Boľavé prsia - znak tehotenstva

10. dec 2020

Ahojte baby , kedy vás tak začali bolieť prsia ? Bol to vás príznak tehotenstva ?
Nájdem tu aj take ktoré NEMALI bolesti prsníkov počas tehu ? 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
11. dec 2020

U mna to bol uplne prvy priznak. Zvacsili sa a boli velmi citlive. Ale zvykne to byt aj priznak PMS.

asia83
11. dec 2020

Ja som NEMALA bolesť prsníkov v živote nikdy. Netuším, ako bolia prsia. Čiže podľa tohto vášho ukazovateľa by som nebola tehotná nikdy. A to som bola trikrát (mám dve deti).

veronikaszabova
11. dec 2020

Pri prvom ma prsia vobec neboleli, pri druhom uz par dni pre menzesom

mikasz
11. dec 2020

Mna tiez vobec neboleli prsia

doda26
11. dec 2020

mna bolievali prsia pocas PMS vzdy, takze teraz to bolo rovnake...az nejak tyzden po vymeskani a ked uz som vedela ze som tehotna, tak zacali boliet este viac a riadne sa zvacsili, ze ani ma manzel nemoze objat 😃 a dnes v 10tt bolia stale vela, som zvedava kedy sa to zmierni

cervenaruza123
11. dec 2020

Mna sice boleli cely prvy trimester. Ale najprv len trochu, ako sa mi stava obcas pri PMS a potom to aj preslo. Opat to zacalo az vtedy, ked uz bolo jasne, ze som tehotna.

pininka1
11. dec 2020

Mna boleli neskutocne, najradsej by som si ich odrezala, ani test som si nemusela robit. A to ma normalne pred menzesom vobec skoro neboleli.

3petka
11. dec 2020

Mna boleli v januári, ale že neskutocne hneď som vedela že som tehotná ale skončilo to potratom. Potom som bola znova tehotná a nič, tiež bohužiaľ potrat. A teraz som mala po ovulácii take bolenie. Ale ja mám hormóny ako na hojdačke takze u mna je možné všetko...

petamich
11. dec 2020

u mna to bol prvy priznak este pred pozitivnym testom, naliali sa mi a boleli 🙂

deti95060810
11. dec 2020

mňa boleli, ale len pri prvých dvoch tehu... Pri ďalších tehu tento príznak nebol....

maximilie
11. dec 2020

Ja som pri obidvoch tehotenstvach cítila ako úplne prvý príznak bolesť pŕs.... Ešte pred pozitívnym testom. A na základe toho som si urobila test, pozitívny. A bolo to veľmi krátko po oplodnení...možno 7-8 den

luciannka83
11. dec 2020

Navrhujem napisat ,,manual,, kedy moze byt žena tehotna a ako to zisti, bo toto uz neni normalne, ze sa tu riesi dookola to iste. ...a prsia mozu boliet aj pred menstruaciou.

autor
11. dec 2020

@luciannka83 mna prsia nebolia, pýtam sa len či to mala nejaká žena ako príznak a nie to či som tehotná ak ma bolia prsia ;)

taga
11. dec 2020

Dve tehotenstva, ani raz ani pri jednom som nemala bolave prsia..

edita333
14. dec 2020

@luciannka83 mna napríklad bolievaju aj pri ovulacii ale že hrozne 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre