Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

mimi410
22. apr 2016

Keby niečo informujeme sa 🙂 človek ked má podporu hned sa mu to znáša ľahšie

risbia
22. apr 2016

Súhlasím 😊

risbia
25. apr 2016

Ahoj mimi410 ako sa máš? Čo bolesti v prsiach? Mňa už zasa bolia ale len trocha a iba na dotyk.

mimi410
25. apr 2016

@risbia Ahoj, no bolesť pomaly ustupuje, ale zväčšili sa mi dobre, zajtra má prísť mrcha, v stredu a vo štvrtok min. týždeň som mala také slabé krvácanie...už som to nevydržala dnes som si robila test den pred mrchou rapi clear, taký citlivejší vraj...negatívny...neviem ja si myslím, že by mi to hned ukázalo...síce pri synčekovi som si robila test až ked mi meškala 10 dní a to tam boli koľajnice doslova, ale vtedy som ani netušila že môžem byť tehu....a teraz čakám čakám a nič....kedy ti má prísť potvora??

lentilka969
25. apr 2016

Ahojte žienky prosím vás poraďte mi , začali ma bolieť prsia ale nejako veľmi skoro vychádza to skoro 3-2 týždne do menzesu , ako keby ich mam naliate bolestivé hlavne na stranach nemozem tak ani spať , ďakujem za každú odpoveď

mimi410
25. apr 2016

@lentilka969 Ahoj, tiež mám to isté, zajtra má prísť mrcha, test zatiaľ negatívny...dúfam tá jedna čiarka tam ešte pribudne....ale môže to byť aj pms...no podľa mojich info je veeeľmi možné že si v tom ;)

lentilka969
25. apr 2016

@mimi410 no ja mám ešte 2 týždne teraz do menzesu tak neviem. Ale čo ja viem mna prsia bolia málokedy , a ked tak 3 dní do menzesu toto je veľmi skoro na to nechápem , bolia ma na stranach a sú horúce

risbia
26. apr 2016

Ahojte no já mám do muchy 10 dní. Prsia má veľmi nebolia ale ten výtok mi nejde do hlavy. Prsia mám tak že pocit V nich ako tlak potom nič potom zasa trocha bolesť potom zasa nič. Ja už neviem.

risbia
26. apr 2016

Mimi test ti ešte nemusí ukázať. Poznám baby ktorým ukázal až na 9 deň meškania. Daj prosím vedieť či ti prišla potvora.Ale myslím že nepríde 😀

mimi410
26. apr 2016

@lentilka969 presne to som mala aj ja, že boli horúce, dnes je den mrchy, neprišla 😀 ešte čakám

mimi410
26. apr 2016

@risbia jeee bodaj by si mala pravdu, určite dám vedieť.

risbia
26. apr 2016

Teším sa 😄

mimi410
1. máj 2016

@risbia Ahoj, tak dnes je 6 den čo neprišla mrcha robili sme test, taký kvalitnejší, a je negatívny 😒 toto čakanie a testovanie ma ubíja, už o takomto čase som si myslela, že už jednoznačne ukáže dve čiarky...zajtra zájdem na gyndu, nech mi vezme krv a pozrie sa na to, posledné dva dni mám nevoľnosti, točí sa mi hlava, ako by som mala nízky tlak...tak zajtra budem vedieť viac...

risbia
1. máj 2016

Ja viem že to čakanie je hrozné ale nič iné nám nezostáva. Mňa zasa bolí v podbtušku až v krížoch a mám taký žltý výtok ale nezapácha ale to je asi iná téma. Mala si niečo také? No prsia ma nebolia.

mimi410
1. máj 2016

Toto som mala pri prvom v prvom trimestri...ten žltý výtok ma sprevádzal dlho, ale gynča mi povedala, že to je tým, že vchod je teraz citlivejší a prekrvený tak citlivejšie reaguje na negatívne vyplyvy...ale môj aj trošku zapáchal...a prsia ma pri prvom neboleli vôbec, posledný deviaty mesiac sa mi zväčšili a bolestivé boli až po pôrode, kedy sa mi veľmi naliali až bolestivo...bolo to strašné pri kojení som dokonca krvácala tak som musela po mesiaci prejsť na umelé mliečko....vraj každé tehotenstvo je iné a nič iné ako čakať na to vytúžené potvrdenie nám neostáva...a ms máš kedy dostať?

risbia
1. máj 2016

Mám ich dostať o 5 dní bez dnešného dňa. Čo si o tom myslíš? Každý deň myslím na teba že ako už som si myslela že sa neozveš 😀

mimi410
1. máj 2016

Myslím si že je to nádejné. Určite by som sa ti moja ozvala, ked som to sľúbila, nech to dopadne akokoľvek. musíme čakať, teoreticky deň pred očakávajúcou ms ti už test môže zachytiť ducha...ja mám všetky príznaky momentálne vrátane chýbajúcej ms a stále nič, dnes ráno test robený z druhého ranného moču, prvý som nestihla ten bol ešte v noci, a ani len náznak druhej čiarky...už nech je ráno gynekologička mi snád povie viac, hoci ak mi aj vezme krv....ked test nič nezachytil tak sa obávam, ale aspoň si budem úplne istá...

vladimira26
1. máj 2016

Ahojte.chcem sa opytat.snazime sa o babatko s priatelom pomaly rok.beriem inofolic cca mesiac.uz 2 tyzdne mam bolesti prs,teraz uz az neznesitelne,hlavne v noci sa na to budim.na bradavkach mam biele skvrny.ms meska zatial 2 dni.

risbia
1. máj 2016

Ahoj vladimira26 viem že si nechcela počuť alebo čítať toto ale môžem ti povedať len toto čakať čakať čakať ale držím ti palce nech to dopadne tak ako si želáš

risbia
1. máj 2016

Mimi aj ja som zvedavá ako ti to dopadne. Viem že ti to vyjde. Možno ti dá vyvolávačku.

risbia
1. máj 2016

Vladimíra a test si neskúšala?

mimi410
2. máj 2016

Ahojte baby, tak dnes som bola u gynekologičky. robila mi sono, povedala, že tehotnosť tam zatiaľ nevidí, nemôže nič potvrdiť ani vyvrátiť, mám ešte čakať dva týždne.

risbia
2. máj 2016

Tak len čakaj. Vyjde ti to ja to viem 😀

mimi410
2. máj 2016

Si zlatá, ďakujem 🙂

vladimira26
5. máj 2016

Ahojte.dnes som bola u gynekologa.mam zapal mocovych ciest.ms zatial neprisla.prsia bolia stale.dr mi povedal ze mam sliznicu vysoko,ze by mala ms kazdu chvilu prist.tak zase sklamana.ms meska cca 7 dni

mrkvicka26
8. máj 2016

Ahojte chcela by som sa spytat strasne ma bolia prsia uz asi tyzden a som dost unavena a mavam zavrati mozem bit v tom 🙂

risbia
9. máj 2016

Ahoj mrkvicka26 A MS ti mešká?

marculienocka
1. jún 2016

Ahojte. posledne dva tyzdne sa idem zblaznit ake sú tie moje dve baby (prsia) zdurene, citlive na vsetko v aute s bezpecnostnym pasom doslova TRPIM a v noci lezim len na chrbte lebo na boku sa jednoducho neda :( Najnovsie ma este k tomu zacali neprijemne svrbiet bradavky a samozrejme, keď sa poskriabem je to o to horsie (nehovoriac o tom, ako trapne to vyzera :D ). Zvycajne pred mrskou bolia krize a aj prsia ale nikdy ma to nechytilo takto skoro (2t pred). Vytok nemam, test negativny, ziadna nevolnost. akurat vsade kde pridem by som si najradsej lahla aj na zem a dala si 20. mrcha by sa mala dovalit zajtra. myslite ze by to mohlo byt ONO???????

risbia
1. jún 2016

Asi áno ale treba počkať nič iné nám nezostáva

marculienocka
1. jún 2016

@risbia to cakanie je asi najhorsie 😟 a ty citis prsia? ci len to brusko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre