Tehotenský test - duch

34natalianaty
29. nov 2022

Ahojte,

chcem sa Vás spýtať, kedže mi meška menštruácia a nechcem to nikomu zatial hovoriť len priateľovi, som odcestovana, tak lekára nenavšitivim, tak skoro, kedže tu kde som nepoznám žiadného. Moja otázka, vidíte na tom teste ducha alebo si len domýšlam? robila som ho uz k večeru a cyklus mam pravidelný 28-29 no už meškam 4 dni. Chcem sa Vás len spýtať lebo neviem či zo strachu tam vidím alebo zo šťastia alebo som šibnuta a si domýšlam čiaročky.

Ďakujem Vám krásne za rady a odpovede

34natalianaty
autor
29. nov 2022
eva193
29. nov 2022

ahoj, ja tam neviidm nic, skus spravit rano z ranneho mocu

simona1998
29. nov 2022

@34natalianaty ja vidím , no skús z ranného mocu 🙂

34natalianaty
autor
29. nov 2022

@eva193 skúsim zajtra, lebo tiež niekedy nevidím no keď ho trošku otočím a nastavím, tak je vidno, tak som už nevedela, či som na tom psychicky v poriadku :D ale ďakujem velmi pekne

34natalianaty
autor
29. nov 2022

@simona1998 skúsím ďakujem

nely1704
29. nov 2022

@34natalianaty určite vidno držím prsty

anjelicek26
29. nov 2022

Na to, kolko meska je to malo no... ale duch tam je, tak uvidis, ci posilnie, drzim palceky.

mandarinka555
29. nov 2022

@nely1704 Nič tam nevidno.

34natalianaty
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
34natalianaty
autor
29. nov 2022

@anjelicek26 no presne som si to aj myslela, že už by mala byť silnejšia kebyže vo mne nieco je, na druhej strane si myslim, že sa mi posunula ovulka, ktora pravdepodobne prišla týždeň pred menštruáciou,neviem, čítala som už asi všetko, kedže je slaba čiarka - na živo to je ine ako na fotke nevedela som to lepšie odfotit, ale ďakujem ráno skúsim ešte raz.

anjelicek26
29. nov 2022

@34natalianaty na dennom svetle vzdy lepsie vidno, to je fakt. Ovulka sa vie krasne posunut, syn je zarobeny 27.den s 29.cyklu...mne po nejak 16 dnoch meskania doplo, ze mrcha nebola 😂

34natalianaty
autor
29. nov 2022

@anjelicek26 no hej, kvoli tomu si aj myslím, že je slabšia, haha no super to musela byť radosť, ja si myslim podla vytoku pri ovulke, že sa posunula, uvidíme zajtra

nely1704
29. nov 2022

@mandarinka555 keď to hovoríš Ty , asi to tak bude

mamulik10
29. nov 2022

Blahoželám ❤🙏 ja ju vidím

34natalianaty
autor
29. nov 2022

@mamulik10 dakujem velmi pekne za odpoved <3

34natalianaty
autor
30. nov 2022

@anjelicek26 ráno som robila test digitálny, bol negatívny. Menstruacia mi stále mešká, je možné, že sa mi celkom posunula ovulka a radšej skúsiť test o 4-5 dni?

simona1998
30. nov 2022

@34natalianaty digitálny test je tuším až 25kovy a tieto pruzkove sú s 10tkovou citlivosťou takže je možné , že kvôli tomu . Radšej by som skúsila len pruzkovy test

eva193
30. nov 2022

baby, otot nepisem konkretne k tomuto prispevku ale vseobecne na tieto posty o tom ci tam niekto vidi alebo nevidi ciarku .....na tomto podla mna vidno nic nie je - to je ale moj nazor s mojim zrakom, ...najlepsia ,,rada,, je napisat aby sa to skusilo o den dva neskor z ranneho mocu kedy realne nieco moze byt vidno....a nepisat hned gratulacie ak tam fakt nic nie je vidno alebo uplne minimalne , len to ovpylvni psychiku tej zeny ktora sa pyta a zacne sa tesit a potom to napr nie je tak a pride este vacsie sklamanie...myslite na to do buducna

34natalianaty
autor
30. nov 2022

@simona1998 ďakujem za odpoved, skúsim 2-3 dni počkať a skúsim si urobiť ak ešte pretrvávanie meškania bude pokračovať

rebeka39
9. jan 2024

Prve je dnes rano a ostatne dva je vcerajsej podla vas??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre