Darček na birmovku pre 16 ročnú slečnu

lenka754
29. nov 2015
Používateľ lenka754 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenka754.

Uvedmujem si, že aktuálnou témou týchto dní sú Vianoce. Rada by som vianočný nákup spojila aj s nakupom darceka na birmovku pre 16r rokovú slečnu nakolko v rozmedzi januar-februar cakame mimino a rada by som sa venovala drobcovi...Ani netuším v akom rozmedzí cenovom sa pohybovat aby to nebolo malo alebo prilis 🤐

jumama
29. nov 2015

Co takyto medailonik bozej Matky s dietatom? Pamatam si, ze moja kamoska dostala podobny k birmovke. Bolo to uz sice n rokov dozadu, ale mal pre nu vyznam a nosila ho na retiazke stale. (Napr. tu ho maju: http://goo.gl/0xNUFR ) Neviem, co davaju ludia v dnesnej dobe, ci modernejsie darceky?...

sissy27
29. nov 2015

@lenka754 najlepšie by bolo riadiť sa svojou peňaženkou, tá ti najlepšie povie, koľko je tak akurát 🙂
nie som veriaca, ale vždy som si myslela, že v prvom rade je darom sviatosť ako taká a nie sa ešte predbiehať, kto dá aký materiálny dar a hlavne teda ak to má byť nad pomery darcu... nejaká drobnosť, ktorá pripomenie tento deň, niečo v náboženskom duchu, pekne viazanú bibliu, prívesok - krížik trebárs aj s gravírovaním - to by mohlo byť ok, či nie?

lenka754
autor
29. nov 2015
Používateľ lenka754 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenka754.

@sissy27 nad tou pekne zviazanou bibliou premýšľam ale našla som ju v cene ako mikrofón ktorý by sa jej ku kapele hodil.som na vážkach 😒 díky

emily76
29. nov 2015

@lenka754 ja som dostala retiazku s krizikom 😉 a presne ako pise
@sissy27 , kolko si mozes dovolit investovat vies len ty, kupovat cosi velmi drahe len preto, ze ini take davaju ak na to nemam je hlupost. 16 rocna nie je uz taka mala, aby nevedela pochopit situaciu. Skuste sa spytat jej, alebo rodicov, co by ju potesilo a podla toho sa v ramci moznosti zariadite...okrem sperku ma napadli este hodinky napr.

sissy27
29. nov 2015

@lenka754 k birmovke je určite vhodnejší darček biblia ako mikrofón... môj názor je, že celé by to malo byť v duchu viery, nie o tom, že je to príležitosť dostať vytúžený darček... keď bude mať narodeniny, tak jej prispejte na mikrofón... alebo v 16 kľudne môže na brigádu a zarobiť si naň 🙂

evi_b
29. nov 2015
Používateľ evi_b je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evi_b.

myslím že ten mikrofon co by sa jej hodil by ju potesil a cenovy limit si zvolis aky chces a objednas v odpovedajucej cene aku si vyberies na kytarach som to videla tusim uz od 20 eur..

beata117
28. nov 2022

Kúp niečo drobnejšie zo zlata, nejakého anjelika do polivky a prípadne knihu žalmov v kníhkupectve s náboženskou literaturou. Mala by to byť len pripomienka tohto dňa...

beata117
28. nov 2022

Sorry, anjelika do poličky...