Kopanie v 20tt

kakali10
20. dec 2018

Caute , nemam na vas vobec ziadnu otazku, len by som rada podebatovala o prvych kopancoch a o tom ako ste to citili vy. Dva dni dozadu som vecer citila take ako bublinky v bruchu, tazko sa to identifikuje ked to nepoznam 🙂 ale myslim ze to bol krpec .. vcera to iste , citila som to pod pupkom tak som si polozila dlan na brucho a citila som take akoby slabulinke kopanceky , som rychlo volala priatela nech tam polozi ruku a citil aj on ako sa to vydulo.. bolo to viac krat za sebou aj 10 x asi , potom zase klud 🙂 dufam ze sa nemylim a nejsu to creva 😂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simcika
20. dec 2018

@kakali10 no podľa všetkého to môžu byť kopanceky, si v 20 TT takže to aj sedí 🙂 užívaj si to🙂

asia83
20. dec 2018

@kakali10 Ja som tiež zo začiatku iba také vlnenie cítila. Mám vzadu maternicu, čiže nikdy som také poriadne kopance vpredu nevidela a necítila, skôr na bokoch som cítila, že ma malá zvykla kopnúť. Vpredu len to jemné vlnenie.

kakali10
autor
20. dec 2018

@asia83 Mat maternicu vzadu je mozno aj plusom, kamaratka v tehotenstve velmi nadavala ked ju poriadne kopla ze to boli 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre