Ako zvládnuť život po rozvode?

20. apr 2024

Ako ste to prosím zvládli po psychickej stránke? Som po rozchode. Mam 5 rocne dieta.. stale treba nieco riesit, vybavovat, na nieco mysliet..

ovaaa
20. apr 2024

Tak, že som bola vyťažená prácou, dieťaťom a naliala som si "čistého vína", pretože vzťah už nemal perspektívu a ja som chcela byť v živote šťastná a nie sa trápiť hoc aj v dvojke.

autor
20. apr 2024

@ovaaa ja som s tym rozchodom ok.. a v praci sa to tiez na mna vali.

ovaaa
20. apr 2024

Nastaviť si režim to je celé .

zmrzlinka2021
20. apr 2024

Je to len obdobie

sevrin
20. apr 2024

Takže čo vlastne riešiš po psychickej stránke, keď si s rozchodom OK?

autor
20. apr 2024

@sevrin ex robi zle, naprieky, nechce platit.. vyhraza sa. Je toho vela. Nemozem si nikoho najst lebo si to nezela aby dieta sa s niekym zoznamilo, strazi ako sa mu zachce. Ked sa opytam kedy.. povie neviem. Sama v dome. Domacnost, okolo domu treba robit. Momentalne sa mi 2 veci pokazili..

sevrin
20. apr 2024

Čo znamená, že nechce platiť? Určil mu súd výšku výživného? Ak áno, treba sa spýtať sudcu, čo ten povie na to, že ex nechce platiť. Neplatenie výživného je trestný čin - navyše ak dobre zarába, nebude problém požiadať aj o zvýšenie. Nech pekne platí, ak má z čoho.
Kontakt s dieťaťom mu zakazovať nemôžeš, tak ale ani on tebe nemôže zakazovať, aby si sa s nikým nezoznamovala. Nájdi si chlapa, 2 metre, 130 kilov, to by malo stačiť na to, aby ex začal dostávať rozum.

spageta85
Autor odpoveď zmazal
Zobraz