Je bolesť krku znakom tehotenstva?

carinka888
5. okt 2020

Mile mamicky a cakatelky.. Snazime sa o babatko... jedno uz mame 4 rocne a chceli by sme druhe... chcem sa spytat o 5 dni mi ma dojst menstruacia ale asi 3 dni mam spuchnute dasna vzadu a strasne ma boli krk ale taky pocit mam akoby mi puchol cely krk, prehltanie je divne... Prsia ma nebolia len ich mam akoby vacsie a pocit bolesti brucha ako ked mi ma dojst menzes... len ta bolest krku je hrozna akoby z bolu uzliny a v predu ten hrtan.... Dakujem za radu 😘😘

terina25
5. okt 2020

ANO SI NA MILION,, TEHOTNA,, !

sapetka
5. okt 2020

OMG! Mna boli palec na nohe sem tam. Teda dufam ze nie som tehu.

alaguema
5. okt 2020

fakt nikto nespomenul covid19? 😀 Nuž, milá autorka, bolesť krku nie je príznakom tehotenstva. Je ale možné, že tu na koníku sa nájde určitý počet žien, ktoré boli tehotné a zároveň mali bolesť v krku. Ak je tam zápal a mierny opuch sliznice hrdla, môžeš mať pocit "zväčšeného" krku. Takýmto spôsobom by sme sa dopracovali k nejakej paralele ktorá vzniká ako zhoda okolností, ale nepôjde o kauzálnu súvislosť s tým, že boli tehotné. Keďže ako si si iste všimla, krk bolí úplne hocikoho, aj netehotných jedincov 😉 Je to také milo-smiešne, ak horlivá "snažilka" hľadá príznaky tehotenstva aj v tom, ako rastie tráva, ale občas ma prepadnú obavy o budúcnosť ľudstva 😅

oli18
5. okt 2020

Otázka hodná 13 ročnej, nie 31 ročnej.😅

benit
5. okt 2020

@carinka888 tt je tyzden tehotenstva. Tak ked si mala antibiotika, tak pred 3 tyzdnami a nie 3 tyzdnami tehotenstva😜

ichi224
5. okt 2020

Dakujem za tuto diskusiu, uz dlho som sa tak dobre nezasmiala😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre