Chcem sa rozviesť

barborinkamisko
30. jún 2022

Ahojte maminy mám prosbu alebo ak niekto podobne veci rieši alebo je tu skupina nato.
Chcem sa rozviesť. Mame ročného syna. Manžel ma dom aj byt. Ale nič sme počas manželstva spoločne nenabudli. Čiže všetko je jeho. Mam tu trvalý pobyt aj malý. Rodinu nemám. Preto ma zaujíma otázka ze kde by som ja s malým synom našim išla keby sa dam rozviesť. Ďakujem vám vopred 😒

e1i
30. jún 2022

@barborinkamisko podnajom alebo krizove centrum.

luccija
30. jún 2022

@barborinkamisko je to nezvratne rozviest sa?nemate len nejaku krizu?

veselo_neveselo
30. jún 2022

No, to tazko radit. Najlepsie je chvilu pockat (ak sa ti da), ist do prace, nasetrit si trochu, aby si mala na vlastny najom a potom odist.
Ked je doma velmi zle, v podmienkach ktore su nebezpecne, by mohli pomoct azylove domy pre matky s detmi.
Najjednoduchsie je popytat sa rodiny, kamaratok, ci ta niekto docasne neprichyli - ale na to je treba, aby si mala pripravenu strategiu, co dalej.
Praca, uspory, jasle/skolka. Lebo aj u kamosky nemozes byt vecne, a zadarmo dobre mesiac, dva. Ale potom je fajn vediet, ako dalej.
Ako si zila predtym, nez si byvala s manzelom? Tak to bude tak nejak podobne, ibaze s malym dietatom.

barborinkamisko
autor
30. jún 2022

@luccija za 2 roky proste mu asi 5 krát preplo a ma zbil tento krát uz aj na malého siahol to ma len rok aj policia bola všetko ale márne. Hnusí sa mi byt s nim uz fakt lenže nemam inu šancu fakt peniažky jasne žiadne keďže každý mesiac som mu na posledný cent davala materskú inak povedal sa mam zbaliť a ist

struhanka
30. jún 2022

@barborinkamisko https://www.brezno.sk/zariadenie-nudzoveho-byva...
Skúste pohľadať v okolí azylový dom/krízové bývanie pre matky s deťmi.

barborinkamisko
autor
30. jún 2022

@struhanka ďakujem pekne

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danusa63
30. jún 2022

@barborinkamisko on ťa zbil ešte skôr ako si otehotnela a ty si s ním ostala?

ildiko36
30. jún 2022

@barborinkamisko zavolaj do centra pravnej pomoci
0650105100, kym si na materskej mas to zadarmo, a uz ziadnu matersku mu nedavaj

sense
30. jún 2022

On ta bil este ako bezdetnu a napriek tomu si s nim spavala a splodili ste dieta? A ty mu davas este aj matersku... nemam sliv. Takze v prvom rade nechat si posielat matersku tebe na ucet. A ak mozes odist k rodine tak k nim, inak skus obvolat krizove centra. Podat ziadost o rozvod a nechat urcit vyzivne

barborinkamisko
autor
30. jún 2022

@cocolino234 toto ma nenapadlo ze mam nájsť žienku v podobnej situácii lenže kde mam niečo také hľadať prosím ta na inzerát dat alebo je tu niekde možno na koníku niečo také??

barborinkamisko
autor
30. jún 2022

@sense mne zomrela dcéra on ma vtedy psychicky podporil ja som bola v zlom psychickom rozložení preto som ano s nim otehotnela malého neľutujem len to že ho mam s nim. Je to na dlho ale proste som sa pevne rozhodla už ze nechcem s nim žiť ale neviem ako ďalej ešte nemam vôbec nic premyslené

bluka2
30. jún 2022

Chran si syna pred agresívnym otcom a vybav urýchlene nejaké krízové centrum, čo najďalej od neho

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamatopo
1. júl 2022

@barborinkamisko a on nechá vlastného syna bez strechy nad hlavou??? Tak ma dom ,byť a syn bude niekde v centre? To je taký charakter?