Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

madamzel123
20. jan 2018

@lucinka122445 aj si sa liecila nejako,ci ako to pitom preslo?

lucinka122445
21. jan 2018

@madamzel123 prešlo to samo 🙂 to aj kvôli stresom bolo tak. Ale teraz mám fakt jeden problém že mám tmavé okolo bradaviek som si robila aj test ale len jedna čiarka vyšla, bolo mi aj nevoľno, proste brucho má bolelo tiež.. nechápem to a furt je to tak.. možno som chorá ??? Ja už neviem fakt

madamzel123
21. jan 2018

@lucinka122445 aj prsia ta stale bolia? Mala si uz odvtedy dalsiu ms? Ja sa rano testnem a uvidim..uff😕

lucinka122445
21. jan 2018

@madamzel123 áno bolia má ale nie stále sem tam má za bolia a tiež aj bradavky.. mala som mrchu 1-ho januára, ale to sme ešte spali spolu s priateľom až niekedy večer som dostala..

madamzel123
21. jan 2018

@lucinka122445 a keby si zasla za doktorom znova? Bradavky tmavnu až neskôr mam pocit

lucinka122445
23. jan 2018

@madamzel123 netuším ako to je ale mám ich tmavé ani nechápem ako je to možné. Tak neviem rozmýšľam nadtym že by som posla a ty ako si dopadla ??

madamzel123
23. jan 2018

@lucinka122445 robila som test,ale negativny..a mam pocit,ze uz aj menej ma bolia.o par dni este asi zopakujem test

madamzel123
23. jan 2018

@lucinka122445 ved si urob test aj ty a uvidis.

andreadudy123
4. apr 2018

Ahojte baby mate niekto skúsenosti z esceplle nebo ja som pouzila.po.3dni som len krvacala potom ma.strasne bolelo vmaternici taka slna piha a bolestyve bradavki mam uz dva tizne nevim co to moze bit prosim poradte my dakujem

lenulikus
6. apr 2018

@andreadudy123 sprav test, uvidis

d_i_c
1. máj 2018

@lilysk
Ja som na tom rovnako...velke a aj zacervenane trosku...pouzivali ste nieco na to? Ďakujem 🙂

lilysk
1. máj 2018

@d_i_c nie nic

adka6666
26. júl 2018

Dievčatá, som prvý mesiac bez anti. Do ms mám ešte týždeň, ale keď si dám doma dole podprsenku tak ma dosť bolia bradavky, v podbrušku mám také pichanie a tlaky, dnes ma strašne bolí chrbát a brucho mám ako na vode... Môže to byť tehu? ďakujem za každý názor

vikynka1131
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jardia
1. aug 2019

@jankagun ja som v 7tt a už teraz sa mi zväčšili asi o pól čísla . Do kedy sa budú zväčšovať ? Môže sa to zastaviť ?

laurafarkas
11. nov 2019

Baby Ahojte mam otazku. Bolia ma prsia viac menej bradavky.. mam tažobu na žalúdku točí sa mi občas hlava a pali ma zaha.. mysliste že by som mohla byť Tehu.?

ujvamari
5. dec 2019

Ahoj,babulky. Som tu nova a chcela by som sa vas opytat ci ma moze pri tehu boliet iba jeden prsnik ale zacali sa mi zväcsovat oba ale jeden ma boli dost. Viete mi poradit,zatial dakujem

erikapiloxing
6. sep 2020

@sendy182 co znamená bolave? Ja mam také kŕče a žili vonku... Bolesť ste mala na dotyk ci aj bez dotyku

verkabalogova88
25. okt 2020

Ahojte,mám menšiu otázku na tých čo už boli tehotné ,mi sa s partnerom snažíme o bábätko 😥 a malý sme to naplánované presne na plodné dni...
Prešlo už 2tizdne a zatiaľ mám iba jeden príznak a to že má neskutočne bolia prsia horšie ako pred kramami keď som mala mať ..ale ešte neprišiel čas aby som mala krami ...tak sa chcem opýtať či ste malý nejaké príznaky v tom 2tizdni alebo v akom ste mali a aké ❤️budem rada za všetko.

klarabalogova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janapompova
9. mar 2021

@loliqa ahoj ako si dopadla?

andie2810
11. mar 2021

😊 ahojte... chcem sa opytať či tu mala niektora z vas "palenie" bradaviek... proste prsia ma nebolia vôbec, možem ich mačkať kľudne ... keď sa dotknem rukou bradavky tak nič... ale keď sa ich dotkne tričko tak akoby palili, mam až chuť vyzliecť tričko... nie je to žiadny extrem ale v živote som toto nezažila, praveže som mala veeeeľmi boľave prsia ako pms už 7-8 dni pred ms (keby sa da tam vtedy zabijem aj vodu zo sprchy) ... teraz mam asi 3 dni do ms, prsia nič ale dnes začali tie bradavky 🤦‍♀️

patka182
24. júl 2022

@ujvamari ahoj bola si tehotná? Mne mešká druhý deň ms a bolí ma na dotyk iba jedna bradavka čo sa mi ešte nestalo je to zvláštne že len ta jedna.

alison11
24. júl 2022

@patka182 Ahoj tak mňa skôr svrbeli a aj pálili,boleli bradavky som musela nosiť push upky aby držali bradavky akoby izolované a nič sa ich nedotýkalo,nešuchlo.

patka182
24. júl 2022

@alison11 ja len na dotyk a len ta jedna bradavka je citlivá. Pri synovi ma boleli celé prsia

patka182
24. júl 2022

@alison11 a oba prsníky teraz len jedna bradavka

alison11
25. júl 2022

@patka182 A test máš pozitívny? Môže ísť aj o hormonálnu nerovnováhu,mňa bolievajúaj z Duphastonu niekedy od pazúch z tej strany a inokedy bradavky.

patka182
25. júl 2022

@alison11 neviem bohužial trhu niesom dnes začína mrcha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre