Ako si nájsť nového partnera po rozvode?

neznama2019
10. jan 2012

Ahojte,
neviem, či tu podobná aktívna téma je, tak zakladám novú diskusiu. Budem rada, keď sa ozvú rozvedené, druhýkrát vydaté no aj ostatné maminy. Som rozvedená už nejaký ten rok, a rozmýšľam nad tým, či mám vôbec šancu nájsť si ešte partnera po nevydarenom manželstve. Mám malé dieťa, ktoré chodí do škôlky a ja chodím do práce, kde je čisto ženský kolektív. Kedže som na dieťa sama a rodinu v mieste bydliska nemám, nemám možnosť dieťa "odložiť" a ísť napr. do fitnesscentra alebo niekde medzi ľudí. Pravdupovediac, ani nemám kamošku, ktorá by so mnou išla a ja ani nemám potrebu niekde chodiť. Jedinú možnosť zoznámenia vidím na internete. Lenže... za ten čas, čo som sama, som si už písala s "pár" mužmi. S niektorými kratšie, s niektorými dlhšie. Lenže nikam to nevedie. Mám sa zmieriť s tým, že zostanem sama alebo mám veriť na osud, náhodu? Ako ste sa dali dokopy Vy? Hľadali ste partnera po rozvode? Alebo si Vás našiel sám? Ďakujem za odpovede a povzbudzujúce slová 🙂

atinag
21. feb 2013

@sue tvoj prispevok sa mi strasne paci..to:ked babe srsia iskricky v ociach,ked sa letmo usmejes.....to je presne ono,vystihla si to uplne presne... 😎 ..takze zienky,brat si priklad z tohto prispevku.. 😉

didi44
21. feb 2013

@neznama2019 ... 😀 ..nuz chybou je, ze si stale zostala len v medziach pisania....no a okrem toho nemala by si tych chlapov s ktorymi sa budes stretavat..pocitat..a ziadnemu dalsiemu nehovor, ze je dalsi v poradi... 😀 ...takto zostanes v ociach pripadnych zaujemcov o .... 😝 ...jazykove okienko stale cista ako lalia..a stale mas sancu...chytit...sialenca, ktory veri na lasku so stastne rozvedenou...

martinka254
22. feb 2013

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujem, že Vás otravujem, ale mám na Vás obrovskú prosbu s takým malým srdiečkom, že mi pomôžete. Som študentkou na vysokej škole Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v odbore sociálna práca. Som v poslednom ročníku, takže pracujem na svojej diplomovej práci (dotaznik je určený pre rozvedených). Viem, že Vás s tým pravdepodobne obťažujem, no ak by ste boli ochotní mi vyplniť dotazník veľmi by ste mi tým pomohli. Dotazník je anonymný. https://docs.google.com/forms/d/1zBtxoq4BzrrnOu...

natsa
11. apr 2013

laska pride ked to najmenej čakáš,poznám to podla seba,niekedy som doslova striehla a rozmýšlala kto by o niečo stál,bezuspešne,vedšinou zadaný alebo sa mi behom jednoho dna sprotivil.Tak som sa na to vykašlala prestala som o chlapoch rozmýšlať.Segra my vytiahla na zábavu,išla som tam z odporom ved čo tam pojdem tam su sami sušni,a našla som si tam manžela a sestra sa dala do kopy z jeho bratom,teraz sa voláme zo sestrou rovnako a a obe sme ostali na rovnako tehotné,nebolo to planovane netušili sme že sa nám niečo take stane.tak hlavu hore,ved nevieš kde láska na teba čaká

juraj6668
5. nov 2013

ja mislim ze zostanem sam as do smrti

1144556677
7. feb 2014

myslím, že to nechaj na náhodu, osud. DO ničoho sa nesíl. To nemá cenu. Ak to má príst tak to príde, ale pozor maj oči aj tak na stopkách🙂)spomínaš že si rozvedená, touto cestou by som ta chcela poprosit o vyplnenie dotazníka, ktorý potrebujem k diplomovke.dakujem moc by si mi pomohla. http://www.survio.com/survey/d/U6C4A9C1I2I3O8X6D dakujem

dana341
15. feb 2014

Ahojte, volám sa Dana a chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o vyplnenie môjho dotazníka - je anonymný. Potrebujem to na diplomovú prácu. Je určený pre slobodné mamičky a pre rozvedené mamičky. Nájdete ho na tomto linku https://docs.google.com/forms/d/1f8AvENhPQ5UEbF... na konci stačí kliknúť na odoslať ...veľmi pekne Ďakujem

maria1989
15. feb 2014

@dana341 čo to? si mala na začiatok dotazníka dať, že je pre slobodné a rozvedené matky,,, či ti je jedno, že ti tam odpíše vydatá? tvoj školiteľ ten dotazník videl? 😉

dana341
15. feb 2014

@maria1989 napísala som to do tohto príspevku 🙂

maria1989
15. feb 2014

@dana341 no, ja len či to školiteľ videl.. veď ty vieš, tvoja kapusta 😀

dana341
15. feb 2014

@maria1989 môj školiteľ ho samozrejme videl a predpokladám že ked som to dala na forum s témou Ako si nájsť nového partnera po rozvode? tak tu budú prevažne rozvedené matky....no neva kašli na to

katinka71
15. feb 2014

@neznama2019 ahoj ja som sa rozviedla po 12 rokoch manzelstva.Pisal sa rok 2005 vtedy som si povedala ze nechcem ziadneho muza a nieto sa vydat este niekedy,aby som uzivila seba a syna v tom case bol gymnazista ,ktory chcel ist studovat na vysoku skolu.
Po niekolkomesacnej uvahe som sa rozhodla ze skusim si najst pracu v zahranici.Polroka som fungovala ze 2 tyzdne som pracovala na sk a 2 tyzdne vonku,jasne ze som nemala ani kedy ist niekde do spolocnosti,nakoniec som dala na slovensku vypoved.Aj v zahranici som zmenila pracu na stalu cize som nemohla chodit domov kazde 2 tyzdne domov az som sa dostala raz za 3 mesiace domov tak bolo fajn,nebolo to lahke musela som sa prisposobit novym podmienkam,kolektivu,byvaniu na lazoch este stale som nebola nikde v spolocnosti od rozvodu,Jeden moj kolega z roboty mi navrhol ze ma odvezie domov a ja ze mne ide autobus takze nadvazanie nepotrebujem asi po 1,5 roku navrhli kolegyne z roboty ze pojdeme na turu na kopec nad mesto,stretli sme sa asi 10 ludi,a vtedy mi kolega povedal ze taku protivu ako som ja este nevidel ze ho takto odbit ked on ma naozaj chcel odviest domov,ale kedze pracujeme v jednom dome tak vie ze v skutocnosti som nie taka,vtedy sme sa dali do reci a odvtedy sme sa nerozlucili uz 3 roky sme manzelia a mame maleho syna.Vidite vsetko pride samo aj bez hladania

dana341
15. feb 2014

Ďakujem všetkým rozvedeným a slobodným mamičkám za vyplnenie dotazníka. Dotazník je ešte stále aktuálny tak môžete vypĺňať aj ostatné slobodné a rozvedené mamičky 🙂 Ďakujeeeeem https://docs.google.com/forms/d/1f8AvENhPQ5UEbF... je anonymnýýýý 🙂

janka2921
27. mar 2014

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka, je anonymný a týka sa rozvedených partnerov. Veľmi by ste mi tým pomohli, ďakujem!

https://docs.google.com/forms/d/1-yioDyfKbLLIT2...

janka2921
29. mar 2014

Ahojte, poprosím Vás o vyplnenie môjho dotazníka, ktorý je veľmi stručný. Je určený pre rozvedených ľudí. Ďakujem za každého respondenta 😉
https://docs.google.com/forms/d/1-yioDyfKbLLIT2...

monika1507
7. jún 2014

prepačťe ale m,usim toto iste som si ajja po rozvode povedala som rozvedena .. mamička s 9mesačnym dieťaťom ..... a bohvie či si najdem po rozovode noveho partnera ...

bambini7
17. sep 2014

zdravím vo spolok 🙂 som 3 roky rozvedená mám 45 rokov a musím povedať že nikdy by som neverila aké je ťažké nájsť si nového partnera. V našom veku už e tých možností je málo na zoznámenie. Skúšam aj na rôznych sociálnych sieťach ale zatiaľ je to len o tom že staršie žienky chcú mladší na sex asi majú pocit že ženy v mojom veku už nemajú nárok na nič iné. Zatiaľ moje hľadanie je o sklamaní ale verím že mi príde do cesty správny muž 🙂 určite nechcem zostať sama lebo samota je zlá :( .

kubik75
18. okt 2014

Ahojte, ja som sa rozišla s bývalým po 12 rokoch, keď mal náš syn len 5 mesiacov. Bol to pre mňa šok, roky sme sa snažili o dieťa a keď sa konečne zadarilo, namiesto svadby bol rozchod. Ex od nás odišiel ku kolegyni. A ja som po rozchode riešila úplne iné problémy, ako skúšať si nájsť nového partnera. Dávala som sa postupne dokopy, presťahovala sa, po 2 rokoch materskej som sa vrátila do práce. Keď mal syn 2 a pol roka, cítila som, že už som opäť pripravená na nový vzťah a odhodlala som sa na zoznamku. Áno, boli tam rôzni muži, ale selektovala som, selektovala a nakoniec si vybrala - a on mňa. Verila som, že tam budú určite aj "normálni" chlapi, ktorí len, podobne ako ja, nemajú inú príležitosť na zoznámenie sa. Po dvoj mesačnom písaní sme sa stretli a hneď preskočila iskra. Bola som šťastná a plná optimizmu, že mi to po druhýkrát vyjde. Tvorili sme pár tri roky, malý si na neho postupne zvykol, bral nás ako svojich rodičov...., Bohužiaľ, opäť to nevyšlo a sme čerstvo rozídení. Teraz mám 40 na krku, a po takýchto dvoch skúsenostiach si už absolutne neverím, žeby mi mohol do tretice výjsť ďalší vzťah. Zároveň viem, že na tretieho muža by si môj syn už len veľmi ťažko zvykal, bál by sa citovo naviazať, aby mu nebolo opäť ublížené. Áno, samota je zlá, žene chýba opora, objatie, istota, ale keď je v tom aj sklamané dieťa, asi nemá zmysel sa silou mocou snažiť o nový vzťah.

lupuckapa
31. okt 2014

ano ja som prave cerstvo rozvedena, a hladam si niekoho, ale uz mam nejake priority a hodnoty, cize to bude tazke, a tiez neviem kde hladat, alebo skor nechcem hladat ja ako ked by ma mal najst on. prosto nejako to musi prist, aspon dufam, nechcem ostat sama.ale niekedy mam pocit, ze ti normylny a zodpovedni, uz neexistuju.

maylu
16. nov 2014

Ako vidim zeny maju rovnaky problem najst si poriadneho partnera ako muzi. Ja by som po dvoch vstahoch do ktorych som vlozil veskeru svoju energiu a obetavost co mi nevyslo tiez rad nasiel partnerku co by nebola zatazena na solventnost ale na lasku ,pomoc, pochopenie partnerom a pritulenie.Lebo ked milujem je to celim srdieckom. Mam 3 deti v opatere po rozvode vie niekto poradit bol by som vdacny.

charllotte
16. nov 2014

ja som zostala sama s 2 detmi a som sama uz 4 roky 😕 a to mam 29 r 😒 aj ja by som chcela partnera, ale velmi tazko sa hlada normalny rodinne zalozeny chlap, ktoremu nevadia 2 cudzie deti.....

maylu
16. nov 2014

@lupuckapa ekzistuju este aj normalny muzi co si zakladaju na rodinnom zivote len ich je tazke najst presne tak ako ked muzi hladaju take iste priority u zien.

mvp
5. dec 2014

@kubik75 držím palce a verím, že raz budeš mať oporu v partnerovi, keď píšeš, že osamelej žene chýba aj objatie viem o čom píšeš, mne manžel zomrel v marci a asi mi najviac zo všetkého chýba to objatie a pocit bezpečia v jeho ramenách keď ma objal.

maylu
7. dec 2014

Ak sa clovek v zivoteniekolko krat spali je taksie si najst nového partnera ktory je tolerantny a nema problem milovat aj deti ktore miesu jeho . Treba ist na to opatrne ale da sa to ja som tomu tiez neveril do urcitej doby.Bol som skepticky kedze mam v opatere try deti. Spoznal som zenu ktora ma sama dve deticky no idem na to pomaly a opatrne . Mne pocet deti nevadi hlavne je aby boli vsetky spokojne a my tiez. Milovat niekoho je krasne a zaceluje to dieru v srdci. Dal som si do mobilo Badoo zoznamku a podarilo sa mi najst zenu z rovnakymi prioritamy ako mam ja neviem mozno to bola nahoda a mozno osud casom sa uvydi ako to dopadne no mozem skonstataovat ze teraz som spokojny.Je rozumna a nema problem milovat aj moje deti ako tie svoje takze je to obojstranne.

sasha871
11. dec 2014

@zuzkag2 och ,kde na nete si nasla normalneho..lebo zoznamky su plne fakt samych chujov alebo jednorazoviek.. 🙄

lubimesastale100
11. dec 2014

ja mam tiez muza z netu 🙂 najlepsi chlap pod slnkom , sme spolu dva roky a mame dvojmesacneho synceka...🙂 neni pravda ze len chuji🙂) to som si kedysi myslela aj ja

katrin21
11. dec 2014

@sasha871 treba si ich otuknut a normalne na nete najdes aj normalnych chlapov, tak ako su tam aj normalne zeny, ale aj totalne chudery....
My sme s partnerom tiez laska na inzerat dokonca a predtym som mala vztah , kde som partnera tiez spoznala na nete a bol to normalny slusny chalan....
ANo , je tam aj kopec magorov, co hladaju len nejake povyrazenie a tak..ale to sa da velmi velmi lahko odhalit a zalezi aj od samotnej zeny, ci da takym muzom sancu. ja som na takych ani nereagovala...
A kto je normalny, s tym sa da aj bavit normalne.. a hrat sa da na nete sice na vselico, ale uz na par stretnutiach na neutralnej pode clovek zisti, ze ci je to o niecom , alebo o nicom 🙂
Netreba to hned zavrhovať, podla mna sa na nete partner da najst.... tak ako aj v realnom zivote.
Hlavne sa nestavajte do pozicie nejakej zufalky, zena mat zdrave sebavedomie a svoju uroven 🙂

matko10
26. jan 2015

Na internete nehladaj nic, nic tam seriozne nie je iba tak si mozes privolat to, co si uz zazila......laska pride sama a prirodzenym sposobom, tym ze ju nemas teraz je preto, ze bud si na to neni pripravena, alebo mas tieto chvile prezivat samsama s dietatom a uvedomit si a pochopit urcite veci.......Inak naco ti je chlap? Mas svoj zabehnuty zivot, nemusis sa nikomu prisposobovat, robite s dietatom co chcete a na ten sex najdes chlapa hoc kde......Idealny vztah na tvpjom mieste je milenecky,....vecer dojde a rano vypadne a vodu a elektriku nech si mina doma,....da nejake to vreckove a je to.....))))))

duun
27. jan 2015

milenecky vztah, ja neviem.. to radsej nic, je to pocitovo uplne prazdne, akoby si pila slanu vodu. Nic to neriesi, akurat vyraba realne a potencialne problemy, klebety, ktore sa netykaju iba zeny (ta to moze odfiltrovat, neriesit), ale aj dietata.

tomiholjubavi
28. jan 2015

ja odporucam krčovito nehladat. laska je taka cudna vec, ze cim viac ju cakas, tym neskor pride 😕 (muzi ako keby vycitili, ze zena velmi tuzi po vztahu a vyslovene ich to odpudzuje. aj ked neviem preco)... ale lajtovne pokukavat po chlapoch samozrejme mozes. a na internete sa da najst spriaznena dusa. my sme sa spoznali s mm na facebooku v skupine fiat punto 😀 (s prvym muzom sme sa stretli na skole pri kultivovanej a ucenej debate a aj tak bolo manzelstvo na prd a totalna katastrofa).