Záhradné svadby v okolí Bratislavy

kikina84
28. mar 2015

Ahojte maminky,chcela by som nejaké Vaše osobné skúsenosti s takýmito svadbami,či už vaše,alebo kde ste sa len zúčastnili ako hostia.
Zaujíma ma kde by ste mi takú svadbu odporučili v okolí BA,ako ste to riešili v prípade zlého počasia,všetko ohľadne cateringu..či ste si ho riešili sami,alebo všetko riešil personál firmy kde sa slávnosť konala a skrátka všetko,čo sa týchto vecí týka a čo by som mala vedieť.. 🙂
Ďakujem veľmi pekne za rady a typy 😉

bbbarunka
29. mar 2015

@kikina84 ahoj. My sme mali svadbu vo velkej pake pred penzionom. Veceru mal na starosti penzion, bola vnutri. Tam by bol aj obrad v zlom pocasi, co nastastie nebolo;)

emma_932
29. mar 2015

@kikina84 v Tomášove v kaštieli alebo v Studenom. moji klienti tam mávajú firemné akcie a sú spokojní. a robia aj svadby

janedoe
29. mar 2015

@kikina84 my sme mali v Senci v Lobsteri
Nie je to sice zahradna svadba, ake bolo tam tazko romanticky 🙂 V zlom pocasi sme mali zajednany urad,ale nebolo treba. Boli tam super. Jediny problem bol s ozvucenim. Ale to bolo pred 3 rokmi a vtedy este svadby na lodi nerobili. Teraz robia, tak mozno to uz poriesili. V pripade mensieho poctu ludi by mozno mohol byt v pripade skaredeho pocasia obrad aj v podpalubi.

janedoe
29. mar 2015

@kikina84 este mozno kastiel v Mierove.

kikina84
autor
30. mar 2015

@bbbarunka dakujem baby 🙂

squishy
30. mar 2015

Chod na Facebook a vyhladaj si "svadba v stodole". Ak si na nieco taketo, bude to paradne 🙂

kikina84
autor
30. mar 2015

@squishy super dakujem,vyzera to dobre 🙂