Zlomyseľná svokra

alka234
6. sep 2021

Už naozaj neviem čo robiť , tak si idem po radu. Ide o svokru, ona je ku mne zlomyselna, pred partnerom sa robí , že má má rada, ale cítim, že to tak nie je... Normálne sa mi vysmieva do očí zosmiešňuje ma, zosmiešnovanie ľudí je vlastne skrytá agresivita... Nechápem aký má k tomu dôvod, lebo ja sa k nej správam úctivo. Rozmýšľala som , že keď ma ešte raz zosmiešni, tak jej poviem prečo to robí, ale nechcem sa hádať kvôli tomu s partnerom, už som mu o tom hovorila a on povedal, že to nie je pravda. Poraďte čo robiť. Ďakujem

ktochytavzite
7. sep 2021

a kolko ste spolu s manzelom?a

sidicek
8. sep 2021

Vzťah, kde ide partner proti tebe ruka v ruke s matkou nie je dobrý, treba zložiť ružové okuliare a začať riešiť, lebo to nedopadne dobre.

janikk54
8. sep 2021

@sidicek si tak nejak. Pokial s jej nevie zastat a len pritakava maminke, tak neviem, ci by som nieco ja take vedela tolerovat, no asi nie. Nevedie to nikam a problemy sa budu casom len prehlbovat

alka234
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alka234
autor
24. nov 2021

@alka234 ahojte baby, je tu pokračovanie...,ale také, že som to skoro nezvládla a odišla k mame.
No čo sa stalo je , že som vybuchla, dalo sa to predpokladať, keďže to trvá dlhšie a zasa urobila niečo a potom sa ešte robila, že ona nič a že to ja, nechápem prečo to robí? a partner mi len vykrikuje, že si domýšľam, že to nie je pravda. Inak na jednej strane sa mu nečudujem, lebo ona naozaj sa tvári že ma má rada, on si potom myslí, že jej krivdim..,ja som mu povedala ako to cítim, že cítim tú zlobu, zákernosť a faloš... Ona sa vraj zrútila, ale to, že som plakala ja, moja mama, moja sestra kvôli jej chovaniu si neuvedomuje... Ona urobí zlé a potom začne plakať, že to nie je pravda, že v živote sem nepríde a tak. Samozrejme partner miesto aby jej povedal normálne, že si nepraje také chovanie k svojej žene, nech sa tiež uvedomí, začne doma zvaľovať vinu na mňa.
Moja mama mi volala a povedala, nehádaj sa kvôli mne, ty už máš rodinu, muža a dieťa, staraj sa o to, starí už nech si žijú svoje a mladí svoje. A ona? Ide svojim správaním zasa (len ona), robiť zlé. Vždy začne plakať a robí zlobu. Ja už ozaj neviem čo.

whatever1
24. nov 2021

Ked sa toto utrasie, vytvor si velky odstup od nej, akoby bola cudzia-cize jednaj s nou slusne, formalne a s odstupom. Ziadne klabosenie, nezacinat konverzaciu, nerozvijat ju, odpovedat strucne, najlepsie jednoslovne. Nebrat ohlad na nu aby sa citila u vas dobre, ved ti jasne dava najavo, ze ta nema rada k tomu je zakerna a falosna. Tym ze si vybuchla si jej len nahrala do karat, teraz place a je za chudiatko a ty si ta zla. Presne toto chcela.

alka234
autor
12. máj 2022

@whatever1 toto som si nevšimla tento komentár, ale presne tak, to chcela...len si nepomôže, lebo som minuly rok zatrhla , že tráviť s nimi Vianoce. Tak už teraz sa akotak ovláda...ale aj tak cítiť že je falošná a neprajna žena a tak potom aj žije , ona si to ale vôbec neuvedomuje

miskamicha
16. mar 2023

@dema4016 obivujem ta. Ja by som to nedala. Moj muz uz je vopred informovany ze ak sa k nam alebo vedla nas nastahuju jeho rodicia tak ja sa odstahujem.