8.9.2023 som potratila a vychádza mi pozitívny test

Dobrý večer dievčatá mám taký problém a chcem poradiť ešte 8.9.2023 som potratila v 7 týždni a meška
11 deň a robila som si test a višiel pozitívny môžem tak skoro byť tehotná po potrate 🥺

petamich
5. nov 2023

ak si medzitym ovulovala teda bol jeden cyklus tak ano

mzikarovadenisa057
autor
5. nov 2023

Mám aj test mal stim už niekto skúsenosť

petamich
5. nov 2023

je to relavitne bezne, ze zeny otehotneju hned dalsi cyklus po spontannom potrate

mzikarovadenisa057
autor
5. nov 2023

@petamich 🙏tak veľmi sa bojím už som mala dva krát za sebou potrat a teraz zase som v tom🥺

eliska13
5. nov 2023

@mzikarovadenisa057 ešte môžeš mať zostatková hcg, alebo si tehotna

mzikarovadenisa057
autor
5. nov 2023

@eliska13 mám všetky príznaky ako pri tehotenstve už aj mi stmavli bradavky a strašne ma bolia

mzikarovadenisa057
autor
5. nov 2023

@petamich ja som po prvom potrate ostala tehotná po troch rokoch ale aj tak mito nevislo a teraz zase ani sa neteším vôbec😔

veronika_sk000
5. nov 2023

@mzikarovadenisa057 toto podla mna nie je zostatkove hcg, drzim ti velmi palce, nech to dobre dopadne ❤️

bambieblue
5. nov 2023

@mzikarovadenisa057 po potrate zase otehotnieť? Co si si nedala pauzu? Maternica sa potrebuje zotavit, je to veľká záťaž a riziko ďalšieho potratu

loliki
5. nov 2023

@mzikarovadenisa057 Hlavne, buď v pohode. Teda, ja to chápem tak, že ste chceli mať dieťa.
@bambieblue Vieš, keby ten potrat bol v 7. mesiaci, tak dobre je dať si pauzu. Ale bolo to v 7.tt v septembri. To je čistý začiatok tehotenstva, maternica nie je nejak extra zväčšená.

ankare
5. nov 2023

@mzikarovadenisa057 držíme palce!

kiki68
5. nov 2023

To bude dalsie tehu, zostatkove HCG nedrzi tak dlho, teda nebola by silna ciapka, iba taky naznak. Ja by som sa rovno pytala k lekarovi a nasadili nieco na udrzanie tehu, tehu aspirin, utrogestan, nieco co mozno konecne pomoze tomu tehu dopredu. U mna museli takto, mne nevie placenta prebrat tu funkciu, mam nejaku nedostatocnost podla lekara. Moje telo berie tehu ako keby nejaku cudziu vec a nechce to podporovat. Ale mame teda uz zdrave dieta, takto tomu pomohli. Velmi drzim palce

kakakina
6. nov 2023

@mzikarovadenisa057 ja som takto otehotnela a mám už 12 ročného syna.Po potrate som už nedostala menštruáciu a hneď som bola tehotná .Tehotenstvo bezproblémové

kikavadi
6. nov 2023

Chod čím skôr k lekárovi. Po 2 potratoch, nech ti dá lieky na udržanie tehotenstva. Tvoj test je jednoznačne pozitívny. Držím veľmi palce, nech to tentokrát vyjde 🙏

marticka92
6. nov 2023

@mzikarovadenisa057 lekar by vas mal sledovat a hned dat na rizikove. Sla by som aspon na odber na hcg nech vas sleduju uz. Ja som tak bola teraz pri 4tom dietatku lred tym pol rok som mala potrat samovolny.

zazrak1991
6. nov 2023

Určite to bude ďalšie tehotenstvo, zostatkove hcg by neostalo tak dlho , ja som po potrate uz po týždni mala úplne slabunku čiarku a po dvoch žiadnu. Ale choď k doktorovi ,pri ďalšom tehotenstve som brala tabletky na udržanie tak aby dal aj tebe ...veľa šťastia ❤️

tehotna40
6. nov 2023

Toto mi príde dosť silný test na zostatkove hcg, držím palce veľa zdravia

bambieblue
6. nov 2023

Zbytočne písať autorka už vymazala účet

vaneska44352
9. nov 2023

ahojte baby, viete mi poradiť? 2.11 som mala slabú druhú paličku na teste, 3.11 som dostala ms, 7.11 som si robila opäť test a už mi vyšla aj druhá čiarka pekne, dnes som bola u lekára a ten mi povedal že tam nič nevidí, že vnútri som normálna ako po ms má byť , hneď ako som vyšla od neho som si kúpila digitálny test a ukázal mi negatívny,nemáte prosím niektorá takú skúsenosť alebo radu pre mňa že ako mám postupovať? lekár mi povedal že tie testy mohli výjsť falošne pozitívne, ale nechce sa mi tomu nejako veriť, cítim v sebe že sa cítim inak ako pred tým, aj v podbrušku cítim také menšie tlaky ..
priložím foto prvého a posledného testu
ďakujem za každú odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre