Dá sa otehotnieť z predejakulačnej tekutiny?

tequelinka
20. feb 2014

ahojte kočky🙂
mám na vás takú otázočku,že či sa mám obávať prípad.otehotnenia,alebo nie.Kedže si nemôžem dovoliť teraz bábo,tak som sa chcela spýtať.či sa aj takto dá otehotnieť.
partner bol po abstinencii 3 dni ,som ho spravila pusou,mal orgazmus,potom sa šiel umyť,a vycikať,DO pol hodiny sme však chceli normálny styk.BEZ kondomu ( čiže žiadna antikoncepcia) vošiel do mna (neviem kolko cm ...možno 2-4 max) ,potom však bl príliš vzrušený a musel sa spraviť mimo mna,potom sa šiel znova vycikať umyť,a znova asi do pol hodiny ho dal do mna tiež asi na 2-4 cm zase druhýkrát.Nebol však dlho vo mne,lebo zase sa spravil mimo mna.vytiahol ho včas.čiže neejakuloval do mna,lenže predejakulačná tekutina určite bola.a viem,že po prvej ejakulacii su pritomne spermie v tekutine.takže teraz sa celkom obávame.
menzes som mala 12 .2 .po skončení som 3 dni. Ovuláciu mávam cca 11-16 den cyklu,ako kedy,lebo nemam pravidelny menzes.Ale teraz ovulaciu asi nemam,mna vacsinou bolieva bruško vtedy .Lenže dočítala som sa na nete,že spermie v tele ženy prežijú 5 dní,a to už ovulácia BUDE u mna.Neviem,či aj z predejakulačnej tekutiny.mám z toho teraz trošku lepy.
mám sa obávať ?
prosím o seriozne odpovede

tequelinka
autor
26. feb 2014

@no lenže ja mám také čudné príznaky -ako môže to byť s tým zápalom a prechladnutím spojené,ale mám ichanie v podbrušku a vo vaječníkoch a bolesti aj krížov aj bruška :( preto stresujem,neni mi dobre,od žalúdka :( ( ale možno to je len ten stres) .netuším...
a v kvapke lásky sa nenachadzaju také spermie?ked muž predtym ejakuloval ?
na partnerovom penise určite neboli spermie také,lebo sa bol riadne umyť...a utrel sa do uteráka,takže na povrchu nemal nič istotne,horšie je to,ak mal niečo v trubici močovej ešte ..ale to by museli byť tie spermie inak živé :/

tequelinka
autor
26. feb 2014

vždy som si myslela,že chlapov proste stačí,ked sa ide po ejakulacii umyť a trošku vymočiť a že bez obáv môžu hned pokračovať druhé kolo s partnerkou:( ale asi som sa mýlila,na nete čítam protichodne názory,a neviem už tým pádom čomu mám veriť

michaela45
28. feb 2014

Ja ti môžem povedať že nebudeš tehotná ja som sa s bývalým partnerom snažila asi rok a pol otehotnieť a nepodarilo sa nám to proste sme si neboli súdený teraz mám muža a aj dieťatko a som šťastná že som vtedy neostala tehotná proste sme si neboli súdený 🙂 on má teraz ženu a aj dieťa a ja taktiež 🙂 takže môj názor je taký že nebudeš tehotná veľa krát sme to tak z manželom robili a nič nebolo 🙂 neboj sa všetko dopadne tak ako má 🙂

tequelinka
autor
2. mar 2014

ahojte,baby,tak píšem ako som dopadla s baby testom
presne podla navodu,ranny moc,len na 10 sekund ponorit do moču,a pod..
do minuty sa najprv ukazala ta jedna ciarka hruba fialova,(ako vždy)ale vedla nej asi centimeter taka akoby "spina" na vrchu hore",taká šmuha zvlástna šedá ,akoby tam bola nejaka dá necistota alebo co..ale ciarka nie ,tak to si mam ako vysvetliť ?:(akoby začiatok druhej čiarky,ale nepokračovala dalej.uplne len pol milimetra ta čudná "špinka " je (nebolo to zapčíčinene mokrostou,lebo aj ked sa test vyschol,tak to tam je)

čudné...
ale nejde to odfotiť ..to nevidno..
a po pol hodine ked som sa pozrela na ten test tak ta druha ciarka tam už bola taka slabsia uplne ohraničena...(ale nemame sa pozerat na to po 10 minutach)...to som sa len tak mrkla....druha ciarka už tam je,ale ta spina je vedla nej .,nie je to tá druhá tehotenská čiarka ta spina,.....je to cele divne akesi...teraz neviem na čom som znova
robila som si test po 11 dnoch od styku
poradte,tá špinka,je normálna,či ?taky cudny tien,akoby alebo čo,tam je

proudmary
2. mar 2014

ty kks to je tema....

tequelinka
autor
7. mar 2014

babeny,zatiaľ žiadny menzes,a ani sa necítim,že by som mala dostať,a pritom v utorok buduci,cize o 4 dni mam mať :(
testy dva vykonane ..oba také divné..ale skor negativne

petah82
7. mar 2014

@tequelinka druha ciarka az po 10 minutach na teste sa mi bezne objavovala, ked som bola tehotna... zo zaciatku nic a potom neskor nabehla. kazdym dnom silnela. testuj kazdy den a uvidis. podla mna si tehu... "nemame sa pozerat po 10 min"- to je take zbozne prianie... jasne, ze to moze byt omyl... u mna nebol 🙂

bar12
11. mar 2014

@tequelinka urob si urcite druhy test, na taky, kde sa objavi nieco zvlastne, co tam byt nema, flaky a pod. Sa spolahnut neda!!

tequelinka
autor
11. mar 2014

och baby,naststie som dostala krámy presne na den a dost silne,uz cčera ,takze je to ok 🙂)

billam
12. mar 2014

No chvalabohu...aspoň bude koniec tejto do detailov popisnej témy. 🙂

billam
12. mar 2014

@tequelinka pozor...to, že máš "kramy", neznamená, že nemusíš byt tehotná 😉

tequelinka
autor
12. mar 2014

@billam také "šťastie " to určite nie 🙂 viem,čítala som o tom,ale to sú výnimky,a okrem toho,mám dosť silný menzes,takže pochybujem🙂

billam
12. mar 2014

@tequelinka no výnimky bývajú aj pri otehotneni s predejakulacnej tekutiny 🙂...máš to 50:50

moncik791990
27. aug 2014

ahojte ja mam podobný problem ako teguelinka, len s tym ze mi si s priatelom musime davat pozor lebo som pred vyse mesiacom potratila a dr. mi povedal aby sme si davali bud pozor alebo aby som si dala predpisat antikoncepciu ale ja som ju nechcela lebo mi nerobila dobre tak si dava pozor a na 100% viem ze sa ani raz do mna nespravil ale teraz zacinam mat take pociti ako ked som bola tehotna a nie som si ista ci si to len nahovaram alebo...

snehulienka82
10. apr 2015

mozno uz to nie je aktualne, ja som takto otehotnela, vtedy uplne neplanovane a bolo to pre mna dost nepredstavitelne, ze mozem byt tehotna... zial sa to tskoncilo v 8tt. spontannym potratom, teraz by mal mat coskoro 6 rokov... odvtedy som otehotnela este 2-krat, s tym istym partnerom, ale zive dieta nemame dodnes. takze ak vam brani mat dieta iba z financneho hladiska, kaslite na to, a donoste svoje deti, a teste sa im, lebo je mozne, ze neskor to pojde tazsie, ak to pojde vobec...

bujacka
10. jún 2015

Dobri den moja sestra mala so svojim partnerom ako styk ale ne strcil jej do vaginy ale medzi nohami a vystriekal jej na nohy spermie moze ist do vaginy z toho moze otehotniet a na druhy den dostala menzes viem de je to hlupe co tu pisem ale bojisa a stresuje sa prosim o vasu radu

snehulienka82
11. jún 2015

@bujacka nemoze otehotniet. ale nech radsej pouziju nabuduce kondom 😉 ked nechce byt tehotna, alebo inu ochranu. 😎

milluska
23. jún 2015

Ahojtez tiez som zivy priklad, ze otehotniet sa takto da, ale my sme to aj brali tak, ze ak sa zadari, nebudeme plakat, teda aapon ja 😀 No zial v 7tt missed abortus... Takze moc by som sa na to nespoliehala..

sibalka21
23. jún 2015

@bujacka Z toho otehotnieť nemôže

veverickav
2. mar 2016

aj by ma zaujimalo, ci nakoniec ci tequelinka tehotna bola ci nie? 😀 😀

bubu92
13. mar 2016

jejo tolko otázok :D si tehuu???? @tequelinka ???

mata1542
3. sep 2016

Ahojte môžem sa spýtať pred 3 dňami som mala pohlavný styk A tiež sa mi stalo toto podobné dnes mám plodny deň je šanca že budem tehotná ?

sultanatash
15. aug 2018

@tequelinka ako to nakoniec dopadlo?

majka64
19. aug 2019
eri28
21. apr 2021

@sultanatash písala, že dostala silný menzes

mirkoslavka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre