Poraďte darček pre priateľa k 32 narodeninám

dedenini
11. mar 2013

ahojte. Prosim o nejake napady. Vobec netusim co mam priatelovi k 32 narodeninam kupit. Vcera sme sa otom rozpravali ..som sa ho pytala co by chcel, ze ja vobec neviem. A jeho odpoved je ze staci mi torta. No torta by bola aj tak a ja by som sa citila hlupo keby mu nedam ziadny dar. Predsa ho lubim a zasluzi si nejaky pekny darcek. No vebec neviem. Jeho zalubou bol sach, ktory ma, retiazku ma, naramok nenosi, hodinky ma, oblecenie ma, pc ci telefon ma. Ja fakt neviem. Jemu nic nechyba ..teraz premyslam nad narodeninami a to si neviem predstavit co k vianociam. Viete mi niekto poradit co ste kupovali svojim chlapom? moze byt aj nepotrebne, zabavne , hocico vas napadne..Mne uz napady dosli..dakujem moc

mokecajka
11. mar 2013

neviem sice kolko chces do toho vrazit, ale su take adrenalinove darceky, ako tandemovy zoskok, alebo take nieco

huxy
11. mar 2013

ťažko radiť.ale čo má napr.rád,aké má záľuby?ja som napr.mužovi kúpila "prívlačovú tašku" keďže chodí na ryby.teraz bude mať narodky,a kúpila som mu botasky-on si o ne požiadal.inokedy hodinky /pre muža je to ako pre ženy napr.šperky,už som mu kúpila asi 4/,knihu /ak rád číta/, parfém, hrnček s fotkou našej dcérky, na tridsiatku som mu kúpila na auto úložný box.už ma viac nenapadá 🙂

vieruna
11. mar 2013

suhlasim s @mokecajka . pre mojho su tiez najlepsie zazitkove darceky. Co potrebuje ma, co chce si kupi sam, lebo my ostatni sa do toho aj tak nerozumieme 🙂

tea333
11. mar 2013

spolocny vylet/vikend?

miggi83
11. mar 2013

ako pisu baby vyssie, treba jeho zaluby preluskat, mm rad hra tenis, jeho idol je roger federer, tak nanarodky dostane siltovku z jeho kolkecie, na vianoce dostal parfem ferrari, jeho oblubeny monopost v pretekoch F1, ak by som mala viac financii, dostal by novu tenisovu raketu, oblecenie si kupuje sam lebo si to musi vyskusat, ak sa v niecom neciti dobre nenosi to a viem, ze su to vyhodene peniaze. Sestra napr. priatelovi kupila tandemovy zoskok lebo on je taky adrenalinovy typ. Robia lety balonom.

aero
11. mar 2013

kúp mu parfém , ktorý by ho vystihoval a k tomu večeru v príjemnom prostredí
a romantika jak s filmu 😉

hanulienka82
11. mar 2013

my si darujeme stále spoločné chvíle, vypadneme niekam na 1-4dni, naposledy som mu predplatila časopis alebo si darujte "pikantný" darček 😝

petrake
11. mar 2013

tiez si zvykneme kupit nejaky pobyt cez zlavomat alebo ine a to je darcek, ktory si uzijeme vsetci spolu avsak je to ine ako ked sme doma a len tak si vyjdema na prechadzku

yanni
11. mar 2013

Tak moj ma tiez vsetko. A ked pisem, ze vsetko, tak to myslim doslovne 😠 Ja som tiez pred Vianocami rozmyslala az sa mi z kecky parilo a nakoniec som mu predplatila casak, co si aj tak kupoval, tak nam to teraz chodi postou 😀 A vybavene.

andrejka1974
11. mar 2013

a co tak chutna vecera v restauracii, navsteva kina alebo divadla 🙂 🙂 🙂

m.i.r.i
11. mar 2013

chlapi nikdy nic nepotrebuju..jedine co ale kazdeho potesi je jasne🙂 Takze nejaku spolocnu veceru alebo wellness a ked sa mu potom budes doma oddane venovat tak ako to ma rad, urcite to bude hodnotit medzi kamosmi ako najlepsi darcek 😉 😉 😉

anjelicek26
11. mar 2013

U nas sa tiez pocita... zohnat opatrovatelku a krasny vecer vo dvojici... darceky si on kupi v podstate sam, co sa mu paci a nikdy si nic nezela, tazke to s nim...

stanislavao
11. mar 2013

v dnesnej dobe su velke moznosti. welnes pobyt, vikend niekde v prirode, prijemna vecera v oblubenej restauracii. my zmykneme ist do palacinkarne napr. darcek nemusi byt len hmotny. darujte "spomienky, zazitky". sauna, masaz, kozmetika, pedikura - alebo fitko.

barunka
11. mar 2013

no toto je aj u nás zaujímavé... môj má navyše narodeniny hneď po vianociach, takže musím vymýšľať darčeky dva.... neviem ako u vás, ale môj má rád autá a preto je pre neho super darček jazda na nejakom rýchlom aute, alebo na tých štvorkolkách... kúsok od nás je slovakia ring a aj oni mávajú rôzne ponuky na zľavách 🙂

cecil36
11. mar 2013

Ja uz som mm kukovala vselico od startovacich kablov do auta, cez gola sadu az po najnovsi darcek co dostal teraz- tablet. Uz som zvazovala, ze poslem muza ja do Osvietcimu (na vylet, ma rad historiu), ale nevyhovoval termin. Inak fakt zalezi ake ma zaujmy 😉 U nas napriklad nehrozi vikend vo dvojici, nemame kde dat varovat dieta, ale ak mate taku moznost, tak niekde vypadnut sami je fajn 😉

vinifred
11. mar 2013

..môj potrebuje stále niečo na bicykel,alebo ryby..takže on si urobí radosť sám..tiež nič nepotrebuje,adrenalínové športy nemá rád,hovadín máme plný byt,kino,alebo večeru si doprajeme keď máme chuť a keď má kto postrážiť deťúrence aj keď my sme najradšej s nimi spolu a všetci..ale aby predsa niečo bolo,raz som mu dala urobiť pivovú kyticu.. 😀..alebo som mu vybavila tetovanie..🙂

zuzicka322
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sssimi
16. máj 2013

Ja tiež posledné roky kupujem adrenalínové zážitky. Minulý rok si boli zajazdiť preteky s bratmi na takých starších rachotinách a strašne ich to bavilo. Štvorkolky super, tandem, požičanie porsche na víkend, zorbing, vodné lyže, škola šmyku, riadenie lietadla a pod. My si to nevieme vynachváliť. Alebo romanticky pobyt na víkend, wellnes.... Na zlavových stránkach nájdeš tiež kopec inšpirácií a za super ceny.

pragmaticka
16. máj 2013

nema rad napr. futbal ci hokej, zeby si mu kupila listok na nejaky zapas?? ja som toho mojho poslala na bayern münchen a bol nadseny...alebo napr. aj auta, ak ma rad, da sa napr. kupit zajazd na autosalno do pariza ci genevy (neviem kedy ma tvoj priatel narodky), alebo ako pisu baby hore, nejaky zoskok z padaka ci jazda na ferarri (to som dala mojmu drahemu minule a bol uuuuplne ale uuuuplne prestastny aj ked teda islo len o polhodinu jazdy).. 😉

tykat
16. máj 2013

Ja by som mu dala urobiť tortu v tvare šachovnice s figúrkami. A na nejakú romantiku môžete ísť spolu aj mimo narodenín. Ja to mám jednoduché, môj je blázon do golfu takže od oblečenia, cez loptičky plus kadejakú výbavu a vstupenky na trenažér v zime sa vybláznim.