Ako ste sa zoznámili?

katachi
31. dec 2021

Ahojte, vopred upozornujem ze som muz. Ospravedlnujem sa ze pisem na forum pre mamicky ale zaujima ma nazor hlavne zadanych zien.
Ide o to ze som v najlepsich rokoch (31), sportujem, nepijem, nefajcim a snazim sa byt naozaj dobry clovek. Aj tak sa mi ale nedari najst si partnerku. Nechapte ma zle, nie som ziadny zufalec, dokazem v pohode zit aj sam. Zaujimalo by ma ako ste sa dali dokopy s vasimi partnermi? Oslovili vas? Vy ich? Ja sa totiz nikdy nevnucujem zenam, neflirtujem a tiez mam malo sebavedomia co sa tyka mojho vyzoru. Nemyslim ze som atraktivny. Na zoznamkach nie som a ani neplanujem ist, tie mi akurat zrazia sebavedomie este nizsie.
Vopred dakujem za reakcie.

ajko2011
2. jan 2022

My sme sa zoznámili cez pokec. 😂 V marci bude už 13 rokov, čo sme spolu. 🙂

michala11111
3. jan 2022

V prvom rade by som poradila zbaviť sa hanblivosti. Možno som stará škola no chlap má osloviť ženu 😉 nemáš čo stratiť Max. Povie nie....mňa oslovil manžel na diskotéke 🙂 ja som nikdy prvá neoslovila muža, takže nečakať a naber odvahu

iballgin
4. jan 2022

ahoj , bol to len Novoročný pokus ☺ale ďakujem za tip, nie som na žiadnej takejto sieti a na azete mam len schranku.. ale som rád za tvoju odpoveď, všetko naj v Novom roku.

qwer2019
4. jan 2022

@janetinka27 musím s tebou súhlasiť. Nie je to vždy len o vyzore, ale aj o jednaní a vyjadrovaní sa muža. A to som ešte mladé ,,šteňa "... podľa mňa nikto nemá právo súdiť. Pre niekoho môže byť človek najskaredším (teraz mam namysli konkrétne fyzickú stránku) a pre niekoho zase ten najkrajší. Uhol pohľadu. Tí čo súdia, budú súdený.

brembo
4. jan 2022

no čo sa pokecu teraz týka,tak to je tam na 80% odpad.