Volali ste na krst vášho dieťaťa aj kolegyne?

1. apr 2023

Baby volali ste na krst vasho dietatka aj kolegyne? Lebo napr kolegyna ked krstili vnuca nas pozvala na kolacik a stamprlik teda neviem ci ich mam tiez zavolat aby dosli na koniec aspon dakujem

marca12
1. apr 2023

A to uz by si naco robila? Nevolala by som kolegyne. Krstiny su pre mna rodinnou akciou

eeffka
1. apr 2023

Rodinna akcia,cize nie

januska12323
1. apr 2023

Krstiny sú rodinná udalosť nie celej firmy. Môžeš na ďalší deň doniesť zákusky.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominyca9
1. apr 2023

Určite nie. Volali sme len rodičov, starých rodičov, súrodencov. Strýkov/tety už nie, aj keď sa s nimi stretávame. Krst je pre nás záležitosť len pre blízku rodinu. Do práce sa vzali len nejaké zákusky (ak zostali).

hipuska
1. apr 2023

Všetko záleží od vzťahov na pracovisku. Predpokladám, že si už odial mimo, že nepracujes z domu. Ku mne veľmi chceli prísť pozrieť bábätko, takže ak sa k tebe tiež chystajú a ešte neboli, zavolaj ich. Pohostenie máš a nebuses musieť tomu už venovať čas doma

patka06
1. apr 2023

Nepozývala by som priamo na krst, ale potom na návštevu alebo zaniesla do práce malé pohostenie v pondelok.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
1. apr 2023

Stačí koláčik odniesť do práce.Ak máš nejaké veľmi blízke kolegyne.ze sa aj navštevujete.tak nech prídu po sestonedeli na kávu.inak to preháňať netreba.

autor
1. apr 2023

Dakujem baby , tak niesu az take blizke. Donesiem kolace aj flasku v pondelok a bude vybavene

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
muchotrafka298
1. apr 2023

Vobec ich nemusis volat, nemusis im to ani oznamovat, ak sama nechces. Tak isto nemusis do prace nic doniest, ako to citis.

mirkam3
1. apr 2023

Že vás kolegyňa volala - ale to ste asi neboli na tých samotných krstinách, či nebodaj áno? Lebo neviem si predstaviť, že ja krstím dieťa a moja mama alebo svokra si tam pozve kolegyne… 🙏