan 2013

medzi nami je rozdiel 12 rokov..máme to v rodine 😀 , nikomu to nevadí a hlavne nikomu sa nezdá že taký roziel je medzi nami 😉

lulka12
31. jan 2013

Ja som už staršia korytnačka a medzi mnou a manželom je len 2 roky , ale myslím si ,že dnešný chalani dozrievajú pomalšie a chýba im možno aj vojenská zkl. služba.
Tam sa chalani osamostatnili a zmužneli.....🙂
Keďže mám doma 24, 18 synov vidím to. Fulll servis funguje.

Takže ak si našla chlapa súceho do života 9 rokov nie je žiadny problém. Aspon nebudeš musieť xx rokov čakať, kým sa z neho stane zodpovedná osobnosť .

nicolech
31. jan 2013

medzi nami je 10 ročný rozdiel , a to mám 21 a on 31, a plánujeme spolu rodinku a tak , nevydím v tom ziadny problém nikdy som to nejak neriešila medzi mojimi rodičmy je tiež 10ročný rozdiel a fungujú normalne :D
Hlavná vec je že sa máte radi , a funguje to medzi vami 🙂

tiumen
31. jan 2013

medzi mnou a adrahým je rozdiel 12 rokov a no problem 😀 ja mám momentálne 19 a drahý 31 a to už sme spolu 5 a pol roka 😉

momatko1994
31. jan 2013

medzi nami je 20, takze 9 to je nic 🙂 nula bodov 🙂 a je to super pohode si rozumieme

taleia
31. jan 2013

@prdelinka12
Ty problemy, co momentalne mame, nejsou zapricineny vekovym rozdilem (je tu hodne jinych holek, co maji take vice roku rozdil a jsou stastni), ale je to jedna z veci, ktera k tomu prispela. Vnimam to napriklad na tom, a to nejvice, ze on uz si odzil ruzne zkusenosti, situace, zatimco ja jeste ne a bohuzel mi to dava nekdy najevo. A to neni dobry, protoze pak se citis jako decko, a takovy pocit nepatri do partnerskeho vztahu.
Nebo on uz si vybudoval urcitou pozici, nasetril neco, koupil dum, mate spolu deti, to ano, ale ty jsi prisla uz k hotovemu a vlastne ti nic nepatri (nejsem zjistna, ale jde o podvedomy pocit, citis se jako prizivnik). Srovnavam to napriklad s parem, kdy jsou spolu stejne stari lide, kteri zacinaji od nuly, poridi si nejaky domecek, hypoteku spolu. Citi se vice spjati, soberovni, blizzsi.
Pak samozrejme i to, ze vetsina lidi ma za sebou uz i nejakou minulost, ex, deti atd.
A dalsi problem treba okruh pratel ci kamaradu, tam je to hodne videt. U nas je to zesileno tim, ze bydlim v zahranici a vlastne zatim se pohybuji jen mezi jeho znamymi atd, a ti jsou vsichni v jeho veku, takze ten odstup vnimam i tam.
Dodavam ale, ze jen o veku to neni, ze na prvnim miste je charakter cloveka, jeslti jste naladeni na stejnou vlnu atd, proto to vubec neodsuzuji, jen jsem si dovolila trochu rozepsat, v cem je problem kvuli vekovemu rozdilu u nas (samozrejme subjektivne videno).
A 9 let se, podle me, da, jak jsem pochopila, ze je to v tvem pripade. Znam jednu manzelskou dvojici s timto rozdilem, a vypadaji harmonicky.

barborkac
31. jan 2013

Ja by som skôr povedala, že by si sa mala opýtať generácií vyšších ako 40 rokov.. taký ľudia čo sú spolu rok, dva, tri.. jasná vec že sú šťastné prešťastné rodinky 🙂 problémy prídu až ooooveľa neskôr, myslím tým čo sa týkajú vekového rozdielu a podobne,,,

mima4
31. jan 2013

@prdelinka12
podla mna to je medzi vami OK 🙂 nie je to diametralny rozdiel. Dolezite je, ze si mate co povedat, ste si blizki, rozumiete si, lubite sa 🙂 a mate spolocne hodnoty

svetlusska
31. jan 2013

ahoj medzi mnou a mojim manzelom je rozdiel 7 rokov.je odo mna starsi

didi44
5. feb 2013

Stoletého starce se ptají:
"Dědo, jak je možné, že na vás stále letí mladá děvčata?"
Děda nic neodpoví, jen si lišácky olízne čelo.

katecameron
5. feb 2013

pre mna je vekovy rodzdiel 9rokov vela ale ked to vyhovuje vam obom tak nech no ja by som nebrala moj nazor

monikajaco
5. feb 2013

ja mam o 4 roky mladsieho ...snad ma nevymeni po par rokoch za mladu standu 😀 a problem v tom nevidim ..vek je len cislo ...

santamonica
7. feb 2013

moj je o 16 rokov starsi, zatial ma viac energie ako ja, rozumieme si, lubime sa, jediny problem bol v tom, ze on mal velkeho syna a dieta uz moc nechcel, tak prvych 5 rokov manzelstva akoze mame cas.....blabla a teraz som uz starsia a mam velky problem otehotniet, raz som potratila a obavam sa, ze ak sa to nepodari, budem ho z toho vinit ,kedze to tak oddaloval a mozno je neskoro uz 😒

victory1
27. feb 2013

@monikajaco Moj je mladsi o 5 rokov....na otazku, ci mu nevadi, ze som starsia odpovedal, ze nie, lebo na to nevyzeram...ale myslim, ze jeho matka a priatelia urcite do neho hucali, ze si nasiel starsiu zenu... /predtym mal luxusnu krasavicu o dva roky mladsiu, ktora sa s nim rozviedla/ Lenze, my sme sa najskor dali dohromady a snad po pol roku zistili, ze som starsia... 😀 ..no a cesty spat nebolo 😀

anjelik2509
27. feb 2013

môj manžel je odo mňa starší o 5,5 roka, čo tu čítam, tak asi malý rozdiel 🙂

monikajaco
27. feb 2013

@victory1 🙂 aj u nas je to tak ze by nam nikto nehadal ze ja som starsia a on mladsi .... my to mame v rodine ...moja segra ma o 7 rokov mladsieho manzela a tiez nevidiet 😉 haha a ze ste to zistili az po pol roku to sa asi len tak nestava 😉 parada ....

karinka2555
1. mar 2013

som o 17 rokov starsia od priatela on je slobodny ja uz davno stastne rozvedena
🙂

andy04
1. mar 2013

Tak moj ma o 14 rokov viac... sme spolu 14 rokov a pekne nam to klape sportuje takze sa drzi vo forme a ma kopec konickov co ja povazujem za velmi dolezite... a extra energiu mu dodal nas trojrocny syn 🙂
Mat mladsiu partnerku nuti chlapa starat sa o seba viac a ja to vidim na mojom ako mu ludía hadaju o 7-8 rokov menej pozor na gaucovy typ to by sa mohol ten vekovy rozdiel za par rokov citit a Dolezite.... vyriesit otazku deti hned zo zaciatku... keby nechcel radsej si to rozmysli pretoze ty urcite skor alebo neskor budes chciet