Vekový rozdiel medzi partnermi

prdelinka12
30. jan 2013

Ahojte,aký je medzi vami vekový rozdiel ? medzi mnou a mojím drahým je 9 rokov,jemu sa to zdá veľa,mne ani nie..Tvrdí,že mu viac ľudí povedalo,že keď budeme starší,pocítime rozdiely....čo si o tom myslíte ?

zemoko
28. apr 2014

@lady511 momentalne nie chcem si snou potykat pokecat trochu a potom by som ju chcel povzať na kavu niekdy nebude to príliš trufale ? 😕

mpg
28. apr 2014

@zemoko porozprávať s ňou sa môžeš, aspoň budeš vedieť či je voľná a či aj ona má záujem o takého mladého chlapca, lebo myslím si ak je trochu rozumná tak si nebude hľadať partnerov v tejto vekovej skupine.

zemoko
28. apr 2014

@mpg voľna je na 100% len jak ty hovoriš že ci ona chce. ☹

digysa
28. apr 2014

@andy04 Ten prispevok, co som ODCITOVALA mas na strane cislo 2 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Nostalgicky si si mala citat od prvej strany a nie od 5 tej dozadu 😝

"Tak moj ma o 14 rokov viac... sme spolu 14 rokov a pekne nam to klape sportuje takze sa drzi vo forme a ma kopec konickov co ja povazujem za velmi dolezite... a extra energiu mu dodal nas trojrocny syn emoticon
Mat mladsiu partnerku nuti chlapa starat sa o seba viac a ja to vidim na mojom ako mu ludía hadaju o 7-8 rokov menej pozor na gaucovy typ to by sa mohol ten vekovy rozdiel za par rokov citit a Dolezite.... vyriesit otazku deti hned zo zaciatku... keby nechcel radsej si to rozmysli pretoze ty urcite skor alebo neskor budes chciet
1. mar 2013 o 11:58 • "

tomas97
1. jún 2021

@lulka12 vyhovárať sa na vojenskú službu s tým, že zlyhala doma výchova je dosť čudné. 🙂

miris666
29. okt 2022

Podľa mňa veľmi záleží na povahe toho staršieho dieťaťa.ja mám 3 deti do 6 rokov...a musím povedať,že to druhé ,bolo oveľa ťažšie vychovať a to tretie.Vdaka tomu že moja najstaršia dcérka je strašne hyperaktívne...

bublanina8
24. feb 2023

@prdelinka12 samozrejme ze áno môj manžel bol o 10 rokov straší a ver ze v neskoršom veku ten rozdiel bol veľmi vidieť. Už mi zomrel ale áno je to vodno