Zlí chlapi

13. jún 2021

Priťahujú ma muži grazli, zlý chlapy :( uz som z toho nešťastná lebo mozem mat aj dobrých chlapov lenze takych vzdy zacnem brat len ako kamarátov a taha ma to k tým zlym uz si neviem pomoct

mamanadruhuu
13. jún 2021

Oj moja, tak si prídi pre toho môjho a uvidíš aký je život so zlým chlapom :(

tkmama
13. jún 2021

Pre začiatok: Zlí chlapi... (Nominatív plurálu)

heleninamama
13. jún 2021

Nájdi si učiteľa slovenčiny a popros ho, nech ťa sekiruje za každú chybu. A budeš šťastná, spokojná a ako bonus ešte aj múdra. 😂 😂 😂

trixi12
13. jún 2021

nemám problém, tak si ho vyrobím... tak si začni s takým grázlom a po pár rokoch keď ťa život dobre preplieska ti garantujem, že ťa už priťahovať nebudú

petamich
13. jún 2021

ja skutocne nechcem byt zla ale ako presne ti mozeme pomoct? ked ti napisem, tak tych zlych chlapov ignoruj, aby si o chvilu nezakladala temu - muz ma bije, nemam kam s detmi ist, pomoze to?

leskovael
13. jún 2021

@heleninamama 😁👌

jaskolka
13. jún 2021

@trixi12 presne to som chcela písať aj ja👍👍

annamarin
13. jún 2021

A aký máš vzťah so svojím otcom? Nie je aj on na teba taký zlý? Niekedy sa to potom odráža aj na tom, akých chlapov si vyberáš.

solange7
13. jún 2021

"zly chlapy" akože ťa priťahuje typ pouličného frajera/gangstra? 😀 Podľa gramatiky sa nečudujem.

kkovacovak
13. jún 2021

Môj dobrý chlap si inak naozaj celkom zakladá na gramatike a inteligencii a to nechcem nejako rýpať ale je to tak 😄 Taká žena by ho dosť odradila...

number19
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rebekamarcusko
13. jún 2021

@number19 aj ty mas chybu zli chlapi ..

number19
13. jún 2021

Ups mas pravdu...dik.🙂 Mazem.

lenkasarka
13. jún 2021

@rebekamarcusko 😅😅👌

number19
13. jún 2021

@lenkasarka Ja uz na SK nezijem cez 20 rokov, snazim si strazit gramatiku, ale niekedy to uz skratka nedavam...😂😂😂

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasarka
13. jún 2021

@number19 to je v pohode😉 Vždy ma však pobaví,keď niekto opravuje gramatiku inému a sám ju neovláda.

lesana25
13. jún 2021

@heleninamama obávam sa, že tam už vlak ušiel 😂😂😂

kitycat
13. jún 2021

Ale tento nadpis admini neopravia 🤣🤣🤣

Zakladatelke iba tolko, ze s touto edukaciou si najdes akurat zleho debila... Vela stastia

miadi
13. jún 2021

Ja mam taku fintu odkukanu z radošinskeho naivneho divadla “ Duri minca ake y? Neviem napiš groš.” Ked si nie som ista a nechce sa mi zistit ako sa to spravne pise hladam ine slovo . A inak ti neviem poradit musis proste chciet dobreho ale asi sa nepoucis kym poriadne nepadneš...

babulkomale
14. jan 2022

To su taki ti vulgarni, bezzubí, vecne opiti primitivi z roznych reality sou? Sebavedomia na rozdavanie, prazdne vrecka a smrdi korunou a pivom? Hlavne ze su ziarlivi na svoje podobne uzasne polovicky...
Tak asi si podobna, pretoze takito muzi nikdy nemaju vzdelanu, upravenu zenu na urovni. Aky isiel, taku nasiel.