Som zlá mama, keď chcem chlapca a nie dievča?

bibiankab
20. júl 2015

Ahojte mám pocit že mi už preskakuje. Čakáme druhé dievčatko ale chcela by som chlapca. Všetci mi hovoria že som hlúpa že hlavné je že sme zdravé. Dokonca aj môj manžel mi hovorí že asi nie som normálna. Nikto ma nechce vypočuť a tak mám naozaj pocit že som hlúpa a nevďačná.

vavrenka
4. júl 2016

@charlie1980 omyl, nechcela som ta oznacit

cervenaruza123
15. júl 2016

@bibiankab Znami tiez chceli chlapca, deviate dieta uz konecne chlapec bol 😀

sadkoni
15. júl 2016

@cervenaruza123 ja mám kamošku v Čechách. Chceli dievčatko. Prvý chlapec. Tak skúsia druhé a dvojičky tak sa tešili. A zrazu, že chlapci. A jej manžel povedal, že budú skúšať až kým nebude dievčatko. No tak som zvedavá. Ale našťastie to nie je tak, že nemáme dievča ale chlapca tak ho odvrhneme 🙂

mijo53
15. júl 2016

@sadkoni mala som kolegyňu, ktorá mala sedem bratov a ona bola ôsma

ziwka
15. júl 2016

ja som tiež veľmi chcela dievčatko a keď som zistila, že budem mať chlapca aj som prerevala nejeden večer.... potom som sa s tým ako tak zmierila a teraz by som ho nedala za nič na svete lebo on je môj celý svet 🙂

tobnuf
16. júl 2016

Nebola nahodou tato diskusia uzamknuta??

charlie1980
16. júl 2016

@tobnuf Bola😄 Asi nechali vychladnut emocie 😄

gitane
16. júl 2016

Ja som chcela strašne dievča. Bola som na to nastavená celým bytím. Na 3D nám povedali hneď z fleku že chlapec a ja som sa v tom momente rozplakala. Bola som strasne sklamaná, ale asi len 10 sekund. Potom nám dr. ukázal tváričku a ja som hneď vedela aj meno. V tom istom momente som ho milovala.
@mijo53 práve si mnohým dodala nádej 😂

danjelca
16. júl 2016

baby a preco ste vlasten tak velmi chceli dievcatka?

charlie1980
16. júl 2016

Moja predstava bola vzdy taka, ze dievcatka su akesi rozumnejsie, samotny vyvoj je iny ako u chlapcov, ze dievcata sa dokazu zmysluplnejsie hrat tym, ze su oproti chlapcom vyspelejsie vo vyvoji. Moja predstava bola taka, ze chlapci su neposlusnejsi a dievcatka rozumne. A v konecnom dosledku, ze dievcata viac v dospelosti dbaju na rodicov, resp.ich socialne citenie a trpezlivost su vacsie ako u muzov, synov. No a k tomu citam Same zle veci na svokry na MK, tak si myslim, ze so zatmi je to jednoduchsie 😄 Toto boli moje dovody, Preco som chcela dievca. Budem mat dvoch chlapcov, Ale ja som nemala specialne zelanie, len aby boli zdrave deti. Mozno mamicky, ktore maju parik, by ma totalne vyviedli z omylu, ze to tak vobec nie je😄 Ja som spokojna s chlapcami, citim sa ako kralovna doma, Sami chlopi okolo mna 😄

tobnuf
16. júl 2016

@charlie1980 .. myslim ze je to o povahe a nie o pohlavi.. ja som nikdy nebola zatazena na pohlavie.. bola som naklonena ze chcem chlapceka (aj mame) ale keby to bolo dievcatko lubila by som ho rovnako a myslim si ze je chore stoj co stoj trvat na nejakom pohlavi.. ved je to dieta pre Boha .. nechapem zeny co sa rozrevu ked to nie je to co oni chceli.. ved dieta je dar.. maly cloviecik.. prvorade je zdravie! To je uuuuuuuplne najdolezitejsie

tobnuf
16. júl 2016

@cervenaruza123 😂😂😂

charlie1980
16. júl 2016

@tobnuf Tak to bez debaty...akurat vcera sme s malym presli okolo vozickara, mentalne postihnuteho, jeho mama bola asi vnutri, kde sa nevedela dostat vozikom kvoli schodom. Spal vo voziku😔 A tak mi preblesklo hlavou, ze som Bohu vdacna za to, ze syn je zdravy, aj ked je zbojnik, pobehaj, zivy a neunavny, tvrdohlavy a neposedny...dnes je uz aj zdrave dieta pomaly vymozenost, bohuzial. Nie kazdemu je dopriate.

sadkoni
20. júl 2016

@mijo53 ono stačí skúšať, počkať a vysnívané pohlavie príde 🙂

lucinka511
25. júl 2016

@bibiankab jemine .ja by som chcela len same dievcata☺ dievky sa aj potom viacej postaraju o rodicov

anjika42
25. júl 2016

Neviem, kto prišiel na takú blbosť, že dievčatá sú lepšie ako chlapci - ja som poznala troch súrodencov - chlapec tichý, bojazlivý, dievčatá ako tornádo...

lucinka511
25. júl 2016

@liuliu ale prosim ta rakovina krcka maternice.???tak ak by si ju uz mala zoberu ti celu maternicu a nikdy neotehotnies....takze asi to este rakovina nebola a ak je to len prekanzeroza tak sa to konizuje a stym sa da normalne vynosit ale ty si radsej sla na potrat ak neklames.a netrpe somariny .

lucinka511
25. júl 2016

@anjika42 moja seatra ma tri dievcata asu hrozne bitkarky.☺a druha ma jedno a ta je zasa uplne ina.to je aj od vychovy a povahy hlavne..

michala11111
25. júl 2016

Tak ja ta uplne chapem, doma mam dievcatko ktore som velmi chcela a druhe az niekedy bude tak chcem urcite chlapca, mozno to vyznie blbo no fakt si neviem predstavit ze by som mala aj druhe dievca. No zas jasne ze najdolezitejsie je zdravie...

eny79
30. júl 2016

My máme 4 dievčatá a piateho syna.
Je dobré vyjadriť, čo prežívaš. Najlepšie je to povedať Bohu a poprosiť , aby urovnal moje myšlienky a pocity. Len On nás vie zmeniť na takých, aký by sme mali byť.A On nám nič nevyčíta. Miluje aj teba.Aj to bábo je v Jeho pláne, také aké je.

luci5
30. júl 2016

Ja mám doma dve baby.. a kebyže si mám vybrat dalšie tiež by som si vybrala dievča 🙂 Mala som troch súrodencov bratov... tak si stále hovorím že to mám náhradu miesto sestry... Jasné že je jedno aké pohlavie, no radšej inklinujem k tým dievčatám 🙂

zankapetro
30. júl 2016

Nie si urcite zla mama, ale mala by si to odovzdat tam tomu hore. To co potrebujes tak to ti on zosle. Mozno mas mat dievcatko, mozno chlapca. Ty to neovplyvnis

vladkapri
30. júl 2016

Ja mám tri detičky 2 dievčatá 1chlapcek ked som zistila pri druhom že to bude dievčatko bola som sklamaná chcela som predsa párik 🙂
Nevyšlo ale nakoniec som bola rada za to aj hlavne že bola zdravá a aj je
No a tretie vždy som chcela chlapčeka a vyšlo to 🙂

celasapremenim
3. sep 2016

@bibiankab ano, si hlupa, mozes byt rada, ze budes mat krasne zdrave dieta
to mudremu cloveku staci ku stastiu
s tym, aka si matka tvoja hlupost nesuvisi

alchemilkazltozelena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alchemilkazltozelena
4. júl 2018

Neviete niekto ako dopadla tato "kauza"? Myslim @liuliu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre